Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość987123

Miłość, pytanie do bardzo doświadczonych kobiet

Polecane posty

Gość gość987123

Temat stary jak świat - miłość. Pytanie do Pań (może i Panów) które przeżyły już trochę w swoim życiu. Znaliśmy się kilka lat, byliśmy sobie obojętni, ot znajomi, aż któregoś dnia dopadła nas strzała Amora. Każde z bagażem doświadczeń, zupełnie inni, ale szukaliśmy jednego, Miłości. Nie pasowałam do jego świata, on do mojego, bardzo się tego baliśmy. Pozwoliliśmy innym się rozdzielić. 1 krótka kłótnia i było po wszystkim. Wiele kosztowało mnie by zapomnieć. Po kilku latach znów pojawił się na mojej drodze ale już z rodziną. Któregoś dnia zapytałam co go męczy. Powiedział, że mnie kocha, że nie zapomniał. Moje uczucie zadusiłam ale też nie zgasło. Układam sobie z życie z dobrym człowiekiem. Co ja mam z tym zrobić? Niszczy mnie to. Instynkt krzyczy jak szalony, że coś takiego nie przytrafia tak po prostu, krzyczy, że mam przestać się bać. Rozum mówi stop, należy zapomnieć. Co ja mam zrobić, jak zapomnieć???? Mam wyjechać na 2 koniec świata ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapamiętać jak piękną chwilę. "Okazja puka raz, ale za to cicho". To już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki45
Byłam w trochę podobnej sytuacji , podobnej , bo mój ukochany jak się okazało wcale nie był w trakcie rozwodu jak mi na początku znajomości powiedział. Ja po przejściach ,on super przystojny,elokwentny,szarmancki.....same plusy .Ja byłam w trakcie rozwodu,spytałam jak wygląda jego sytuacja ,on powiedział,że też jest w trakcie rozwodu.Zaczęliśmy się spotykać ,wywiązała się wielka miłość,taka jakiej nie często się spotyka aż tu nagle po kilku miesiącach dzwoni telefon ,odbieram a tam kobiecy głos mówi jestem żoną tego i tego.Ja mówię tak,o co chodzi?Ona mówi,że wie ,że ja spotykam się z jej mężem ,ja mówię : tak,ale przecież jesteście w trakcie rozwodu.........Okazało się ,że nie są w trakcie rozwodu ,że oprócz 2 synów mają jeszcze 3-letnią córkę i ,że on jej nie zostawi.Byłam w szoku i bólu .Zaczął się bardzo trudny okres dla mnie i dla niego,my bylismy naprawdę zakochani,ale jego uczucia względem dzieci też były silne. Nie powiedział mi o córce ,bo bał się,ze nie będę chciała z nim być i tak się stało. On pracował za granicą i wkrótce znów wyjechał .Zdecydowaliśmy ,ze to koniec,ale łatwo powiedzieć.Ja nie mogłam żyć bez niego a on nie mógł beze mnie . W końcu wrócił z tej zagranicy i przeprowadził się do mnie .Wziął rozwód .Z czasem nawet stosunki z dziećmi ułożyły się i dzieci chętnie do nas przyjeżdżały,nawet stosunki z byłą żoną były poprawne. Napisałam ci to wszystko,żeby ci pokazać,że czasami miłość jest tak wielka,że pokona wszystko wbrew logice ,rodzinie ,dzieciom,bo tam gdzie nie ma miłości ,gdzie jest tylko obowiązek ,nie ma przyszłości i nie ma szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadzieja zachowaliście się jak para niedojrzałych ludzi i teraz przez swoją głupotę cierpicie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie się aż tak nie kochaliście, skoro po jednej kłótni się nastąpił koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość987123
Niedojrzali jak najbardziej, teraz to wiem... Dorośli, niedojrzali do uczucia. Teraz wszystko jest inne, życie stało się nijakie. Nie mam depresji, już sprawdziłam. Czyli jedyne co mi pozostaje to zapomnieć :( wiki45 nie chcę rozbijać mu rodziny. Znienawidzę siebie jeżeli to zrobię... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rozbijaj. I kochaj siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość987123
Moje drogi, teraz już wiem co trzeba zrobić. Kochać siebie. A tamto uczucie znów włożyć do pudełka, tym razem na wieczność. Dobrej nocy. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modl sie a odpowiedz znajdzie sie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×