Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nimfa25

500 600 kcal i 25 kg w 3 miesiące

Polecane posty

Gość Nimfa25

Cześć Dziewczyny. Jestem po ciazy i niedługo mam ważna uroczystość rodzinna (około 3 miesiące). Do tego czasu planuje byc na diecie 500-600 kcal a potem stopniowo z niej wujść. Juz kiedys się tak odzywialam i w pol roku schudłam 25 kg bo jadłam słodycze miałam dużo "napadow" a wagę utrzymywałam aż do zajścia w ciążę i jedząc normalnie juz później nawet do 3 tys kcal waga nie wzrastała. Czy któraś z Was chce się do mojej 3miesiecznej diety dolaczyc? Razem zawsze lepiej :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie menu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie do tych 600 kcal trzeba sobie ułożyć dietę. Ja np zjadam tak: ŚNIADANIE 4 wafle ryżowe z jajkiem i z pomidorem ok 160kcal II ŚNIADANIE Kiwi i Mandarynka 50kcal OBIAD Zupa brokułowa talerz 70 kcal PODWIECZOREK 2 pierogi z kapustą/szpinakiem -140 kcal KOLACJA 4 wafle ryżowe z serem żółtym i szynką 150 kcal RAZEM: 580 kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego jakieś ćwiczenia albo ruch przewidujesz? Pół roku tak się odżywiałaś i do ilu kg schudłaś aa ile czasu trzymałaś wagę? Ile teraz ważysz i ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze na tej diecie naprawdę dużo można zjeść;) i fajnie się chudnie. Ja przez to pół roku jadłam właśnie 500-600 kcal ale zdarzało mi sie przegryźć w trakcie dnia batona czy nażreć sie do oporu słodyczy tzw"napad" i mimo to chudłam. To było w drugiej liceum. Czyli wagę utrzymywałam przez 6 lat do zajścia w ciążę. Z drobnymi wahaniami 64kg +- 4 kg. Więcej niż 68 kg nie ważyłam a najmniej 60kg po tym wyjściu z diety. A potem po zakończeniu diety jadłam naprawdę wszytsko. Tylko z diety dobrze wyszłam i to było najważniejsze. Teraz chciałabym to powtórzyć i potrzebuję motywacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki wzrost? Czyli nie ćwiczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
168 ;) nie nie ćwiczyłam a jeśli już to jakieś delikatne treningi po pół godziny. Proszę zarejestruj się i napisz coś o sobie będzie nam latwiej nie bedzie tak anonimowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te okrągłe te wafle ryżowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takiej ilości kcal długo twoj organizm nie pociągnie. Tym bardziej, że jesteś po porodzie. A gdzie owoce i warzywa? Zrujnujesz sobie zdrowie. Już nie masz 16 lat, gdzie jest się silnym i zdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ja - pwyżej. Mimo wszystko życzę powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywa prawie nie msaja kalorii wiec to zaden problem je wlaczyc w jadlospis co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączam się. Teraz się zważyłam i jest 86,7 kg. Pod koniec czerwca mam imprezę i muszę schudnąć jakieś 25 kg. Posiłki dziś - śniadanie garść pestek słonecznika, obiad krem z brokułów z płatkami orkiszowymi, na kolację już czeka na mnie sałatka z warzyw i jogurtu 0%. Ogólnie zaczęłam się odchudzać jakoś w połowie stycznia i straciłam 6 kg ale jakoś to wolno idzie, więc restrykcja 600 kcal powinna poprawić spadek wagi. Pozdro i trzymajmy za siebie kciuki wzajemnie. Aha do tego ćwiczę na orbitreku ale nie jakoś ostro i nieregularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co autorko nie podoba ci się ludziach że przypomneli ci o warzywach? Powinnas podziekowac, a nie strzelac focha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z postu 15:33, dziś waga pokazuje 84,7. Dziś na śniadanie będzie reszta tej wczorajszej sałatki, na obiad jajko, na kolację jeszcze nie wiem ale może jakiś pieczony ziemniak. Do tego pół godziny na orbi. Napiszę jutro jeśli będzie jakaś zmiana na wadze. W takim tempie chyba realne marzenie to 7 z przodu do marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikoagus
Witaj ja się bardzo chętnie przyłącze do diety. :) miałam zamiar od jutra przejść na norweska ale przemyśle jeszcze jaka dietę zastosuje. Mój wzrost to 170 cm wiec podobny i ważę teraz 88 kg tez jestem po ciazy kurcze nie objadalam się naprawdę w tej ciazy a waga wzrosła 25 kg, przed pierwszą ciaza ważyłam 65 kg przed drugą ciaza 72 teraz musze dojść do wagi z 6 z przodu bo oszaleje z swoim ciałem ;p. A ile Ty ważysz? Czas 3 miesięcy tez mi odpowiada :) mam nadzieje ze się nie poddamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż norweska chyba nie przekracza tych 500, 600 kcal wiec na razie ja zastosuje a później przejdę na Twoja dietę lub na 1000 kcal najważniejsze aby kg spadały ;) do maja, czerwca mamy czas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×