Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
W sumie to Ulka zachowywała się podobnie do Justyny, gdy narzucała się Frankowi. Okropne są takie dziewuszyska, co próbują na siłę władować się facetowi do łóżka, uwłaczając swojej godności. Ale to prawda, że Ulka zrobiła się ostatnio bardziej ułożona, doroślejsza. W ogóle te krótsze włosy, dodały jej jakby klasy i delikatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dlatego uwielbiam Ulę bo ona jest taka "niegrzeczna" a Natalia miła ułożona aż mdli nie znoszę postaci bez pazuru.. i też uważam że praca w Londynie dała jej popalić i ona wiele zrozumiała po przyjeździe do Polski.. a oglądałam już 1282 i Ruda od tego odcinka oficjalnie jest rodziną MojejASI i ciocią Wojtusia a funkcja świadka ma umocnić więzi Asi-Tomka-Agi słowa Joasi do Tomasza. i ciekawa jak zareaguje Tomasz wiedząc jakimi uczuciami darzy go matka Helenki? Aśka była zaskoczona ale mimo wszystko chce utrzymywać z nią kontakt i żeby była świadkiem na jej ślubie no i Marcin dupkiem się okazał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcześniej obrzydliwie krytykowano Natalię,ale cóż Ula okazuje się wcale nie lepsza.....,jak i Justyna czy wcześniej inne dziewczyna,łącznie z Hanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo najpierw był hejt na Agnieszkę że zdzira że suka i tak dalej ten hejt się skończył potem na Asię że niemoralna egoistka pozbawiła rodziny pełnej helenki - to wymyśliły patwowrkową rodzinę żeby jakoś z tego wybrnąć teraz hejt na Izę i Natalię ludzie przesadzacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Natalię najbardziej nadawano,jak urodziła córeczkę i póżniej zaprzyjażniła się z Frankiem,jakby to było coś złego.Przykład z życia wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myślicie co się stało z Darkiem? Czy on rzeczywiście chciał zniknąć z powodu problemów/depresji? Mnie się wydaje że jego matka może być w to zamieszana. Ona jest jakaś psychiczna. Może Darek przejrzał ją, chciał ją odciąć od siebie, od Hani więc postanowiła się go pozbyć. Ciekawa jestem jak to się rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pisał,że z Darkiem będzie Justyna....Mamuśka Darka, chyba,porwie Hanię-taka jest moja wersja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcinek znow przegrzmoci ize i ja oleje. Co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Majowa to toksyczna matka ona chce mieć nad życiem syna całkowitą władzę manipuluje nim jest przebiegła i wyrachowana ona uważa że jej syn nie zasługuję na bidulę z Domu Dziecka jaką jest Natalia . dawniej by się to nazywało mezaliansem on może się spotykać tylko z dziewczyną jakby to dawniej powiedzieli z " jej stanu klasy" pewnie ojciec Darka zwiał od tej toksycznej kobiety i Darek jakby to powiedzieć zrozumiał że matka zmarnowała mu życie i on jest podatny na jej manipulację w gruncie rzeczy to dobry chłopak tylko jest pod złym wpływem swojej rodzicielki.. nie ale wczoraj mnie zaskoczyła bo pokazała że naprawdę kocha syna czy to były fałszywe łzy? ale aktorka bardzo to dobrze zagrała rozpacz matki .. ja uważam że on specjalnie uciekł bo chciał od niej oderwać i on ma się z Frankiem skontaktować. no niewiem czy matka zaakceptuje Justynę - on tylko prosta nauczycielka z zadupia jakie uważa Majowa Lipnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię Izy, ale Marcin zachował się bardzo źle. Potraktował Izę jak przedmiot. Pewnie się z nią przespał, bo od dłuższego czasu nie uprawiał seksu. Obrzydliwe zachowanie. Widać, że wraca "stary" Marcin, sprzed narodzin Szymka. Będzie zmieniał kobiety jak rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wraca stary marcin szymkiem będą się zajmowały aleksandra i agnieszka na zmianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znaczy marcin będzie próbował przeprosić izę ona go nie będzie chciała znać to on rzuci w wir imprez i pracy będzie spotykał z wieloma kobietami a szymonem będzie opiekowała agnieszka i ola. i mówili że nawet ciąża nic nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin to facet,co tylko umie zaliczać kobiety.... Jak mu będzie obojętne to ,kto wychowa jego następne dziecko,to u mnie już się nie liczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niechby jeszcze jakiejś trzeciej dzieciaka zrobił. Może wtedy by się opamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin zawsze lubił zaliczać. Jak poznał Kaśkę, to też chciał ją tylko zaliczyć (mimo, że wiedział, że ona jest zaręczona z Robertem). Albo, jak był bawidamkiem, co oferował seks za kasę kobietom w wieku swojej matki... Brrr. Dla mnie tacy faceci są obleśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie Marcin tez się nie podoba>Ma coś własnie takiego ble ......obleśnego w sobie.Ale krawiec -wrózbita!!Boki zrywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka - zwiąże się z innym ale to Chodakowski jest miłością mojego życia czyli producent i scenarzyści chcąc zatrzymać Walach w tym gniocie będą szukali innego ojca dla Heleny.. no można się było tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złe sny Asi, spieprzony garnitur, wspominanie Gosi...czyżby faktycznie miała wrócić w dzień ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy małżeństwo Asi i Tomka długo potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koroniewska - póki co - nie wraca do serialu. Byłoby o tym głośno, nie da się utrzymać powrotu popularnej postaci w tajemnicy. O powrocie Sydor (serialowej Teresy) wszyscy już wiedzą. Ja przypuszczam, że coś pójdzie nie tak podczas ceremonii ślubnej, ale powodem tego nie będzie Gosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aśka wygląda mi na to że wcale nie zamierza zaprzyjaźniać się z Olszewską wydaje mi się że ona będzie chciała na siłę zeswatać ją z innym ale ślub będzie długo i będą razem do końca bo są już newsy że fani chcą żeby Moja Asia i Tomuś mieli dziecko i to jest najbardziej oczekiwane dziecko według świata seriali jak dadzą im dziecko- znaczy że na wieki wieków będą razem nawet jak potem ją spuszczą po tych telekamerach i Aśka zdradzi Tomka albo on zacznie myśleć o innej i Aśka zda sobie sprawę że ślub z Tomkiem to błąd i zacznie fiksować to się nie rozstaną bo będzie ich łączyło wspólne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joasia zawsze będzie zazdrosna o Agnieszkę:) pewnie wy też, wiem,że serce nie sługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu znowu teorie o tycih telekamerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam zatkalo kakao? uwazam ze 2 dobre sceny byly z Aśą i Agą, aga sie zachowala super, chociaz ja nie wiem czy bym tak potrafila na jej miejscu. Ale na pewno kobieta ktora mowi ze moj narzeczony to milosc jej zycia - ja bym tej kobiety na swiadka nie wziela. Ale oczywiscie Aśa nie ma zadnych kolezanek, czy przyjaciolek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, że Barbara Kurdej-Szatan zarobiła w ub. roku grając w reklamach, serialu, filmie, prowadząc teleturniej ok. 2 mln zł. i w d***e ma co tu się o niej pisze i swoich fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale my ją też tam mamy czyli w d..ie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rodzinę , pracuje, to jej chleb pełen poświęcenia:) ludzie za bardzo żyją życiem innych, zazdroszczą, znam z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o jezus naprawdę Aśka nie waidomo czy będzie mogła mieć dzieci po pierwsze po drugie no cóż muszą coś Rudej Adze wykombinować sama Kurdej mówi o dziecku nie ma mowy Asi i Tomka. i Walach wcale nie została wyrzucona -informacja sprawdzona a jak Asia będzie mieć z Tomkiem dziecko nie oznacza że będa razem do końca serialu ( choć ja do nich nic nie mam) przykład Budzyńskich czy nawet Gośki i Tomka mają dziecko i tak się rozstali.. i wierzę w dobre intencje Asi że nie chce się zaprzyjaźnić żeby potem się pozbyć "rywalki" sama ją nazwała bliską osobą jej sercu i że traktuje ją jak rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niewiem czy Aśka była zazdrosna o Agnieszkę owszem nie raz nie fair się zachowywała - kasowała smsy ale powiedziałabym że Gośka była bardziej o Olszewską zazdrosną. i widzę różnicę jak było za czasów Gośki a jak jest za czasów Asi.. no ale ta przyjaźń jest absurdalna i naciągana a Olszewska i tak zwiąże się z innym sama to powiedziała w 1282 więc Aśka i Tomek mogą mieć dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już ktoś napisał,że lepiej się zaprzyjażnić z wrogiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×