Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość
Też uważam, że Gosia była bardziej zazdrosna o Agę, niż Asia. Gosia miała napięte relacje z Agnieszką, unikała jej i chciała, żeby zniknęła z życia jej i Tomka. Przyjaźń między Joasią a Agą byłaby - w realnym życiu - raczej niemożliwa. Zwłaszcza po wyznaniu Olszewskiej, że miłością jej życia jest Tomek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość życia to nie znaczy,że na zawsze i po grób!!!To była miłość jej życia,bo najważniejsza,najburzliwsza i ostatecznie niespełniona!!! Asia nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czego Joanna ma się obawiać? przecież nawet przed jak Agnieszka odkryła ciąże to Tomek zapewniał że nigdy nie wróci do Olszewskiej że ma dość huśtawki jaką mu zafundowała że łączy ich relacja zawodowa i ktoś tu pisał że gdyby dowiedział o dziecku to by Joasi nie zostawił ze względu na małego histeryka Wojtusia- ale to nieprawda nawet jakby mały nie działał to on i tak by do niej nie wrócił. Tomasz kocha Asię bo znalazł przy niej pewność że ta nie zwieje przy pierwszym lepszym problemie a z Agnieszką łączy go córeczka i on zrobi wszystko żeby mała nie cierpiała że nie kocha jej mamusi. niech zabiera ją na weekendy święta ferie wakacje i wcale Helenka nie musi cierpieć nawet może lepiej gdy jej rodzice mieszkaliby osobno niż byli ze sobą ze względu na nią tylko . ktoś pisał że dni pani Walach są policzone w serialu- ostatnio przypadkowo ją spotkałam w Galerii Krakowskiej i spytałam czy to prawda że producent chcę usunąć z obsady ona powiedziała mi że to plotki tak powiedziała: gram nadal w serialu nie zamierzam odchodzić i nikt mnie nie usuwa . poprosiłam o autograf i poprosiłam że pozdrowiła serialową Asię i Tomka ona powiedziała że z przyjemnością ich pozdrowi. tak zmieniając temat Iza wróci do byłego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcin odtrąci ciężarną Izę - będzie mogła liczyć na pomoc Artura słowa Kalskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubie marcina jako aktora i bardzo przystojny facet, a Izka to taka płaczka i niezrównowazona psychicznie, przeciez on jej nic nie zrobił ona sama też tego chciała siła jej nie wział, to ona myslała ze da doopy i Marcin jej przebaczy i brdzie super,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie Mikołaj Roznerski bardzo podoba i jakos nie moge przezyc ,ze związał sie z ta Boładz . Są w tym samym wieku ale ona starzej wyglada . Widziałbym u jego boku inna mlodsza dziewczyne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on już chyba dawno się z tą Bołądź rozstał. W życiu prywatnym jest podobnym lovelasem, jak w serialu. Mnie się on nie podoba. No może tylko z sylwetki. Ale ma za to okropny głos, maślane spojrzenie i te usta ciągle rozchylone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iza zobaczy jak Marcin przytula Agnieszkę i nie powie mu o ciąży.. potem zobaczy Marcina z Julą i się załamie czyli druga Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roznerski mówił dziś w śniadaniówce,że był u syna w przedszkolu,więc z kim ma to dziecko z Bołądż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą, co grała Erykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu scenarzyści popełnili ten błąd co przy scenie z Piotrkiem i narkotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że Marcin będzie miał romans z Julą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przekleństwo-słowo s*****l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małżeństwo AŚKI długo będzie trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i piszą uparcie w starym wątku a tam się nic nie wyświetla od dwóch dni :-( Nie wiem jaki jest problem pisać tutaj, przecież nowy wątek nie został założony po złości tylko dlatego że stary się zacina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim cudem Iza wypisała się na własne żądanie? Przecież niedoszłych samobójców od razu kierują do szpitala psychiatrycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oszukała lekarza mówiąc,że to był nieszczęśliwy wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem,czy to można tak oszukać,bo jak byłam w zwykłym wojewódzkim szpitalu na neurochirurgii,to jak tylko ktoś z personelu zobaczył ,że pacjent/tka płacze,to na drugi dzień był u niego psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na potrzeby filmu robią z wszystkich w balona i nikt ma nie wiedzieć pewnie jeszcze o ciąży,nawet Marcin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale marcin nie dowie się długo o jej ciąży. ona zobaczy nianię w domu Marcina i wybiegnie i się spiknie z byłym facetem a marcin będzie cierpiał i Jula go będzie pocieszała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli powtórka z rozryweczki, jprd. Scenarzyści zobaczyli jakie emocje wywoluje trójkąt u nawiedzonych fanek Agnieszki i Joanny i postanowili zrobić DOKŁADNIE to samo z wątkiem Marcina i Izy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja coś czuję że chcą rozwalić małżeństwo Ewy i Marka - ona poroni pogrąży się w depresji można się domyślić że oni sobie ze śmiercią dziecka nie poradzą albo on będzie miał dość chorej na depresję Ewy tak jak swego czasu Artur i ich małżeństwo się rozpadnie co do Asi i Agi żadna nie została usunięta i obie dalej będą grały niewiem ile razy mam to powtarzać pani Walach dalej będzie grała i będzie w wątku Asi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to nie można mówić po prostu Walach ? A nie pani Walach ? podlizać chcesz jej na forum czy co ? Strasznie to sztuczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny facet z Boreckiego, tylko troche za szkoda go dla Moniki, poza tym jest dla niego jednak za mloda. A jej dzidzia f**ktycznie wyglada jak jego wnuczka :-0 Ale to cud ze Mroczek jeszcze nie zapoznal go ze swoja matka najwiekszo sexbombo warszawy, ze nawet swiat gangsterski sie za nio ugania. Mysle ze Marycha zeby utrzec nosa tym 2 siwym pierdzielom powinna wziac sie za bogatego biznesemnena, a wowczas i Olga bedzie kontenta, bo bedzie rodzino ze swoim idolem. Poza tym zobaczy go w podwojnej wersji, wiec tez i podwojne szczescie. Pozdrawiam Zbychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja obstawiam że Bilski pójdzie na współpracę z CBA i zrobi wszystko żeby się wyrwać z tej przeszłości zobaczycie sprawdzą się słowa Stryja a Marycha nie będzie ani z Arturem ani z Bilskim .. to tyle co do Rudej Agi ona niedługo będzie mieć kolejnego adoratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 9:54 też tak sądze że rozwala niedługo małżeństwo Ewy( zreszta każde małżeństwo rozwalają nawet jak zapowiadają że to wielka miłość jest ) oni nie będą mogli sobie poradzić ze śmiercią dziecka pewnie niedługo pojawi się były Ewy ( znowu) i zacznie ją pocieszać a Marek rzuci się w wir pracy i się rozleci albo któreś z nich zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie denerwuje brak logiki w tym serialu, scenarzyści sami pogubili się w koligacjach rodzinnych, czyli kto kim dla kogo jest. Przykłady: 1. Kiedyś Mateusz syn Marka do tej kuzynki z Ameryki (zapomniałam imienia) mówił per ciociu, a przecież to jego kuzynka czy siostra cioteczna/wujeczna/stryjeczna a nie jego ojca Marka żeby miał ciociować. Ona była wnuczką rodzonej siostry Lucjana, analogicznie jak Mateusz dla Lucjana. 2. Podobna sytuacja gdzie Mateusz zwracał się tak samo do Pawła per wujek, choć to brat cioteczny i to Paweł powinien do Marka mówić wujku jeśli ktoś tu już ma wujkować. 3. W ostatnich odcinkach Agnieszka poprosiła Marcina Chodakowskiego aby w ramach rewanżu zajal się małą Helenką. No i co rusz słyszałam jak Marcin mówił, choć z wujkiem, choć wujek się Tobą zajmie, choć do wujka. A przepraszam ale taki z niego wujek dla małej Helenki jak z koziej du/py trąbka! Toż to jego siostra cioteczna, bo Tomek, ojciec Helenki jest wujkiem Marcina, rodzonym bratem ojca Marcina. Czyli prawidłowo Marcin powinien mówić do Helenki "choć brat się tobą zajmie" "choć do braciszka" itp. X X Czemu scenarzyści tak mącą, brak w tym konsekwencji. I jeszcze jeden przykład: Jak Marysia otworzyła przychodnię espólnie z Olkiem Chodakowskim i tym drugim lekarzem, w serialu pokazali przez kilka odcinków że jakoś Marysia i Olek płynnie przeszli obustronnie na ty, a tu w kolejnych odcinkach nagle jak tylko Marysia mówi na ty do Olka a on jej na pani, po czym ona oficjalnie prosi go aby on jej też wreszcie zaczał mówić na ty. Nosz kurcze, naprawdę? Scenarzyści mają takie luki w pamięci? A sami aktorzy? Też nie pamiętają nic z relacji rodzinnych i tego z kim ich bohaterowie są na ty, że podczas nauki scenariusza nie slorygują tego? Masakra, zrobił się tu spory misz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:21 ale w przypadku Helenki to jest normalne że będzie się do Marcina zwracała wujku a nie kuzynie bo tam jest różnica prawie trzydzieści lat między nimi Wojtek też mówi do Marcina wujek . Agnieszka też jest ciocią Wojtusia a oni w żaden sposób nie są ze sobą spokrewnieni przecież ona jest tylko mamą jego przyrodniej siostry która jest owocem romansu jego ojca i pani prokurator . to normalne tak samo do Jacka też mówił wujek . Ania córka Marty nie jest córką Andrzeja a też mówi tato do niego swego czasu Zosia mówiła do Tomka po imieniu a teraz już mówi tato choć nie jest jej prawdziwym ojcem tylko przyszywanym bo prawdziwy umarł . syn przyjaciółki też mi mówi ciociu normalne nie wiem czemu się oburzacie tak samo Ula i Natalia mówią tato do Marka a on nie jest ich ojcem i ciociu do Anny a nie jest ich ciocią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×