Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

M jak Miłość 2

Polecane posty

Gość gość

Lilka  jest  w  ciąży!  Mateusz  przestraszy  się,  jak  Łukasz  będzie  niezadowolony,  co  powie  Barbara?😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Leszek będzie próbował zabić Nine! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Był już kiedyś podobny wątek,ale okazało się, że to nie ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zosia  na  swoim ślubie  przeżyje  skandal,  pojawi  się  była  kochanka   Żaka,  czy  będzie  znów  więzieniu?

Iza  dowie  się  od  cioci  Artura,  że  on  nie  żyje,  kobieta  była  u  wróżki,  ma  złe  przeczucia

Magda  i  Andrzej  myślą  o  nowym mieszkaniu,  Magda  nie chce  żeby  zajmował  się  sprawą  mafii, Jola  prosiła  go  pomoc,  bo  wplątała  się  w  coś  niebezpiecznego....,  żałuje  romansu  z  podejrzanym  facetem,  czy  wyrwie  się  z tego  bagna?

Mateusza  zaczepia  ten  sam  kolega  Lilki  i  proponuje  mu  narkotyki....  Andrzejek  zauważy    chłopaków  i  przyłapie  ich  na gorącym  uczynku

Bartek  zostawi  Ulę,  żeby  ją  chronić  przed  swoją  przeszłością

Sonia  walczy  o  miłość  do  Janka,  pomaga  jej  w  tym  jego  mama😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olala

Weźcie tą Ulkę!! Mam dość! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje  życie

Barbara  nie  powinna  wtrącać  się  do  życia  innych,  to  jest  prywatna  sprawa  każdego  kogo  się  kocha,  Ula  nie  powinna  brać  ślubu  z  Bartkiem,  widać ,  że  on  jest  starszy  od  niej,  to  był  błąd  wiązać  się  z  kimś,  do  kogo  nic  nie  czujesz,  zgubne  zauroczenie

Sonia  uwiedzie  Janka,  podoba  mi  się  ten  drugi  policjant  , przystojny  brunet,  on  lubi  Sonię

Zosia  weźmie  ślub  z  Żakiem😀
🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kamil  zostawi  Anię,  jest  jej  bardzo  przykro,  zwierza  się  z tego  Kindze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

Co się stało w serialu z Kisielem? Aktor nie żyje od 3 lat ale chyba nie uśmiercili go w "M jak miłość". Teraz czytam, że Kisielowa zerwie zaręczyny. Zapomnieli, że już ma męża? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brat Andrzejka

Nie wiem czy pamiętacie ten fakt ,jak Marzenka  śledziła Andrzeja. Wyszło na to,że Andrzej opiekuje się rodziną swojego brata ,który siedział w więzieniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Kkk napisał:

Co się stało w serialu z Kisielem? Aktor nie żyje od 3 lat ale chyba nie uśmiercili go w "M jak miłość". Teraz czytam, że Kisielowa zerwie zaręczyny. Zapomnieli, że już ma męża? 

https://superseriale.se.pl/netflix/m-jak-milosc-odcinek-1246-lucjan-mostowiak-w-rozpaczy-po-smierci-wlodka-aa-gmML-TLNT-xFfV.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Brat Andrzejka napisał:

Nie wiem czy pamiętacie ten fakt ,jak Marzenka  śledziła Andrzeja. Wyszło na to,że Andrzej opiekuje się rodziną swojego brata ,który siedział w więzieniu .

A to nie było tak,że okazało się,że ta dziewczynka nie jest jednak,córką Bartka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzy znaki

A mi się podoba Janek, przystojniak. Ulka durna jak but 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A to nie było tak,że okazało się,że ta dziewczynka nie jest jednak,córką Bartka?

Tak się właśnie okazało, jak durną Ulkę ugodziła  strzała amora- no przecież nie można było dopuścić, żeby Uleńka odbierała  ojca dziecku, więc pojawił się wątek brazylijski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Trzy znaki napisał:

A mi się podoba Janek, przystojniak. Ulka durna jak but 😁

dokladnie...jest mega przystojny i facet ma przyszlosc ....to wziela jakiegos barana z kryminalna przeszloscia bez grosza przy dupie.....sto razy wolalabym Janka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Paweł  otworzy  rowerownię!

Julia  odejdzie  1488 odcinku,  na  złość  ma  romans  z  Wernerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fff

Ten Bartek z wyglądu przypomina mi typowego Polaka- ćpuna, który od kilku lat mieszka w Holandii i prowadzi koczowniczy tryb życia przenosząc się z jednej pracy przy taśmie do drugiej. Mieszka w domkach kempingowych z dziesięcioma innymi Polakami i w każdej firmie próbuje coś zakombinować. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Fff napisał:

Ten Bartek z wyglądu przypomina mi typowego Polaka- ćpuna, który od kilku lat mieszka w Holandii i prowadzi koczowniczy tryb życia przenosząc się z jednej pracy przy taśmie do drugiej. Mieszka w domkach kempingowych z dziesięcioma innymi Polakami i w każdej firmie próbuje coś zakombinować. 

 

Widać, ze masz doświadczenia jeśli chodzi o życie w Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscc

Mam kilka pytań

Czy Magda nadal kończy te same studia, na które wzięła pieniądze od Ivana i Delfina w 2004 roku za fikcyjne małżeństwo? 

Co w serialu robi ta mała atencjuszka, której matkę grała Olga Frycz skoro odeszła z serialu jakieś 2 lata temu? 

I dlaczego stary Łukasz miał studiować medycynę a ten nowy jest jakimś przegrywem z problemami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ja będę wyjątkiem,bo Bartek jakoś bardziej pasuje mi z wyglądu. Inna sprawa,że Ulka postąpiła i dalej postępuje nie fair: najpierw rano Janka,teraz Bartka. Po co ona się pchała w to małżeństwo jak sama nie wie czego właściwie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

To ja będę wyjątkiem,bo Bartek jakoś bardziej pasuje mi z wyglądu. Inna sprawa,że Ulka postąpiła i dalej postępuje nie fair: najpierw rano Janka,teraz Bartka. Po co ona się pchała w to małżeństwo jak sama nie wie czego właściwie chce?

*zraniła.

Kto wie jak wyłączyć słownik w telefonie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyn
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

*zraniła.

Kto wie jak wyłączyć słownik w telefonie? 🙂

Zastanawiam sie kom jestes kobieta mężczyzna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyn

Jest tam kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

19 lat temu wyemitowano 1-szy odcinek serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.11.2019 o 21:12, Gość XYZ napisał:

19 lat temu wyemitowano 1-szy 

 To babka mostowiakowa ma ze 100lat.  A zaiwania lepiej niż kinia i spółka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123

Mnie irytuje wątek Budzynskiego i Magdy on jest jej pantoflarzem zrezygnował z prowadzenia sprawy mafii ( ile pamiętam gdy był mężem Marty też walczył z mafia która próbowała zniszczyć ich życie ale się nie wycofał) czy on interesuje się Ania? Przecież jest jej "ojcem" opiekunem prawnym a odkąd z matka wróciły do Warszawy Budzyn nie poświęcił jej dużo czasu. Po za tym czemu wychowawczyni nie dzwoniła do ojca tylko do jej nieodpowiedzialnego brata który ma po opieka ciężarną dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

 To babka mostowiakowa ma ze 100lat.  A zaiwania lepiej niż kinia i spółka!

Pani Teresa Lipowska ma 82 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

Pani Teresa Lipowska ma 82 lata.

Ale w serialu ma chyba więcej. W pierwszym odcinku serialu było chyba coś o 50 rocznicy ślubu Barbary i Lucjana, czyli wtedy miała ok. 70 lat. Minęło 20 lat, więc ma minimum 90. Ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Ale w serialu ma chyba więcej. W pierwszym odcinku serialu było chyba coś o 50 rocznicy ślubu Barbary i Lucjana, czyli wtedy miała ok. 70 lat. Minęło 20 lat, więc ma minimum 90. Ale mogę się mylić.

To była 40 rocznica. Marysia była wtedy w ciąży i poroniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm

Iza  będzie  brała  lekarstwa,  przepisze  je Olek,  ona  prosi  o  więcej...  Czy  to  depresja?

Ula  przeżyje  horror  w  lesie, podczas  jooggingu   napadnie  na nią  bandyta,  który  zemscić  się  na  Bartku,  Janek  ratuje  życie  dziewczynie  ,  sam  zostaje  postrzelony,  ona  czuwa  przy  nim  w  szpitalu,  Bartek  widzi  ją  tam  sali...,  przeszywa  go  ból  i  smutek,  już  wie  , że  kocha  tylko  Janka,  chce  rozwodu,  Ula  zostanie  sama,  Janek  wybierze  Sonię

Magda  i  Andrzej  kupią  nowe  mieszkanie  ,  na miejscu  kochają  się  namiętnie...,  gdzie  jest  Maciek?  U  dziadków  czy  gdzieś  na wycieczce?

Julia  została,  Katia  wyjechała  do Łodzi,  czy  pojawi  się  kiedyś  z dzieckiem?

Marta  trafi  do  szpitala,  na  co  ona  choruje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

To była 40 rocznica. Marysia była wtedy w ciąży i poroniła.

Tak,40 rocznica,Lucjan ożenił się z Barbarą jak już miała małą Marię. Maria nie poroniła tylko urodziła za wcześnie dziecko z wadą serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×