Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IDE DO PRACY NOWEJ TAK SIE BOJE POMOCY

Polecane posty

Gość gość

AA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patka z kwiatka
Ja tez od 1 marca zaczynam nowa pracę. Boje się okropnie ale niestety muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czego się boicie? To normalne, że jakiś stres jest ale szybko minie, nikt was nie zje za to że czegoś nie wiecie, jesteście nowe i normalne, że czasem błąd popelnicie. Pare dni i się poczujecie pewniej. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego tu się bać?Idziesz wracasz i masz wywalone:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie idz i gnij na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa jestem za co żyją osoby, które nie pracują i nie mają dzieci (bo na dzieci ma się pomoc). Te zasiłki z mopsu wam wystarczaja? Lubicie tak wegetować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 Jakie zasiłki z MOPSU? Człowieku, mops pomaga tylko totalnej patologii, cyganom i inwalidom. Normalni ludzie, umyci i trzeźwi w czystym ubraniu żadnej pomocy stamtąd nie otrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:46 lubimy, uwielbiamy i na wolności nam najlepiej, śpimy ile chcemy, a jemy za kase rodziny :D TV, internet i róbta co chceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:52 Dokładnie, tak jest z zasiłkami z mopsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, nie wiem nie znam się bo nigdy z mopsu nie korzystałam, pracuje całe życie. Tylko się tak zastanawiam za co żyją bezrobotni, czy się nie wstydza być na utrzymaniu rodziny. Poza tym nawet jesli za coś tam żyją to co to za życie, jak ma się tylko gdzie mieszkać, co zjeść, a na przyjemności już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fascynujace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaaa ja tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero ide szukac pracy bo po przedniej nerwy mnie jeszcze nie opuściły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zaczynam 1.03 i juz biore tabletki uspokajające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja wkrotce otwieram DG w POLSCE,to jest dopiero stres a nie 8 h u kogos ,zamykasz drzwi i masz gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie taka jest rzeczywistosć harujesz jak wół 10 godzin nie masz prawie wgl wolnego , ani życia i przychodząć zastanawiasz się gdzie twoja egzystencja się kończy ,, moze skrajny przypadek no ale czy to tak nie wygląda? kto tak naprawdę jest zadowolony z pracy, chyba tylko uzależnieni od pracy , pracoholicy chociaż wątpię.. ale tak jest.. naharujesz się za marne grosze , żeby jeszcze usłyszeć opinie o sobie, jak patrzę jak jest w innych krajach to aż mnie ściska, ale nie wyjadę bo szkoła nie nauczyła mnie ani języka ani nie przygotowała nawet do życia, za to zawalając mnie stertami niepotrzebnych rzeczy, a o maturze już nie wspomne bo to tylko papierek do niczego tak naprawdę nie potrzebny, idąc do pracy musisz mieć wykształcenie przynajmkniej zawodowe, no ale ludzie pchają nas do liceów zawalają ludźmi którzy mogliby coś robić innego w życiu ... a tak to co czekaką nas siódme poty w tym kraju nie ma dla nas możliwości i samorealizaji ... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po miesiącu cię wyrzucą jak się zorientują co potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jakby była to i tak już dość czasu dużo ludzi zmarnowało pewnie w liceach, niech do liceów przyjmują tylko ludzi którzy naprawdę chcą do nich iść, bo się robi sytuacja że potem zmarnowane życie mają ludzie.. nie mówię że wszyscy ale na pewno większość tak.. a na samorelizację nie ma znowu tak dużo czasu w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.24 No tak, nie wiem nie znam się bo nigdy z mopsu nie korzystałam, pracuje całe życie. Tylko się tak zastanawiam za co żyją bezrobotni, czy się nie wstydza być na utrzymaniu rodziny. Poza tym nawet jesli za coś tam żyją to co to za życie, jak ma się tylko gdzie mieszkać, co zjeść, a na przyjemności już nie. x ja tak żyje ,nie wstyd mi bo spirdzielili mi życie więc niech teraz za to płacą. To po pierwsze,a po drugie gdybym poszła do pracy to myslisz że by mi nawalili 10 tyś i byłoby na przyjemności? Od razu wypad z domu,wynajem mieszkania,dojazdy,żarcie ,byłoby mi jeszcze gorzej życ,tak to chociaz sobie coiś po kryjomu przyhandluje na allegro i mam na ksiażkę czy teatr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale za to nasze pensje idą cały czas w górę a wszystko jest takie tanie w porównaniu z zachodem. Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też się pracy bałem i też miałem wywalone na to co tam powiedzą albo że mnie ocenia... i oceniali bo ludzie tacy są.. ale to znaczy że mamy z tego powodu odpuszczać, ale trzeba mieć stalowe nerwy żeby nie zwariować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.02.24 No tak, nie wiem nie znam się bo nigdy z mopsu nie korzystałam, pracuje całe życie. Tylko się tak zastanawiam za co żyją bezrobotni, czy się nie wstydza być na utrzymaniu rodziny. Poza tym nawet jesli za coś tam żyją to co to za życie, jak ma się tylko gdzie mieszkać, co zjeść, a na przyjemności już nie. x ja tak żyje ,nie wstyd mi bo spirdzielili mi życie więc niech teraz za to płacą. To po pierwsze,a po drugie gdybym poszła do pracy to myslisz że by mi nawalili 10 tyś i byłoby na przyjemności? Od razu wypad z domu,wynajem mieszkania,dojazdy,żarcie ,byłoby mi jeszcze gorzej życ,tak to chociaz sobie coiś po kryjomu przyhandluje na allegro i mam na ksiażkę czy teatr to z allegro można miec jakąś kase na coś??? zastanawiałem czy jakieś stare książki nie posprzedawać tylko kto to kupi.. np. cały tom Prusa . I tak w domu nikt tego nie czyta leżą zakurzone i gracą tylko dom .. no ale ponoc jak usłyszałem kiedyś się przydadzą .. ciekawe tylko komu i na co jak można do biblioteki pójść i wypożyczyć na to samo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale za to nasze pensje idą cały czas w górę a wszystko jest takie tanie w porównaniu z zachodem. Tak! No zależy gdzie... nie w każdej pracy jest tak dobrze.. czasem nawet o podwyżkę ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te marne 5.000 zawsze zarobisz No chyba że masz dwie lewe ręce do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest 5.000 ? za to nawet nie wynajmiesz pokoju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pasożyt
gość dziś na allegro idzie sprzedać wszystko ,kwestia tylko czasu az wypaczy to zainteresowana osoba. Ja akurat chodze po ciuchlandach wygrzebuje markowe rzeczy i sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Allegro tnie na prowizjach, a do tego wprowadzili jakieś dziwne wymogi co do zdjęć. Prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak musza byc obramowane w takiej ramce bez niej nie wystawisz nic także jest troche zabawy z tymi ramkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×