Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

on nie chce orzekania o winie

Polecane posty

Gość gość

hej,maz chce pojsc ze mna na ugode i chce szybki rozwod bez orzekania o winie.Powiedzial ze bedzie placil 3.tys zl na dwoje dzieci,czy przy jego zarobkach okolo16tys.miesiecznie to jest ok i lepiej sie zgodzic bo orzekanie o winie jest skomplikowane i tak na to samo wyjdzie? nie chce alimentow na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
A Ty ile będziesz płacić alimentów na swoje dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro sam się zobowiązał to się zgodz, chyba że chcesz aby rozwód ciągnął się latami. Dla mnie chore jest powoływanie świadków, bo po co. Wiadomo,ze świadek każdej strony będzie opowiadał cuda. Niepotrzebne ciaganie po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3'23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile lat jeszcze bedziesz zadawac pytania zamiast odpowiedzi ?!........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zzz to jest zawodowy wqrwiacz. On to świętego potrafi wqrwić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj tylko, że jego zgoda na 3 tysiące alimentów nie jest gwarancją, że tyle będziesz dostawać zawsze. Z tego niestety dość łatwo się wycofać. Czy dogadaliście się co do podziału majątku? Orzekanie o winie odradzam, mimo że wygrałam, ale 5 lat w sądzie naprawdę nie było tego warte. Orzeczenie o winie nie ma wpływu na wysokość alimentów na dzieci. Poza tym przy ugodzie można wprowadzić różne warunki. Mój znajomy w ramach ugody na byłą żonę płacil 2 tysiące, mimo że też brali rozwód bez orzekania (a w dodatku to ona odeszła).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzz zniecierpliwiony
Cały czas się zastanawiam . Ile ona zamierza płacić alimentów na swoje dzieci? No i co za tym idzie ile te dzieci mogą kosztować ? Bo chyba zamierza jako mamusia? Jak sobie weźmie chomika to kto go utrzymuje? Alimenty? Ciekawe też ile ona zarabia? Bo tak ojcu wypomina. A może zajmuje się tzw. domem? Nie lepiej było wynająć lokaja albo służącej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz - czy ty jesteś mądry? Kiedy ty przestaniesz zadawać głupie pytania? Kiedy w ogóle zmądrzejesz? Dlaczego nie odpowiadasz nigdy na zadawane tobie pytania? Ile ty masz lat? Z choinki sie urwałeś? Leczysz sie? Masz chomika? Z czego go utrzymujesz? x Czy ktoś ma jeszcze jakieś pytania do zzz? Czy ktoś chce go jeszcze o coś spytać? Zachęcam do zadawania pytań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz- zona odkryla zdrade i puscila Cie w skarpetkach i jestes sfrustrowany? Zajmowala sie domem a Ty nie wiesz co robila,bo sam sie nigdy nie zajmowales?Dostales za wysokie alimenty i boli Cie to? Masz jeszcze jakies frustracje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zzz - czy teraz znikniesz na dwa tygodnie? Czy na miesiąc? I czy potem wrócisz? I znów będziesz pisał jak potłuczony? I zadawal dziwne pytania? I nie bedziesz odpowiadał na pytania zadawane tobie? I nigdy nie podejmiesz dyskusji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie sprawy warto przedyskutować ze swoim Adwokatem co i jak... pewnie ostatecznie to sąd decyduję ale mając dobrego adwokata już 50% sukcesu. Ja korzystałam z usług kancelarii www.duks.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×