Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

czy znacie jakies naturalne kosmetyki bez chemii ktore ubóstwiacie?

Polecane posty

Gość LadyMaya
Moimi ulubieńcami są zdecydowanie kosmetyki z Bioselect. Naturalny skład, delikatne dla cery a pięknie o nią dbają i nawilżają. Wydaje i przyjemnie pachnące, dla mnie rewelacyjne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LadyMaya dziś WYPERIDALAJ spamerska kuvrvvo z tą żałosną reklamą!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama robię. Najprostszy balsam- masło shea (do zamówienia w necie za grosze)+ olej kokosowy, finito. Świetnie nawilża, chociaz do stosowania raczej wieczorem, bo dośc długo się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manniusska
Pewnie że znam i to rewelacyjne - mineralne Annabelle. Mam i podkład i puder a ostatnio kupiłam nawet cienie do powiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kolorówki zdecydowanie annabelle minerals, najlepsze są a z pielęgnacji vianek kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tubern
Ja też uważam, że Annabelle Minerals są świetne. Ja uwielbiam ich kryjący podkład, nieziemsko dobrze na mnie leży <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaBasia221
Odkąd dowiedziałam się ile szkodliwych substancji znajduje się w kosmetykach drogeryjnych to przestałam je kupować. Przechodząc na naturalną pielęgnację bałam się, że będę musiała wydawać na nie dużo więcej pieniędzy, ale okazało się, że nie! :) Zaopatruję się na stronie nowoczesneziola.pl gdzie ceny są przystępna a składy kosmetyków bez zarzutu. Sprawdzają się świetnie, nic tylko korzystać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne dermokosmetyki sprzedają na e-naturalne.pl. Mam problemy ze skórą trądzikową i odkąd zaczęłam stosować te toniki i kremy Lynia właśnie pod skórę ze skłonnością do wyprysków jest dużo lepiej. Nie wyskakuje mi nic nowego a to co jest powoli stopniowo ale się chowa, oby tak dalej to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

A ja używam i zdecydowanie mogę polecić kosmetyki z Cosnature. Szczególnie ta seria z owocem granatu, po prostu cudo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkvg

Polecam Nacomi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam Senelle ❤️ Mają naturalny skład, bez chemii i nie są testowane na zwierzętach! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Put&Rub kremy do twarzy sa rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ubóstwiam kosmetyki od pat and rub. Nie ważne co od nich kupie, zawsze jestem zachwycona. No i oczywiscie sa w 100% naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×