Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość blondyneczka87
Amimi strasznie Ci współczuję :-( Dziewczyny nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak się czulyscie i co nadal czujecie :-( Maomi nie sądzę by odwlekal lekarz inseminacje bo w poprzednim cyklu już proponował ale to my się nie zdecydowaliśmy i teraz żałuję :-/ dlatego jeśli w tym będzie zielone światło to działamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
wchodzę na forum a tu taka zla wiadomosc. Amimi tak mi bardzo przykro. co my musimy przejść walczymy o ciaze a potem jak juz sie uda to ... za co dziewczyny Bog nas tak karze.? jestem z toba i przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Amimi, Digital Girl tak straszne mi przykro, aż się płakać chce :((((((((( trzymajcie się ciepło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wynik AMH 4.8 czy to oby nie jest za duzo? w moim wieku mediana to 3.31 ale jelsu chodzi o pcos to mediana 6.2 jakos tak wiec sama nie wiem. przeciez jak bym miala pcos to bym nie miala pecherzyka dominującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja miałam AMH 4,19 i lekarz powiedział ze jest w miarę okej . To badanie nie daje odp czy masz pco bo ja tego nie mam. Chodzi bardziej podobno o rezerwę jajnikowa . I wydaje mi się ze masz też wporzadku wynik . U mnie tylko pisze że w 3dc norma od 0 do 10. Ale to lekarz się musi odnieść do wyniku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Digital, U mnie ta sama historia tyle, że w 12 tyg. Dostałam @ , sprawdziłam czy cykl trwa tyle samo, czy wszystko ok u gina i po kolejnej @ byłam juzew ciąży. Młoda ma już rok i 7 miesięcy więc nie załamuj się. Głowa do góry i działaj. Całuję Was heroski. Jesteście bardzo silne i dzielne. Niezmiennie czytam i pamiętam o Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
ja wczoraj dostałam @, więc zaczynam nowy cykl z clo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) co u Was? jak samopoczucie? u mnie ok :) zaczęłam znów brać clo i będę celować w nowy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
dzięki atomka :) też będę za Ciebie trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie siedze w kolejce do lekarza chorubsko mnie rozlozylo. Masakra ktos testuje moze w najbliższych dniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Maomi - 3mam kciuki za cykl z clo, dodam, że u nas połączenie clo+ovurell+duphaston dało ciążę za pierwszym razem po latach starań :) także będzie dobrze Wczoraj byłam u lekarza na kontroli po poronieniu, specjalnie wybrałam 16dc żeby zobaczyć czy coś tam się dzieje w jajnikach i ku mojemu zaskoczeniu macica w idealnym stanie, endometrium 11mm i w prawym jajniku pęcherzyk 21mm także tylko działać :) od razu dostaliśmy zielone światło, a szczerze mówiąc trochę się bałam, że każą nam czekać ze 3 cykle. Ten cykl pójdzie nam naturalnie, jak się nie uda to kolejny już na takiej kombinacji jak powyżej.. raz się udało to może znów się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DigitalGirl uda się na pewno :) mi też poprzednim razem już w pierwszym cyklu z clo udało się zajść :) teraz będę mieć drugi cykl z clo bo w poprzednim akurat w owulację miałam gości i cały cykl stracony ;-) agnieszka wracaj szybko do zdrowia :) mam nadzieję że wyzdrowiejesz szybko i za tydzień będziesz mogła po wizycie u lekarza podjąć jakieś działania :) u mnie końcówka @ i trzeci dzień z clo :) na razie nie czuję żadnych uderzeń gorąca jak poprzednio. Zamówiłam testy owulacyjne i będę celować w chłopca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Dziewczyny jak tam u was ? Agniezna blondi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Teraz dopiero pokazało mi posty i aż płakać mi się chce ... strata fasolki bardzo boli sama wiem jak to jest ... ciągla walka o maleństwo , 2 kreski i radość a potem nie udaje się .... jestem z wami kochane ... Maomi ja wróciłam do pracy z ciężkim bólem serca bo jakoś nie moglam się rozstać z moim małym szalonym dzieckiem Narazie się nie staramy ze względu na to że może być to różnie w pierwszej ciąży ciągle leżenie plus szpital a córeczka jest mała nie zrozumie ze nie mogę jej wziąść na ręce itp. Za to moja siostra zaciążyła a 2 siostra walczy jak się okazało sprawa nie będzie taka prosta ma tak zawalona jajniki jak ja no i u niej dochodzi otyłość ... mam nadzieje ze im się uda tez walczą juz bardzo długo. Koleżanka ostatnio straciła 2 fasolkę tez mi strasznie przykro bo ciągle się leczy i coś wychodzi nie tak .... trzeba walczyć i się nie poddawać w końcu musi się udać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
Evi na pewno będziesz wsparciem dla siostry - sama wiesz jak to jest starać się i borykać z problemami, więc będzie miała komu się wygadać wiedząc że ją rozumiesz. oby szybko udało jej się zajść w ciążę i szczęśliwie ją donosić. jak wrócisz do starań to dołącz do nas :) małą zostawiłaś z jakąś opiekunką czy poszła do żłobka? dziewczyny co tak cichutko jesteście? co u Was słychać? ja zakończyłam branie clo w tym cyklu i będę czekać na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Hej ja właśnie jestem po wizycie i po leku który miałam na ten cykl w prawym jajniku mam dwa pecherzyki jeden 20mm drugi 18mm i jutro mam zrobić sobie zastrzyk a w poniedziałek podchodzimy do inseminacji:-) I mam pyt. Jeśli chodzi o abstynencja alkoholowa u męża to jest taka sama zasada jak przed badaniem nasienia - 2 dni... bo przecież mamy weekend i mój M.odrazu o to zapytał a ze ja zapomniałam spytać lekarza o to , to pomyślałam że Was zapytam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
wiesz co jesli chodzi o alkohol to w sumie nie wiem moja ostatnia byla po sylwestrze i wyniki byly fatalne. wiec jeśli nie mosi to niech lepiej nie pije! chyba ze gora 2 piwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mój M stwierdził że zawsze przed badaniami miał conajmniej 2 dni bezalkoholowe i teraz też tak zrobi czyli nie pije:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Maomi m takie szczęście ze mama zajmuje się mała . Zgłosiłam mamę do zusu i opłacam jej składkę chorobową plus podatek to us resztę opłaca państwo . No mam nadzieje ze juz za rok wrócę tutaj jako staraczka pomogę najpierw siostrze z maleństwem kto wie może w tym czasie mona 2 siostra tez zajdzie w ciążę . Blondyneczka w takim razie nie mogę się doczekać co to będzie bo to kolejny krok do przodu a u ciebie agnieszka jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi ja też już się nie mogę jutra doczekać tylko boję się żeby moje pecherzyki nie pekly do jutra... bo podobno lepiej robić inseminacje na nie peknietym pecherzyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny u mnie już po wszystkim:-) pecherzyki popekaly rano albo w nocy ale powiedział ze bardzo dobrze . Pekly obydwa . I teraz pozostaje nam czekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blodyneczka a jak tam sama inseminacja vzulas jakis bol? jak wrażenia. jak wyniki meza? a u mnie 2 dni do okresu nic szczegolnego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ogólnie to nic nie bolało tylko taki troszkę dyskomfort przy wklafaniu tego cewnika. A co wyników mojego M to się okazało ze tę styczniowe robiła babeczka wg starych parametrów . Lekarz mówił ze zna ta Panią i mimo ogromnego szacunku bierze zawsze poprawkę na te wyniki. Więc było tylko 2 procent prawidlowych. Po obrobce w probce podano mi 11,6 mln plemnikow:-) lekarz powiedział ze nie jest źle i ze całkiem ładna próbka :-) odczucia wporzadku i poszło szybko i sprawnie. Najpierw mój M oddał nasienie po ok 1,5 godziny mnie zawolali i najpierw usg czy pekly a potem podanie próbki i leżenie :-) podobno gdyby nie pekly to rozgniataja pecherzyki... masakra.... Ale wszystko poszło szybciutko. Najdłuższe to czekanie:-) Aga a Ty nie testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kusi mnie zeby zatestowac dzisiaj jeszcze mam te a allegro czułość 10 11 mln w probce to bardzo dobry wynik! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga też mi się wydaje ze taki nie najgorszy:-) A tych testów z allegro pewnie masz kilka więc ja tam bym testowala:-) ale przed terminem @ to lepiej rano testować .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo zaczelam lekko brudzic więc pewnie przyjdzie. Jutro mamy wizyte w klinice troche sie denerwuje. Znowu trzeba wszystko opowiedzieć od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a może będą właśnie mieli inny pomysł na Was :-)niestety to opowiadanie to jest męczące. Ja na pierwszej wizycie zapomniałam o połowie powiedzieć. Dobrze ze to on zadawał większość pytan:-) to czekam na wieści po wizycie. A powiedz mi czy miałaś inseminacje na peknietym czy niepeknietym pecherzyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm w tym rzecz ze nie wirm bo nigdy nie robil mi usg przed sama inseminacja i tak mi sie wydaje ze chyba troche na oko wiec mam nadzieje ze teraz jakos fachowo podejda do nas. a powiedz mi kiedy masz zrobic bete? bierzesz jakies leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×