Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Dziewczyny ja jeszcze czekam aż @ przyjdzie po porodzie, bo jeszcze nie miałam. Jakoś w styczniu odstawiłam tabletki anty i czekam aż organizm wróci do normy, więc terminu na razie nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Atomka a ja myslalam ze juz mialas okres po porodzie sorki coś mi sie pomieszalo. Blodyneczka no to czekamy do czwartku wielki dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka też mi się wydawalo ze masz już pierwsza @ za sobą ale to może przez te zmiany forum tak sie poplatalo wszystko... Aga a no czekam ale dzisiaj przy aplikowaniu luteiny wyczulam ze szyjka jest nisko i otwarta a to nie wróży ciazy :-/ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
blondyneczko jak byłam w ciąży to też mi się wydawało że mam szyjkę jak na okres - nisko, miękka i otwarta. Zmieniała się z dnia na dzień, ale miękka i taka jak otwarta pozostała przez chyba pierwsze dwa miesiące - nic mi się nie działo i cała ciąża przebiegła dobrze. Nie trać nadziei bo ciało potrafi czasami zaskakiwać :) Ja będę testować 27 marca - to będzie mój 25dc, ale do 28 mam urlop więc zatestuję z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi jesteś teraz na urlopie wypoczynkowym? Co zrobisz jak Ci się skończy, wracasz do pracy, czy idziesz na wychowawczy? Co z małą? Masz jakąś opiekę dla niej? Pamiętam, że do pracy dojeżdżałaś, pewnie niezbyt Ci się uśmiecha wracać, szczególnie mając małe dziecko. Ciąża rozwiązałaby problem ;-) powodzenia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi wiem że to różnie bywa z ta szyjka szczególnie jak się leki bierze ... chyba im bliżej czwartku to zaczynam.swirowac :-( Tym bardziej ze dzisiaj od rana do godz 14 miałam takie.mocne klucia w podbrzuszu ze myślałam ze się zwolnie z pracy i wrócę do domu leżeć ale nagle jakoś tak przeszło. Co prawda kluje czasami ale już rzadziej . Ale za to poczułam po tych bólach mokro i byłam przekonana że jak nic przyszedł okres ale okazało się ze nie więc czekam dalej... Maomi a będziesz robić bete czy sikańca? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
ja tylko sikańce robię :) mnie też ćmi podbrzusze - może to wina clo? atomka dojeżdżałam do pracy i już tam nie wrócę bo pod koniec roku zlikwidowali moje miejsce pracy. teraz jestem na wypoczynkowym, a potem na miesiąc pójdę na wychowawczy, no i w maju kończy mi się umowa więc pójdę na kuroniówkę. Bardzo na rękę byłoby mi zajść teraz w ciążę, ale niestety chęci do rzeczywistości mają się nijak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi ja nie brałam clo tyko lamette:-) ale po clo to raczej nie bo to już druga faza:-) A u Ciebie faktycznie fajnie by bylo jakby te dwie kreseczki się pojawiły :-) cudnie by się to u Ciebie poukladalo i za to trzymam kciuki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Gje
Maomi. Ja o pół roku przedłużyłam macierzyński zwolnieniem na depresję.. Zawsze to 80% pensji a przede wszystkim z dzieckiem. Blondyneczko, może te kłucia to u Ciebie właśnie objawy implantacji :-) trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi dobry pomysł z tym przedłużeniem macierzyńskiego :-) A co do kluc to wiesz jak jest, na dwoj***abka wrozyla... jutro się wszystko wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Dziewczyny, mam wynik drugiego HCG... w poniedziałek było 220,9 a dziś po 48h jest 545,4 !! :) kalkulator pokazuje 147% przyrostu.. chyba jest dobrze :) Dostałam w poniedziałek receptę na duphaston, biorę 2x1 + acard i leki na tarczycę, no i kwas foliowy i witaminę D. Mam nadzieję, że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
digital gratuluję :) odpoczywaj i dbaj o siebie :) kiedy wybierasz się do lekarza? GabiGje mieszkam w małym miasteczku gdzie wszyscy się znają - po takim zwolnieniu nikt by mnie nie chciał potem zatrudnić więc będę liczyć na łut szczęścia :) blondyneczko trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze testowanie :) ja mam znowu lekkie bóle podbrzusza - jak na okres i pobolewają mnie chwilami jajniki, a poza tym wszystko bez zmian :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Dzięki serdeczne ! :) z objawów to przed nie było zupełnie nic. Może delikatnie więcej mlecznego śluzu. Teraz czuję, że piersi robią się trochę wrażliwsze i w sumie to tyle. Ale dziś wg. OM mam 4tydz3 więc to bardzo wczesna ciąża. Poprzednim razem mdłości zaczęły mi się na przełomie 5/6 tyg. Na wizytę już się umówiłam na 10kwietnia, to będzie 7tydz1 jak dotrwam. Powinno z dużym prawdopodobieństwem być już serduszko. Bety postanowiłam już nie powtarzać żeby się niepotrzebnie nie stresować. Przyrost jest bardzo ok, więc pozostaje czekać i mieć nadzieję, że tak dalej będzie. 3mam za was bardzo kciuki i czekam na wieści !! I nie zamierzam się stąd ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
DigitalGirl będziesz mieć piękny prezent na Wielkanoc jak zobaczysz bijące serduszko, albo dwa ;) nie znikaj i pisz nam na bieżąco co u Ciebie słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczko. Siedzę jak na szpilkach i czekam na wynik bety! :-) jutro będę tu co chwilę! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Dzięki Dziewczyny ale mam takie bóle podbrzusza ze dzisiejszą beta jest chyb tylko po to żebym z czystym sumieniem mogła odstawić leki... o 8 jadę do na pobranie krwi. Wyniki zazwyczaj są koło 12-13 więc napewno dam znać jak je dostane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Maomi - jakby co to miałam owu potwierdzaną usg i był jeden pęcherzyk także szans na bliźniaki nie ma, ale będę przeszczęśliwa jak się uda donosić choć jedną ciąże. Blondyneczko ... koniecznie daj znać jak już będziesz miała wynik bety.. czekamy ! I trzymamy kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Digital jeszcze raz gratulacje! Blodyneczka czekam niecierpliwie! trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Blondyneczko, nie będę Cię łudzić, niziutka ta beta :( podejrzewam, że jeszcze ovurell jest we krwi. Pamiętam, że mi lekarz mówił, że bety 14 dni po zastrzyku nie robić bo może wyjść beta. Nie wiem co napisać, bardzo bym chciała żeby rosła ale wiem też jak boli rozczarowanie jak się człowiek nastawi. Może poczekaj jeszcze do terminu @ jak nie będzie, to powtórz betę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę Blodyneczka ze moze to byc ślad po zastrzyku. co prawda ja juz w takim dbiubnualam poniżej 1 bete Ale bralam Pregnyl . Jak sie czujesz ? pewnie sie rozczarowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
blondyneczko może zapytaj lekarza telefonicznie jaki powinien być wynik bety żeby można było ją uznać za ciążę? albo powtórz jeszcze raz badanie w poniedziałek? 10 dni po inseminacji to równie dobrze może dopiero dochodzić do zagnieżdżania i beta może być niska. miałaś brać jakieś leki od jutra czy robiłaś betę z ciekawości? DigitalGirl możesz mieć bliźnięta jednojajowe - z jednej komórki :) u mnie bez zmian. robiłam od 13 do 21 dc testy owulacyjne i najciemniejsze kreski miałam na pierwszych dwóch testach a potem bladły... wychodzi na to że owulacja była ok 11-12dc czyli musiałabym mieć wielkiego farta żeby się udało bo 13dc wróciłam do domu z wyjazdu :/ no cóż, będę celować w Wielkanoc :) ta w 2015 była dla mnie szczęśliwa ;-) może historia się powtórzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Digitalgirl gratulacje mam nadzieje ze to zapiczatkuje inne pozytywne testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Oczywiście 3/4 posta mi ucieło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Aga zatrzyk to odpada bo mineło juz ponad 12 dni od zastrzyku. Maomi nie będe dzwonić do lekarza bo to bez senu. Poczekam te dwa dni jak się nic nie zadzieje to powtórze bete i tyle... A dzis zrobiłam bo wydawalo mi sie ze wyjdzie juz wiarygodnia ale moja koleżanka jak mi dzisiaj dni policzyła to na mnie nawrzeszczała bo od insemin acji jest 10 dni a jesli doszło do zapłodnienia to tez nie odrazu wiec zostaje 9dni:/ moze i sie pośpieszyłam ale nienawidze czekac i jakos mnie w sumie ta beta uspokoiła:)a i z wyliczyen wyszlo ze luteine powinnam brac do jutra włącznie a dopiero potem jakis test:/ Digital no to oczywiste ze wynik nie jest ciążowy hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×