Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Blodyneczka ale dni sie liczy od inseminacji i sie przejmuje ze wtedy jest owulacja a nie nastepnego dnia. I po to bierzesz ten zastrzyk zeby byla w tym dniu. Zobaczymy moze faktycznie bylo za wcześnie czekamy z toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeśli mam tak liczyć to i tak jest 10 dni od inseminacji a zastrzyk był dwa dni wcześniej. Oj tam.. mało istotne... czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Digital moje gratulacje Blondyneczko ja kiedys mialam betę 4,6 ciąży nie było niestety ale może faktycznie za wcześnie czekam na szczęśliwa nowinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu przy Twojej becie faktycznie miałabym nadzieję ze coś tam się zadzieje ale przy mojej nie ma szans. Poprpstu dziwi mnie ten wynik który nie jest w żadnej normie no i z ciekawości chociażby sprawdzę w sobotę co się z nim stanie o ile wcześniej nie przyjdzie @:-) Z moim M zadecydowalismy ze podchodzimy do kolejnej inseminacji - aż do skutku:-) Pozatym wczoraj natknęłam się na artykuł w którym było napisane ze normy te między 2 a 5 mogą świadczyć o tym ze komorka się z plemnikiem spotkala ale reszta się nie udała. Jeśli mój lekarz to potwierdzi to dla nas to duza informacja bo oznacza ze inseminacja w naszym przypadku ma sens :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wyniki fragmentacji 11% czyli wszystko w normie prawidlowa płodność. Jak sie ciesze uff bo to istotne badanie dla nas. W srode wizyta w klinice i zobaczymy jaki bedzie plan działania przypuszczam ze pewnie kolejna inseminacja. Niestety nie mam parametrów nasienia ale doktor bedzie mial je w komputerze i nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Moje gratulacje za dwie kreseczki Blondyneczko nie wiem czy pamiętasz ale na początku mojej drogi też miałam betę 4,6 bylam bardzo ciekawa czemu taki wynik i gin kazał mi powtórzyć ponieważ powiedział że coś mogło się zadziac ale gwarancji nie ma to jest ruletka mogło ale nie musiało więc może jednak sprawdz koniecznie czekam na wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga super wiesci:-) czekamy na wieści po wizycie:-) Reni masz święta racje:-) ruletka jak nic:-) ja nawet nie liczę ze beta wzrośnie i wykaze ciaze bo to byłby poprostu cud:-) ale jestem ciekawa co się z nią zadzieje. Tak żeby móc powiedzieć lekarzowi i jak narazie okresu nie ma więc prawdopodobnie pojadę jutro na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyneczko kurcze niech wreszcie los wynagrodzi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Mam nadzieję Blondyneczko,że ten rok będzie szczęśliwy dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu , Reni- dzięki Dziewczyny za dobre słowa :-* mam taką nadzieję ze wkoncu los się do nas uśmiechnie ... może to głupie ale dla mnie taka beta to krok do przodu. Robiłam bety czasami dużo wcześniej i po zastrzyku ale zawsze była poniżej 2 a w tych szczegółowych wynik 0,1-0,2. Dlatego ten wynik daje mi nadzieję ze w nast cyklu zobaczę bete już powyżej 5 i ze ta inseminacja ma jakiś sens u nas skoro coś drgnelo;-) ... może i się za bardzo ekscytuje bo to wielka niewiadoma ale taka nadzieja daje mi siłę do dalszej walki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Blondyneczko czyli znow to samo aj los jest okrutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renia a no okrutny :-( i chyba pierwszy raz od roku poleciały mi łzy... oj ciężko jest... niech już przyjdzie ta @ Aga a no walczymy ! Nie mamy innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Blondyneczko..bardzo mi przykro :( popłacz teraz a potem zbieraj siły na nastepny cykl :* musi się w końcu udać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Digital dzisiaj jest już dużo lepiej. Nie wiem dlaczego tak kiepsko przyjęłam to rozczarowanie :-( oczywiście nie zastąpiony okazał się mój M. Najpierw mnie poprzytulal i pozwolił się wyplakac a potem kazał ogarnąć i pomalować i zabrał mnie z domu zebym przesyala o tym myslec :-) a jutro mam wizytę i zobaczymy co powie lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko będziemy walczyć w kolejnym cyklu razem bo mi też test wyszedł negatywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
Blondyneczko, Maomi, Atomka.. a co to za @ wieści :( ehh.. no ale nowy cykl nowe szanse !!! Ja dziś nie wytrzymałam i znów pojechałam zrobić hcg.. martwił mnie brak objawów i co? Uspokoiłam się, w środę było 545, 4 dziś jest już 5080 :) więc przyrost 147% Czyli jednak można bez objawów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
atomka to teraz będzie nas więcej - w grupie zawsze łatwiej :) DigitalGirl gratuluje :) cudowne wieści :) oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Digital cudowna beta... gratuluję ! Atomka a Ty chyba czekalas na @ prawda? Bo to oznacza ze zaczynasz walczyć razem z nami:-) Maomi kurczę myślałam ze chociaż Tobie się uda ... Ale ten los jest wredny. A ja już po wizycie. Mój lekarz nie był pocieszony ze ciąży nie ma bo on nie lubi porażek i mimo ze wszystko było wporzadku to sam stwierdził ze tak czasem poprostu jest . Ale teraz za to walczymy troszkę inaczej . Dostałam zastrzyki od 3dc. I te zastrzyki dostają dziewczyny które są stymulowanie do in vito. Powiedział mi ze skoro z tamtym lekiem się nie udało to sięgamy bo lepsze . No i wizyta w środę za tydzień żeby zobaczyć jak zareagowalam na zastrzyki i inseminacja albo w pt albo w pon za 2 tyg. Więc dla mnie przedświąteczny okres będzie bardzo intensywny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko oby Wielkanoc przyniosła Ci mały cud :) dla mnie była szczęśliwa dwa lata temu :) też na nią liczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atomka Maomi widzę ze jestescie podobnie jesli chodzi o cykl... Ja to mam plodne na calego. Wczoraj niebylo przutulania bo akurat na zlosc musial mnie zdenerwowac moj M.Eh... Jutro mam wizytę zobaczymy co powie lekarz. Blodyneczka to przypadnie ci przewnie inseminacja przed świętami zeby byly one dla was szczęśliwe tak jak dla Maomi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maomi oby!!! :-) Aga a no akurat dobrze że nam inseminacja wypadła przed świętami a nie w trakcie :-) A ja czekam na info od Ciebie po wizycie, ciekawe co Wam powie lekarz. A co do śluzu to powiem Ci ze śluz swoją drogą a owu jest na samym końcu więc nic straconego :-) czasami nawet owu jest wtedy kiedy już nie widzisz plodnego sluzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
hej :) śniło mi się dziś że jestem w ciąży, wieć dla fanu zrobiłam rano jeszcze raz test... mam drugą kreskę - bladą ale widoczną bez specjalnego przyglądania się :) zrobiłam hcg i czekam na wynik, ma być ok 13 :) trzymajcie kciuki :) jak się potwierdzi, to polecę do lekarza, może uda się załatwić zwolnienie bo to mój ostatni dzień urlopu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DigitalGirl
aaaaaaaaaaaaaaa!!! maomi super !!! koniecznie daj znać jak tam beta. Który masz dziś dzień cyklu? Ale się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
hello :) mam wynik hcg - 27,2, czyli 3-4 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×