Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość gość aaaa
Maomi ja po CC po znieczuleniu ogólnym tez po dwóch godzinach zobaczyłam syna. Najgorsza była ta rurka intubacyjna i bol gardła i kaszel po podrażnieniu gardła. Bo szwy przy kaszlu strasznie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Witaj Jana. Naomi Pieknosci Ci tam rosną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Witaj Jana. Naomi Pieknosci Ci tam rosną gosc aaaa. Też mam dziecko z lekka nadpobudliwością i deficytem koncentracji uwagi. Jest inteligentny i radzi sobie doskonale z nauka tylko się "przywiesza" poród dlugi i sn mialam i 10pkt. Nie ma reguły... Szczerze to nie wiem czy w tym cyklu od razu będę mogła się starać. To w poniedziałek oceni lekarz. Ten cykl i tak prawdopodobnie pójdzie na straty bo mój M na tydz musi w delegację wyjechać i to będą akurat te owocne dni.... Z tym siemiem lnianym może być coś na rzeczy bo kiedyś dużo piłam(bo lubię) i sluzu więcej było, teraz prawie wogole nie pije i pustynnie się robi..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
hejka ja tak na szybko. prawko zdane :):):):):):) teraz moge startować dalej. prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu umówię się na wizytę do kliniki. jadę z koksem nie ma co czekać. Aga damy radę !! we dwie raźniej :) ciężarówki kochane trzymajcie się , rośnijcie zdrowo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Przepraszam ale czasem mi tekst ucina i muszę kilka razy próbować by cały dodało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maomi przepraszam, z tego wszystkiego przegapiłam tą wspaniałą informację o Twojej ciąży, GRATULUJĘ!!! :) :) JUSTYN88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe dziewczyny! trzymam kciuki z a pozytywne testy! jeszcze nic nie wiem czy uda sie zalapac do dofinansowania musze wybrac sie na wizyte. Kamyczku prawda dwie zawsze raźniej! jak dobrze ze jestes oczywiscie wszystkie dobrze ze jestescie kobitki ale wiadomo ze kamyczek bedzie przechodzil to co ja i gratuluję Kamyczku zdania prawka! Maomi sliczny maluch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
dziękuję dziewczyny :) niebawem każda z Was takiego małego cudaka u siebie zobaczy :) gość aaa - zanim się wkłują to pryskają miejsce wkłucie jakimś znieczulającym sprayem i czuć tylko takie coś jakby Cię ktoś palcem dotykał delikatnie do pleców :) i bardzo szybko to robią, a po chwili masz się położyć, zagadują Cię opowiadaniem co będą robić, potem pytają czy czujesz jak nogi robią się ciężkie - już po chwili ich w ogóle nie czujesz, ani nic do wysokośc****ersi :) no i stawiają Ci przed twarzą małą zasłonkę, pytają jak się czujesz, mówią że masz już brzuch otwarty i za chwilkę poczujesz lekki nacisk w brzuchu - za sekundę pokazują Ci wrzeszczącego malucha :) 3 minuty później już wyjeżdżasz z sali i odpoczywasz, możesz spać :) no i masz tylko cewnik założony :) ja polecam tą opcję bo to wszystko było dla mnie bardzo ciekawe :) kamyczku gratuluję :) ja bym chyba teraz prawka nie zdała :) dawaj znać na kiedy masz wizytę w klinice :) kaszkamanna może nie jest ten cykl stracony, może być tak że po poronieniu organizm trochę później "wywoła" owulację :) z siemieniem warto spróbować :) agnieszka podpisaliście już umowę? kiedy się przeprowadzacie? :) justyn88 dziękuję :) a co u Ciebie słychać? jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyneczko o której masz wizytę? :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) hana jak poszło testowanie? masz nadal plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpisujemy umowe we wtoreka 30 maja sprzedajemy mieszkanie i wyprowadzamy sie. Blodyneczka nie stresuj sie napewno jest wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytajaca34567890
Około 10 dni po stosunku zaczęłam odczuwać kłucie w jajnikach. Najpierw jeden, potem drugi . Następnie takie ciągnięcie jakby. Pojawił się też dyskomfort w obrębie macicy, może to lekki ból, ale taki jakby coś mi naciskało na macice. To się utrzymuje już czwarty dzień. Czasem lagodnieje, czasem się nasila. Wkrótce spodziewam się @. Czy to mógł być ból spowodowany implantacja? Nigdy przed @ tego nie było, dopiero jak @ przyszła. A tu na tyle dni wcześniej. Dodam, że nie mierze temperatury w ciągu cyklu, tylko kilka razy teraz sprawdziłam w ustach i jest okolo 36,3 a pod pachą poniżej 36 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to codiło chyba o in vitro. A wy takie bzdety wypisujecie? A tu chodzi o in vitro. Pozdrawiam w każdym bądź razie. Nie po stosunku a po in vitro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Dziewczynki ja już po wizycie. Słyszałam i widziałam serduszko. Mega uczucie:-) Teraz musze ochłonąć bo znów ciśnienie podskoczylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość aaaa
Pytajaca może to być objaw impalnacji zarodka. Ja czulam bol, kłucie z jednej stronyvplus uczucie w tym miejscu jakbym lud miała w środku. Blondyneczko super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maomi
blondyneczko gratuluję :) musisz się przyzwyczaić do tego że teraz już będzie wszystko dobrze :) nie stresuj się :P na następnej wizycie zobaczysz to co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia84
Blondyneczko gratulacje:) CC nie ma co się obawiać wklucie nic kompletnie nie boli,mniej nawet niż szczepionka po prostu tylko czujesz dotyk dłoni więc spokojnie. Moja słodka kruszynka skończy zaraz 15miesiecy aha jak ten czas leci :-) nie nie mam zamiaru wracać do starań,może kiedyś. Trzymam kciuki za was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
SUPERRRR blondyneczko :) MEGA się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamyczek85
blondyneczko megaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!! nie denerwuj się teraz już musi być dobrze :):):):) mam nadzieję że niedługo do was dołączymy, co nie Aga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewczyny :-) już powoli ciśnienie spada ale muszę go kontrolować . Kamyczku, Wy też lada moment zobaczycie dwie kreseczki !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,ciesze sie,ze serducho juz jest. Pewnie stres bedzie przed kazda wizyta,ale Dzidzi to nie sluzy,wiec spokojnie :-) Xxx Maomi Twoje Bobo tez juz duze. Rosnijcie spokojnie. Xxx Kamyczku,Aga do boju! Walczcie o marzenia i badzcie w tym wytrwale. Ja wierze,ze Wam sie szybko uda. Czekam na informacje po wizycie. Xxx Kaszkamanna jak u Ciebie sytuacja? Jak samopoczucie? Xxx Gosc Mon a u Ciebie jak sprawy sie maja? Trzymam za nas wszystkie kciuki :-) Musi nam sie kiedys udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amimi wiem że nie służy ale takie ciśnienie mam tylko na wizytach. No nie umiem nad tym zapanować ... dlatego lekarz powiedział ze najwidoczniej jestem.osoba mocno wrażliwą i będą wpisywać do karty ciśnienie które mierze w domu rano przed wizytą :-) A jak u Ciebie się sprawy mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Amimi dziękuję ze pytasz. Czasami czuje się taka sosna w tym temacie... staram się nie obciążać innych juz tym tematem. Wczoraj nie wytrzymałam i zrobiłam test - wyszedł niestety negatywnie. @ ma być w pon, wczoraj odstawiłam luteine. Za 2 tyg idę do kliniki i zobaczę co powiedzą. Martwi mnie to że M dziś miał prześwietlenie RTG i zastanawiam się czy w nadchodzącym cyklu możemy się starać. Co prawda miał "spódniczkę" założoną, żeby jego "zolniezyki" nie świeciły :) no ale zastanawiam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mon ale po to jest to forum żeby właśnie obciążać go swoimi pytaniami wątpliwościami spostrzeżeniami i doświadczeniami więc pisz ,pisz i jeszcze raz pisz:-) A co do przeswietlenia to wydaje mi się ze możecie się starać normalnie ... a jak masz wątpliwości to najpewniej zapytac lekarza swojego, napewno odpowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Dzięki blondyneczko :) A tak wogole to widzę ze tel mi słowa zmienia. Zamiast sosna hihi miało być samotna :) Wiem ze mogę liczyć na Wasze wsparcie, poczułam to już pierwszego dnia :) Dziękuję ze jesteście :) A Tobie blondyneczko życzę dużo spokoju, będzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi
Blondyneczko,tez tak mialam. W koncu zaczelam kontrolnie w domu mierzyc,bo lekarz troche sie zaniepokoil takim cisnieniem. Wiem,ze ciezko sie panuje nad tym. Ale z czasem bedzie lepiej. Xxx Mon przez chwile pomyslalam,ze faktycznie czujesz sie jak sosna i pomyslalam,ze chcesz powiedziec,ze jestes zdrewniala ;-) Z ta samotnoscia tak wlasnie jest. Ale zawsze mozesz pisac do nas- rozumiemy. Xxx A u mnie nic nowego. Czekam na owu i dzialam dalej. Ale jakos tak mam dziwne podejscie teraz. Troche mi sie nie chce,ale innego wyjscia nie mam. Oby tylko szybko sie teraz udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaszkamanna
Witajcie. Super wiadomości widzę. Blondyneczka teraz to już z górki będzie zobaczysz, strach i obawy coraz mniejsze aż do.... porodu :) u mnie już chyba koniec oczyszczania i w poniedziałek wizyta. Zobaczymy co wyjdzie. Na razie spokojnie podchodzę do starań. Czuję, że ten cykl niebedzie do nas należał......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszka no nie takie z górki, bo właśnie wróciłam ze szpitala bo znów pojawiło się krwawienie . Zrobili usg i okazało się ze zrobił się krwiak i on mnie tak wystraszyl. Z dzieciątkiem wszystko okej ale narazie mam leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMon
Blondyneczko trzymam kciuki aby wszystko było dobrze. Kiedy masz iść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×