Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maomi

Implantacja zarodka, jakie miałyście objawy? nowy wątek

Polecane posty

Gość Amimi

Gosciu,nie wydaje mi sie,zeby podczas goraczki zginely wszystkie plemniki. Poza tym to pewnie zalezy od ich ilosci w nasieniu i od wielu innych czynnikow. A z czym chcesz czekac? Ze staraniami? Jezeli plemniki regeneruja sie ok 3 mc,to nie znaczy ze,jak minie 2 i pol to ich nie bedzie. Wiec starac sie mozesz. A noz okaze sie,ze Twoj partner mial ich na tyle duzo,ze nic sie nie stalo. 

Xxx

Oszukana,ja tak samo. Brzuch bolal jak na okres. A w kilka dni przed juz tak intensywnie pieklo w macicy. Do tego tuz przed terminem wstret do miesa. Na sam zapach mnie mdlilo. 

Xxx

Blondyneczko,duzo zdrowia dla Twojego meza. Przykro mi,ze tak sie stalo. Oby szybko wrocil do zdrowia i do staran. Dawal znac co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek dworaczek

mojej lubie zdarzało się zesrać w gacie 

pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Dnia 9.03.2019 o 12:33, agnieszka5g napisał:

Co tam u was dziewczyny? 

Dnia 13.02.2019 o 00:08, Gość Gośc napisał:

Czyli po gorączce trzeba trzy miesiące czekać? :((

Hey dziewczyny, u mnie ok, czas z jednej strony szybko mi leci, bo praca, dom, zajęcia u położnej itp a z drugiej strony już mi coraz ciężej a do maja jeszcze trochę czasu. 

Wchodzę tu co jakiś czas, bo czekam na nowe dobre wieści.

Blondyneczko jak tam mąż?

Agnieszka co u Was? 

Maomi jak samopoczucie?

Amimi co u Ciebie? Jak maluszek?

Kamyczku czy coś się u Ciebie poprawiło?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyczek85

Hej dziewczyny

U mnie bez zmian. Podejrzewam ze jajowod znowu sie zatkal. Ja sie juz poddałam ale wy ciągle macie szansę.

Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Heja u nas powoli mój M wychodzi na prostą. Lekarz powiedział że clo i fertilman nie przeszkadzają więc może je brać. Za miesiac zrobimy badanie nasienia i zobaczymy jak sytuacja . No to tyle u mnie. A jak u Was ?? Kamyczku a skąd to podejrzenie ? Atomka jak się czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzarnaMerry

Ja miałam lekkie krwawienie, ale różnie to jest. Dla starających się polecam Cyclotest My Way, udało mi się dzięki niemu odkryć mój płodny czas, jestem bardzo zadowolona, urządzenie jest nowoczesne i dzięki niemu szybko zaszłam w ciąże. Wcale nie tak łatwo o dziecko, echh my akurat mieliśmy problem z trafieniem w owulację. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie mąż bierze Clostibergyt plus ACC na rozrzedzenie nasienia i uplynienie bo obecnie nie ma. W maju mamy przyjść z wynikami i się okaże czy lecimy z in vitro. 

A ja  rzuciłam się w wir przygotowan do swoich urodzin i zajelam się praca. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Kamyczku ACC pomaga na rozrzedzenie nasienia? Bo u nas jest mega z tym.problem. Mój M w czasie owulacji pije mucosolwan ale on chyba nie wiele pomaga ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja pisałam o ACC Blodyneczka. Tak rozrzedza nasienie działa mocniej niż mukosolwan kiedyś był na receptę teraz już nie. Nasza androlog to nam przepisała. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Oj przepraszam Aga. Myślałam o Tobie a napisalam Kamyczek 🙂 to muszę i ja zakupić ACC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamyczek 85

Blondyneczko podejrzewam po krwi miesiączkowej ale nie chcę się tu rozpisywać na ten temat bo to trochę wstrętne hehehe. 

Aga powodzenia z kolejną próbą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Kamyczku rozumiem 🙂

 

Aga w jakich dawkach Twój M bierze ACC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi

Czesc dziewczyny. Co u Was slychac? Aga,Blondyneczko dzialacie? Kamyczku,co u Ciebie? 

Atomka,a Ty juz coraz blizej. Jak samopoczucie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83

Hey dziewczyny, u mnie rzeczywiście coraz bliżej, a że już szyjka na ostatniej wizycie miękka i 1cm to lekarz kazał mi już więcej leżeć i odpoczywać. A co tam u Ciebie Amimi?

Dziewczyny życzę Wam wszystkim zdrowych i spokojnych świąt i oby spełniły się Wasze marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian Amimi dzięki że pytasz .  Czekamy na efekty leków . 

Dziewczyny spokojnych świąt wśród najbliższych.  Słodkiego zajączka i dyngusa mokrego.! Buziaki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Jak tam dziewczynki po świętach?Aga kiedy sprawdzanie efekt leków?

U mnie nadal lipa. M dostał leki na 16 tygodni żeby wyleczyc wątrobe  i lekarz powiedział żebym lepiej przez ten czas w ciąże  nie zaszła... Więc inseminacja się przesuwa o nieznany termin. Jest mi żal i.przykro bo w zasadzie od listopada nic się w tym temacie nie dzieje 😞

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blodyneczka w maju mamy sprawdzić, ja mam zrobić wyniki hormonów ale miedzy 2 a 4dc więc to wypada na majówkę i będzie wolne więc nie wiem czy nie przesunie się wszystko na czerwiec.  Mój mąż też miał podwyższoną jedną próbę wątrobowa ale dalsza diagnostyka już wyszła ok i usg więc nie choruje na szczęście bo androlog powiedziała że czasem choroba w układzie może wpływać na nasienie więc dalej nie znamy przyczyny. 

Blodyneczka my to mamy pod górkę zobacz ile lat tu już jesteśmy praktycznie wszystkie już urodziły i mają nawet po 2 dzieci. Ale ja ciągle wierzę że i nam się uda. 

Może trochę inaczej podchodzę już do tego tematu musiałam to wszystko przejść ten płacz te nieprzespane noce z żalu. I dojrzalam do tego że nie można ciągle się zadreczac że mamy siebie z mężem że czas poświęcić trochę go na nas na nasze inne mniejsze marzenia . Że może tak ma być może nigdy nie będziemy mieli swojego potomka. Zdałam sobie sprawę że teraz jestem szczęśliwsza żyje mi się zdecydowanie lepiej.  Myślałam że będę musiała iść do psychologa bo było tak zle ale jestem dumna że sobie z tym dałam radę sama. 

Edytowano przez agnieszka5g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Aga gratuluję podejścia. Serio. Ja może nie płacze po nocach i żyje w miarę normalnie ale za takie momenty że łzy same płyną. Czasami nie jestem w stanie uwierzyć że ciągle mamy pod górkę. Ciągle coś musimy zwalczać A ja nie jestem w stanie się pogodzić z myślą że może nie będziemy mieli dzieci. Zacisne zeby i będę przeskakiwac te kolejne przeszkody aż w końcu osiągnę cel !! Nie widzę innej możliwości. A poza tym mam taką cichą nadzieję że jak mój M się porządnie wyleczy to i wyniki się poprawia.

 Aga coś tam powinno być otwarte i przed majówka i 2maja więc może się ładnie wszystko ułoży. Daj znać jak wyniki .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blodyneczka zrobiła mam wyniki tylko na inhibina b muszę czekać 11 dni . Wszystkie wyszly dobrze oprócz prolakryna normalnie jest w normie a po tabletce chyba jest za duży przyrost. Dowiem sie na wizycie. Maz tez idzie 13tego na badania nasienia po lekach .więc zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Dnia 9.03.2019 o 12:33, agnieszka5g napisał:

Co tam u was dziewczyny? 

Dnia 13.02.2019 o 00:08, Gość Gośc napisał:

 

Witajcie, 5 maja urodził się Staś, jest cudowny, po tych wszystkich przejściach powiem jedno, było warto, nie można się poddawać, trzeba wierzyć że się uda i tego Wam z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Atomka gratuluję!! Niech zdrowo rośnie!!

Aga to bardzo dobrze że wyniki wporzadku. Daj znać jak po wizytach i jak badanie nasienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Atomka gratuluję!! Niech zdrowo rośnie!!

Aga to bardzo dobrze że wyniki wporzadku. Daj znać jak po wizytach i jak badanie nasienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka

Atomka gratuluję!! Niech zdrowo rośnie!!

Aga to bardzo dobrze że wyniki wporzadku. Daj znać jak po wizytach i jak badanie nasienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Atomka moje gratulacje! Niech się zdrowo chowa synek. 

 Blodyneczka wynik mojego m  bez zmian czyli dalej nie mamy uplynienia. 3 mc brania leków nic nie dało. Parametry podobne. To Jednak zostaje nam in vitro. Ale nie wiem czy przed wakacjami czy po jeszcze  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomka83
Dnia 9.03.2019 o 12:33, agnieszka5g napisał:

Co tam u was dziewczyny? 

Dnia 13.02.2019 o 00:08, Gość Gośc napisał:

 

Witajcie, 5 maja urodził się Staś, jest cudowny, po tych wszystkich przejściach powiem jedno, było warto, nie można się poddawać, trzeba wierzyć że się uda i tego Wam z całego serca życzę.

 

Dziękuję i z całego serca trzymam kciuki, aby się Wam szybko udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amimi

Atomka, gratuluję! Poród sn czy cc? Dużo zdrowia dla Was 🙂 Staś jest grzeczny, czy daje popalić? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny 🙂 dawno sie nie odzywalam bo przenosilismy sie do nowego mieszkania i nadal ogarniamy ten temat. U mnie wszystko ok, brzuch rosnie i juz 31 tygodnia i za nami 🙂

atomka gratuluje 🙂 niech maluch zdrowo rosnie 🙂

 

pozdrawiam wszystkie starajace sie, ciezarne i mamy 🙂

maomi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Lekkie plamienie 🙂 Polecam starającym się Cyclotest MyWay komputer cyklu. dla nas świetnie się sprawdził 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×