Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sypnęły się tematy o wierze, znaczy to..

Polecane posty

Gość gość

..że jutro niedziela, dzień święty. Lewactwo, nie uznając Boga i zasad wiary, czyha tak już w sobotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież lewica, a nawet komuna to pisiory, a oni poza rozwalaniem kraju siedzą w kosciołach, albo u rydza na wykładzie. swoja drogą, w życiu najwięcej nienawiści zaznałem od tych udzielających sie przy kościele. smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.35 rozumiem ze ty do nich podszedłeś z sercem na dłoni. Tak jak w powyzszym poście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.43 hahaha:) I znowu inwersja pojęc o 17.35. Skoro pisiory to komuna, to kim są KODowcy? Prawicą wierzącą w Boga?:) Naprawdę, najwyższy czas na reformę oświaty, bo dzieci mylą podstawowe pojęcia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, rozwalają...wszelkie "uklady zamknięte". Wreszcie przyszedł ten czas..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, a jak obchodzisz niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj gdzie te tematy, bo chcialbym poczytać, ale nie potrafię znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhahahaha. Pissowski dziad chciał zaistnieć na forum i się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle nie zrozumiałam tematu ....to jakiś gryps ? co znaczy ,że " sypnęły się tematy ?" że jest ich dużo czy przeciwnie - są w zaniku .... bo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej pisowska baba:) Rogu obfitości nie było, ale kilka trafiłam.. W niedzielę idziemy oboje na mszę św, na spacer, spotykamy się że znajomymi, ksiazki, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.01 wierz mi, mam gdzie zaistnieć w realu, nie muszę na jakimkolwiek forum. Milego wieczora i spokojnej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co myślisz Autorko, że jak inni spędzają niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No gdzie ta dewotka się podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wierze to nie za bardzo ma sens rozmawiać, gdyż wierzący będzie się trzymał swoich prawd, niewierzący swoich i o czym tu rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Archonci (twórcy matrixa) boją się mocy Divine Feminine, ponieważ jej przebudzenie jest dla nich śmiertelnym zagrożeniem. Moc przebudzonej Bogini wiąże się przede wszystkim z energią Prawdziwej Miłości – dawania życia, akceptowania i kochania go bez względu na wszystko. Jej oddziaływanie oznaczałoby ostateczny koniec mentalnych pasożytów. Archonci podporządkowali sobie kobiety na Ziemi, ponieważ aby zniewolić daną planetę trzeba zniewolić świadomość, która jest jej reprezentacją. Zdaniem gnostyków Duchem naszej planety jest Aeon Sofia, czyli sama Bogini Sofia. Sofia to reprezentacja Żeńskiej Energii Kreatora tego wszechświata, która wcieliła się w Matkę Ziemię. Obie interpretacje jak widać bardzo się ze sobą pokrywają. Dlatego zniewolenie reprezentujących cieleśnie oraz umysłowo Sofię kobiet sprawiło, że planeta mogła zostać najechana i podporządkowana przez obce istoty energetyczne. Dopiero kiedy równowaga zostanie na nowo przywrócona i Bogini w każdej kobiecie poda rękę Bogu w każdym mężczyźnie – kontrola obcych sił nad Ziemią zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z bloga nowaswiadomosc z zakładki Transformacja świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.28 tu autorka- różnie ludzie spędzają niedzielę. Mnóstwo ludzi ciężko pracuje tego dnia i w różne święta. I mnie się to zdarzało. Mam Ci wymienić, co ludzie robią w wolną niedzielę?:) Chyba nie muszę:) Awansowalam na dewotkę, ponieważ jestem wierząca? Słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedactwo spac nie może. Twoje podejścia do życia i lewactwa mówi wszystko o tobie. Tak że nie produkuj się więcej i nie ośmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy , lewactwo i czy istnieje też prawactwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, na twoim miejscu to gdzieś zgłosiłabym ż jesteś prześladowana, bo cię od dewotek wyzywają. Ty stara dewoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze chodzę późno spać. Stara dewota? Równiez slabe. Wszystkim wypowiadającym się w temacie życzę miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dewotka, to nie jest obraźliwe, bo to tak jak mocherka, pisuarka, wielbicielka rydzyka i wiele więcej dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby już samo przyznanie się do wiary automatycznie skutkowało przyznaniem tych obraźliwych określeń ?czy wy żyjecie nie na pustyni a napotkany wierzący jest ewenementem wśród waszych znajomych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty autorko określając siebie jako wierzącą nie czujesz dysonansu w tym stwierdzeniu zaczynając temat od pogardy dla inaczej myślących ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo przyznanie się do wiary, nie skutkuje przyznaniem w/w określeń. Te określenia są dla tych katolików, którzy robią wszystko na pokaz, będąc w rzeczywistości grzesznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×