Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiktoria1997

Jak mam zakończyć ten związek ??

Polecane posty

Mam 20 lat, z moim chłopakiem jestem od 3 lat przez dłuższy czas nie układa się między nami zbyt dobrze, mama mi nawet mówi, żebym się zastanowiła czy to facet dla mnie skoro on mnie tak traktuje wczoraj nawet do niej powiedział że jego w**rwia przez co teraz mi jest przed nią głupio przez niego. On non stop nalega na sex chociaż wie że tego nie lubię, non stop się o coś czepia i nigdy mi nie wierzy, nie wierzy nawet że w danej chwili spałam. Mieszkałam u niego 4 mies. i źle się tam czułam tym bardziej, że raz jak nie zgodziłam się na sex powiedział do mnie : to wypi**dalaj do domu. Nie wiem jak mam to zakończyć bo ja się jemu nie potrafię postawić nawet przez telefon tego nie potrafię. Poza tym nerwy wpływają też bardzo negatywnie na moją chorobę, lekarka mi się stara przetłumaczyć że ja nie mogę się denerwować. Pomożecie mi jakoś? z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najszybciej zakończyć ten chory związek. Nie odbierać telefonów, nie otwierać drzwi, a w razie jakichś kłopotów, wezwać policję. Najważniejsze, nie tłumaczyć się, tłumaczy się winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×