Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Samotne życie po 30stce macie jeszcze nadzieję?

Polecane posty

Gość gość
No to dobrej nocy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór. 22:38 jesteś na pokładzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18-48 Tak jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę pózniej, ale w limicie się zmieściłam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra,spoko i ja zauliłem. Jak tam wekendzior?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakos zlecial. Dzis rodzina wpadla po poludniu i poza tym nic ciekawego. Jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie dobrze :-) stykłem się dziś z kolegą i troche źeśmy pogadali. Tak myślałem duźo wcześniej o tym źe u ciebie nie tak źle skoro pisałaś źe na studiach dawałaś se rade i było ok,miałaś jakieś relacje z męszczyznami i nie widzieli tych niekoźystnych źeczy. Prace miałaś i pracowałaś nad bałtykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 W tym roku też chyba pojadę. Fajnie by bylo by pogoda jeszcze dopisała to wtedy czas szybko płynie i jakoś tak mniej mnie wszystko tam stresuje. :). Piszemy tu jakby nikogo nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nie jest źle? Ale nie jestem zadowolona więc albo mam za wysokie wymagania do siebie, albo za mało w to wszystko co bym chciała co nie oznacza ze jest to możliwe zrobić. I to mnie okropnie frustruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waźne źeby było o.k. Rób tak źebyś nie miała dołków i frustracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan statku widmo
No tak, teraz już wszystko jasne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznałam kogoś kilka miesięcy temu ja 30 plus on 40 plus, niby porządny, przesympatyczny, poukładany, a finale... przydałby mu się tylko ktoś do dorywczego seksu, a nie normalnego związku, chociaż płakał, że nie zdąży już mieć żony, dzieci etc. i jeszcze wymagania: to ja mam mieć mieszkanie, sprzęt, kasę, a nie moglibyśmy się wspólnie dorobić? dlaczego tak jest? czasem dzwoni do mnie po pijaku, wymusza, żebym się do niego dostosowała i spełniała zachcianki, przecież stara już jestem, co mam do stracenia... dlaczego spotykam tylko takich? bo wyglądam spokojnie i nieśmiało? nie umiem tego zmienić, a przecież też chciałabym być z kimś, opowiadał o byłych, nie dorastam im do pięt, zwłaszcza tej, która tańczyła w nocnym klubie, ale poza tym ma się za bardzo porządnego człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19-47 jeźeli on naduźywał alko to tłumaczy jego zachowanie. Ten kto sporo pije nie myśli racjonalnie. A wymagania teź ma duźe,musi se znaleźć bogatą haha. Moglibyście razem się dorobić,ale napewno Ty nie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lullllahhhhhhhhh
Jestem żywy przykładem ze z toksycznych relacji z rodzicami można wyjsc. Mam męża i dziecko zyje normalnie choc nie bylo do tego punktu dojść. Pochodzę z rodziny gdzie byl alk przemoc depresja matka zaszczuta i bita ojciec pijak i agresor. Katowal mnie psychicznie prawie codziennie... Czułam sie jak gowno, trzeslam na myśl o wyjściu z domu. Balam sie ludzi i zycia.. Wstydzilam sie kogokolwiek do domu zaprosić o facecie nie bylo mowy bo czułam tak potworny wstyd... Nie wiem jak udalo mi sie skończyć studia ale jakos udalo... Pod koniec studiów poznałam chłopaka nie myślałam ze cs z tego bedzie... Po kilku spotkaniach reklam... Rozryczalam sie przy nim jak bóbr i powiedziałam co mnie boli, nigdy nie zapomnę jak mocno mnie wtedy przytulił. Dzis jest moim mężem. Jestesmy razem ponad 10 lat malzenstwem piec. Mamy wspaniala córeczkę, a nigdy nawet nie śmiałam marzyc ze ja chodzace nic dla ojca moge miec dziecko, rodzine. Moj mąż dal mi wtedy sile do walki. Wyprowadzilam sie z domu z jedna walizka. Dzis mam własne mieszkanie. Zaryzykowalam wszystko wyjechałam do innego miasta, znalazam nowa prace spelnilam nawet marzenia o tym by jeździć samochodem. Wszystko to kosztowało mnie wiele stresow, za cudowne dzieciństwo i młodość place zdrowiem ale nigdy sie ni poddam w walce o swoje życie! Słowa ojca juz mnie nie rania mowie co mysle i w d***e mam co on myśli! Jestem wolna.... Nic łatwo Ci nie przyjdzie, by spokojnie usiąść za kilka lat i patrzeć na życie bez strachu musisz zacząć walczyć o siebie innej drogi nie ma. Pytasz co zrobic od czego zacząć? Od czego chcesz byle tylko zacznij zmieniać swoje życie, uwierz ze mozesz! Mnie się udalo wiec czemu Tobie miałoby sie nie udać....? Walcz o swoja wolność... Bo nikt Ci jej nie podaruje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moźna, pewnie źe tak. Znam człowieka który naduźywał,nie był jakimś tam wielkim alkocholikiem. Miał problem od małego dzieciaka. Ale zaczoł dopiero naduźywać alkocholu mając 28 lat pare miesiecy pił. Wtedy nie było źle,ogarnoł sie i zaczoł pracować i nie pił codzień. Puźniej w wieku 34 lat przestał pracować,szukał nowej pracy delikatnie popijając tym samym "wciągnoł" sie w codzienne picie i pił więcej. Obudził sie jak przebalował kilkanaście tysiecy. Najlepsze źe koledzy od picia których miał(prawie wszyscy jakich miał) odwrócili sie od niego bo nie naduźywa. Jak ma się napić to tylko w weekend i niewiele mówi źe duźo nie chce bo kac to nieprzyjemny jest i ma w głowie co odwalał będąc w ciągu. Zrozumiał,przeszedł terapie i jest świadomy. Stwierdził źe nie potrzebuje takich co się odwrócili i powiedział po co mi oni jak codźiennie wypici są.Nigdy nie był złym człowiekiem,a dobrym lecz zagubionym. Dziś nie naduźywać bo nie chce i mówi źe to fajne nie jest picie codzień. Mój kolega ma prace i rok dobrze sie prowadzi. To co stwierdziłem to nie jest aź tak uzaleźniony teź nie pił bardzo długo i ssanie mu sie nie włancza. Alkochol zmienia człowieka,zachowanie. Nawet łagodni z natury stają sie agresywni bo alkochol tak odziałowywuje ma mózg, takźe człowiek po prostu nie myśli co i jak robi. Mądrego pijącego nie widziałem tym bardziej NAŁOGOWO. Im wcześniej śię z piciem skończy tym lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wpadajcie w panikę drogie singielki , od kilku lat w każdym regionie , województwie są 2 razy w miesiącu w niektórych kościołach mszę św. tylko dla samotnych po to , aby po mszy osoby te mogły się wzajemnie zapoznać . Więcej na ten temat znajdziecie na stronie internetowej : niesparowani.pl . Gdy wpiszecie w wyszukiwarce : Mszę św dla singli lub Mszę św dla samotnych i dodacie swoją miejscowość to otrzymacie adres kościoła i terminy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłem, widziałem, w konfesjonale rypałem jakąś desperatkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20-59 Tobie to głowa spuchła od głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie wpadamy w panikę,nie dorabiaj ideologi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.2017 22-35 jesteś na pokładzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22-12. No tak gdzieś sie pojawiam... Hej. Widzę że temat się rozwija. Czasami wpadam i czytam co tu ciekawego piszą niektóre osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć,ja na kafe bardzo źadko bywam. Co u Ciebie? Samopoczucie ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnio. Ogólnie rzecz ujmujac bez wnikania w szczegóły. Poza tym czuję się doborze, chociaż jestem przybita prywatnie trochę. Czekam na maj i uciekam stad (:. A u ciebie jak? Co cie tu sprowadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:53 Aby na takie msze chodzić regularnie należy mieszkać w wiekszym miescie. Myślę, że sam pomysł nie jest zły. Kto wie co nam tam Pan Bog szykuje jak sami nie możemy dać rady. Ja tam nie tracę pogody ducha w tym temacie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ogólnie dobrze to dobrze,u mnie teź dobrze ha ha. Wszedłem na kafe i sie zastanawiałem co tam u koleźanki zza drugiego łoncza. Ewakuacja w maju? A gdzie sie wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótko mówiąc jest jak jest . Humor chyba dopisuje, więc pewnie lepiej jest niż piszesz. Uciekam pewnie na pomorze, a jak nie na tam to wszystko jedno gdzie. :). A ty jakie plany na majówkę? Lub wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aź tak dobrze to nie jest, a planów zupełny brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×