Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rorutka

Dla mężczyzn jestem jak powietrze

Polecane posty

Gość rorutka

Z góry mówię, że od kilku lat jestem mężatką i nie mam zamiaru ani ochoty zdradzać męża. Problem leży w tym, że ja czuję się kompletnie nieatrakcyjna i niewidoczna. Uważam, że gdybym nie poznała męża to nadal byłabym sama bo nikt nigdy mnie nie podrywał (!). Nikt nawet nie spojrzał na mnie z zainteresowaniem, nie zaproponował spotkania (na co oczywiście bym się nie zgodziła), nikt nie powiedział mi komplementu odnośnie wyglądu czy czegokolwiek. Mam kontakt z różnymi mężczyznami i nigdy żaden nie okazał mi zainteresowania. Nie jestem brzydka, mam w ładną figurę i twarz, ale z roku na rok tracę pewność siebie. Mężowi nie wiem czy się naprawdę podobam, wiem, że gdy się poznaliśmy to nie byłam w jego typie, obecnie jestem o wiele bardziej atrakcyjna, ale nie wiem czy to coś zmienia. Brakuje mi choć niewielkiej adoracji, miłego męskiego spojrzenia czy komplementu. Czuję się niewidzialna i aseksualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupskiem poszczuj troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to samo, też jestem niewidoczna, a nie mam męża ani chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury gadacie baby , mnie już szyja boli od oglądania się za wami a najlepsze to mężatki są właśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a jak wobec tego poznałaś męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rorutka
Poznałam go przez internet. Najpierw była to zwykła przyjaźń, a potem przerodziło się w coś więcej. I tak jest do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zarejestruj się na jakimś serwisie dla desperatów, wypnij półnagą dooupe na zdjęciu a zaraz się znajdzie pełno desperatów co ci będą prawić komplementy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nikt nawet nie spojrzał na mnie z zainteresowaniem, nie zaproponował spotkania (na co oczywiście bym się nie zgodziła)" kolejna głupia pee/zda chce się dowartościować kosztem faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Cie rozumiem mam to samo jak juz ktoś sie zainteresuje to ze względu na mój chatakter ale i tak wyglad mu przeszkadza ale ja jestem przy kosci i brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego skoro nie połykasz. Takich nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poka sowe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale przecież jakby mężczyźni traktowali Was jak powietrze to by znaczyło, że żyć bez Was nie mogą, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem i mam tak samo. Chcesz się dowartosciowac to zrób sobie zdjecia i załóż konto na fotka. pl tam beda ci mówić komplementy napalency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zdjąć gacie wtedy cie na pewno zauważą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że nie mogą bez Ciebie żyć, bo bez powietrza nie da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×