Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie angazujcie sie w internetowa znajomosc.Oszukal mnie i stchorzyl.

Polecane posty

Gość gość

Od kilku miesiecy mieszkam w UK. Przez internet na portalu randkowym zagadal do mnie fajny facet,Anglik. Rozmawialo nam sie super,doslownie porozumienie dusz. Facet po rozwodzie,bezdzietny,niedobra zona go zdradzala i oskubala,zostaly dlugi i problemy ze zdrowiem(cukrzyca).Z zawodu jestem pielegniarka wiec moglam nieco pomoc,doradzic. Pisalismy codziennie,przez dlugie godziny. Wszelkie rozmowy video odywaly sie w godzinach jego pracy, nigdy w domu ani w weekendy.Nie mial tez facebooka.Mieszkalismy 200km od siebie. Pewnego dnia...zniknal. Po prostu przestal sie odzywac.Balam sie,ze cos.sie stalo (jezdzil duzo na motocyklu). Dzwonilam ale najpierw brak zasiegu(podejrzewam,ze byl w metrze),a potem.sygnal i rozlaczanie.Zadzwonilam lacznie ze 3 razy,zostawilam 1 wiadomosc czy wszystko ok i tyle.Zero odzewu.Do wczoraj. Zadzwonila do mnie jego....zona,z ktora nie jest po rozwodzie i kazala mi sie odczepic od jej rodziny i zwyzywala od polskich k****ew. Godzine po tej rozmowie facet...zablokowal mnie.A ja cierpie,czuje sie oszukana i upokorzona.Naprawde sie emocjonalnie zaangazowalam w ta relacje. Juz nigdy tego nie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie dalo Ci to do myslenia,dlaczego nie chcial rozmow video poza praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daniello?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz nauczke.Niestety ale nietrudno bylo przewidziec,ze facet cos ukrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat,zeby byc tak naiwna?18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
26.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczuję ale nie wyrzucaj sobie że to dlatego bo przez internet. w realu też się takie historie zdarzają, nie czytałaś choćby tutaj. że ktoś jest żonaty nie widać na czole. to tylko o nim świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się też spotykałam z takim jednym dupkiem po rozwodzie. Plotek narobil na mnie na całą okolicę. Jak przekupa z bazaru. A ja głupia przemilczałam ze jest impotentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko w niczym nie zawiniłaś,człowiek jest z natury istotą ufną, skąd mogłaś wiedzieć że on cię oszukuje ,okłamuje? myślałaś że również chce poznać swoją drugą połówkę, a facet po prostu się bawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko współczuć. Internet to raj dla oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie moglas zrobic. Tak sie stalo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie romansuj z żonaty, ani z takim w separacji (żona mnie zdradza, żona mnie nie rozumie, itp). Stare spiewki . Poznawaj kogoś, kogo ktos ze znajomych zna, i może potwierdzić, że ten jest ok. Weryfikuj i nie wierz na słowo. Masz nauczkę, następnym razem nie będziesz taka naiwna. Przykro mi, ale to była konieczna lekcja życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:00 autorka pisze ze nie wiedziala o zonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burek Psi skórek drapie się jedną łapa po napecznialym worze a druga podbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,mozesz podac jego imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec kiedy poznasz odpowiedniego mezczyznę, jaki on będzie i gdzie go szukac , napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie od razu zapaliłaby się czerwona lampka, gdyby facet rozmawiał ze mną tylko w pracy. Znaczyłoby to, że coś ukrywa. A raczej kogoś. Dziewczynę albo i żonę. Do tego mężczyzna z klasą mówi dobrze albo wcale o swojej byłej żonie. Jeśli obraża ją, ciebie też będzie jeśli się rozstaniecie. Byłaś zbyt ufna i ktoś to wykorzystał. Następnym razem bądź ostrożniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie pisze chociażby zbereźnych smsów nocami to znaczy ze jakas p***a lezy obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×