Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gościnnie tu dziś pytam

Związek ze starszym partnerem (powyżej 30)

Polecane posty

Gość gościnnie tu dziś pytam

Witam. Pytanie głównie do kobiet, będących w poważnym związku ze sporo starszym od siebie mężczyzną - czy nie macie obaw, że za jakiś czas, za kilkanaście, kilkadzieścia lat zostaniecie same? Patrząc realnie, przy różnicy wieku 15-20-30 lat (o ile nie zajdzie sytuacja poważnej śmiertelnej choroby czy wypadku) on umrze przed Wami. Myślicie czasem o tym? Sama jestem od 6 lat w związku z partnerem o 19 lat starszym i często myślę o tym z lękiem. Chciałabym poznać Wasze spojrzenie i sposób myślenia na ten temat, może znajdę w nich uspokojenie... Pozdrawiam P.s. Nie mamy dzieci ani rodzin i nie możemy mieć wspólnego potomstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorzej to się wiązać z rówieśnikami, tacy to zawsze po czasie zaczynają ślinić się za młodszymi pogardzając rówieśnicami nawet jeśli to są ich żony. Poza tym gdy Twój partner umrze naturalnie to ty będziesz po 60tce, a w tym wieku większość kobiet i tak żyje sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to zawsze mają jakieś problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z moich obserwacji wynika że w mojej okolicy najczęściej umierają mężczyźni stosunkowo młodzi tzn. znacznie przed 50.Nie ma przepisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka glupia baba u kazdego jest inaczej! patrz na swoje zycie i potrzeby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chooy prowokant napisal nowe prowo ale wyjatkowo glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 48 lat...partner prawie 20 lat starszy dobiegalby 70. Nigdy w życiu....to już dziadek.Mój tata ma 72 lata i jest bardzo schorowany. Wolę mężczyzn ok.40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem w takim związku i tak, czasem mam takie myśli. Ale staram się cieszyć życiem A nie myśleć o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez to jest prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocha się nie za coś, ale mimo wszystko. Jeśli któraś pokocha starszego faceta, to chyba wszystko jest w porządku. Gorzej, jeśli decyduje się na związek tylko dla jego pieniędzy. Z drugiej strony, moja znajoma wyszła za mąż za faceta 12 lat starszego. Ona w wieku 46 lat zmarła na raka szyjki macicy. On żyje nadal. Nadal, mimo że od jej śmierci minęło ponad 10 lat z nikim się nie związał. Ale oni naprawdę się kochali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chcesz wiedziec czy warto byc z partnerem o tyle lat starszym, co Cię z nim czeka w przyszłosći, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×