Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izkaa92

Ocencie wypowiedź mojego chłopaka

Polecane posty

Gość Izkaa92

Pisałam jakiś czas temu o swojej sytacji. Mianowicie mój obecny chłopak dowiedział się z kim byłam w bardzo krótkim związku (2 tygodnie) tuż przed nim. Mój eks to degenerat. Prostytuki, awanturnik w klubach itd. Oczywiście ja nie wiedziałam kim jest będąc z nim. Wypowiedź: "Kochanie, jak ja mam patrzeć teraz na Twoje usta z apetytem i rozkoszą, jak wiem, że dotykały c***a, który jeszcze wieczór przed lodzikiem był w jakiejś zakopiańskiej k****e. No jak!!?" Kurtyna mi opadła. :(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iczi
Zostaw go . Znajdz sobie wlasciwego chlopaka . Ten to palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuurek
Iczi dziś Zostaw go . Znajdz sobie wlasciwego chlopaka . Ten to palant X A co myślisz o dziewczynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde może i bardzo bezpośrednio powiedział, nawet bardzo bezpośrednio, ale mnie też to brzydzi. Moim zdaniem możecie zrobić sobie wyścig, kto pierwszy zostawi.. Takie akcje nie przechodzą u facetów bez echa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez echa to przeszedłeś ty, jak Bóg rozdawał rozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czysto hipotetycznie zakładam, że taka sytacja ma miejsce. Co myślisz o dziewczynie w takiej sytuacji? Bo facet, to wiadomo, że ma nawalone we łbie nie, to co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ta ciesza w temacie, gdzie to kobieta jest bardziej winna :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.41- gdzie niby jest jej wina?? Przeciez autorka napisala ze bedac z nim nie wiedziala jaki jest, pewnie ukrywal swoje prawdziwe oblicze, a ze byla z nim tylko 2 tygodnie to nie odkryla z Kim sie zadaje. Dopiero pozniej to wyszlo... Nie rozumiem jak jej obecny chlopak moze tego nie rozumiec I walic takie teksty. Chyba srednio mu zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj 23.41- gdzie niby jest jej wina?? Przeciez autorka napisala ze bedac z nim nie wiedziala jaki jest, pewnie ukrywal swoje prawdziwe oblicze, a ze byla z nim tylko 2 tygodnie to nie odkryla z Kim sie zadaje. Dopiero pozniej to wyszlo... X W tym cały ambaras, aby się tego dowiedzieć, zanim pójdzie się do łóżka :) Gdyby odwrócić role, to facet gdyby się zadawał z prostytutką, byłby szykanowany (bo desperat.. bo bez wymagań... wkłada każdej, byle zaliczyć... obrzydliwe) Wiesz, to że próbujesz ją nawet bronić świadczy tylko o tym, że ten świat zszedł na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tyg zwiazku i juz lodzik? Ja to dopiero zaczynam sie calowac majac taki staz... tez bym patrzyla na Ciebie z pogarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiedź Twojego chłopaka jest na Twoim poziomie. Na poziomie PATUSA. Jak ktoś mądry kiedyś napisał to "robiąc rzeczy łatwe w życiu, trzeba liczyć się z tym, że Twoje życie będzie trudne" :) Dziękuje za uwage! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam nie sypiam z każdym obcym gościem, z którym 4 x pojdę na kawę (bo czym innym jest 2 tygodniowy związek?). I tak samo nie czułabym sie komfortowo z myślą, ze moj facet miał takie epizody w przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy bym chciał być z taką szybką kobietą bo wiem że takie lubią często zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecyduj się, czy bylas 2 tygodnie,czy dluzej, bo rózne wersje krązą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh kobieta to teraz może wszystko, jak chce kiedy chce i z kim chce, a facet musi to akceptować, bo jeśli nie to idiota, zyciowa oferma. Koleś ma inne podejście do tych spraw i tyle. Trzeba szukać kogoś z takim samym podejściem i takich problemów nie będzie. Ale znając facetów co tak sobie gr***aja ile wlezie, to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że chłopak nie zwiąże się z Tobą przyszłości dlatego tak mówi. Mówi prawdę. A Ty się dziwisz że chłopczyna ma problem ze zrobiłaś laske w zasadzie dla obcego faceta. No kur.a! Naprawdę ma wygórowane wymagania hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo zdrowe podejście chłopaka do tematu. Powiem ci wiecej, żaden nie będzie cie szanował i pozostaje ci kłamać i ukrywać przeszłość jeśli liczysz na jakiś związek. Patola i przegrywy. Wróżę depresję i samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet może i chciałbym dorwać taką pustą dupę gdybym był sam, ale moja dziewczyna na takie brawurowe wyskoki pozwolenia nie ma, nawet zanim się poznaliśmy. Chłopak się totalnie na Tobie zawiódł. Nie dziw się, to nawet słabo się czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×