Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Piekarnia, cukiernia, ciastkarnia

Polecane posty

Prowadzenie własnej cukierni ma swój klimat, chociaż wiąże się oczywiście z masą wyrzeczeń oraz obowiązków. Przede wszystkim poranne pobudki, stres i oczywiście odpowiednie nastawienie. Największą rolę jednak gra odpowiedni sprzęt - bez niego ciężko Ci będzie pracować. Swój kupowałem od firmy MK KOMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sprawdzonych dostawców to ja mogę wam zagwarantować, że będziecie zadowoleni z produktów Holger Food z Lubonia www.holgerfood.pl  Oferują masy do glazurowania i dekorowania ciast, pomady i fondanty  a także syrop glukozowy, glukozowo-fruktozowy i sztuczny miód.  Jestem jak najlepszej opinii o tych produktach, są wysokiej jakości no i firma nie przesadza z cenami.  Od dawna współpracujemy i jestem z tej współpracy bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do prowadzenia takiego biznesu będą potrzebne profesjonalne maszyny jak na przykład piece piekarnicze, linie do bułek czy dzielarki do chleba. Szukają właśnie takich narzędzi/urządzeń to polecam zerknąć sobie na stronę Guz Technika - oni mają w swojej ofercie wszystko co potrzebujesz do prowadzenia własnej piekarni czy cukierni. W razie wątpliwości to zawsze można się z nimi skontaktować i poprosić o doradztwo. Są niezastąpieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×