Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie rozumiem przeciwniczek

Polecane posty

Gość gość

Nie rozumiem, dlaczego tyle dziewczyn jest przeciwniczkami fetyszu stóp, uważa to za zboczone itp. Mój były miał taki fetysz i nie widziałam w tym nic zboczonego, było to nawet przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są ograniczone. Fetysz jak każdy inny, trzeba się nauczyć że nie każdy musi być "normalny" i zacząć akceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie to obrzydliwe. niech każdy sobie robi co chce, ale ja nie musze. mnie to brzydzi, a taki facet to dla mnie zbok i nie chcę mieć z takim mieć do czynienia. moje prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc ja piszę, że byłam z takim facetem i było ok. Uprawialiśmy przecież normalnie seks, a to że lubił stopy było dla mnie nawet plusem. Z początku trochę dziwne, potem przywykłam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo stopy to miejsce nieczyste. Nazywa się je "girami" i w domyśle traktuje jako śmierdzące, łażące po brudnej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba ja jestem jakaś nienormalna, że mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy tacy faceci mogą mieć dziewczynę, która np. łazi po górach, więc zdarza się, że ma obtarte stopy albo z pęcherzami? Albo jak dziewczyna coś trenuje i zdarzy jej się rąbnąć palcem i potem ma cały siny paznokieć? :D A halluksy też lubią czy tylko idealne stópki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, byś musiał jego spytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bo nie wiem co sądzić skoro nie znam dobrze zjawiska :/ czy oni tak wybiórczo kochają te stopy czy może wszystkie jak leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę tylko napisać, że jak się ze mną spotykał, to uwielbiał zajmować się moimi stopami właściwie w każdych okolicznościach. Z początku dziwne, potem zaczęłam to akceptować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Istotnie. Intrygująca byłaby odpowiedź. Nie każda kobieta ma piękne stopy. I nie chodzi tylko o kształt. Wciskają je przecież w szpilki. W glany. Miewają więc odciski. Halluksy. I nie każdy bucik przepuszcza powietrze , więc po całym dniu w takim obuwiu stopy niezbyt ładnie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię stopy w wyraźnie zaznaczonym łukiem pośrodku. Koniecznie szczupłe w kostkach, bo inaczej całe nogi wyglądają jak kołki. Zadbane pięty. Żadnej skorupy. Pachnące. Nie podniecają mnie stopy po całym dniu w nieprzepuszczających powietrza butach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×