Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Instytut Piękna Bielenda Kraków OPINIE

Polecane posty

Gość gość

witam, co sądzicie o tym gabinecie kosmetycznym? jakie zabiegi polecacie? jestem zainteresowana szczególnie depilacją laserową, ktoś z was był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spamerski szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja byłam :) nie wiem, czy czytałaś co nieco na temat depilacji laserowej, ale w każdym razie w Instytucie Bielenda możesz spotkać się z wysokim profesjonalizmem i indywidualnym podejściem co więcej, sprzęt jaki posiadają jest sprawdzony, testowany i całkowicie bezpieczny dla skóry, wiec bez obaw ;) praktycznie bezbolesne zabiegi w dobrej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile kosztuje taka depilacja laserowa? czy przed zabiegiem jest jakaś konsultacja? jeśli tak, to czy jest płatna? czy depilacja laserowa boli? ile trwa jeden zabieg? sorry,że tyle pytań,ale jestem poważnie zainteresowana tym zabiegiem chciałabym się w końcu pozbyć zbędnego owłosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć, co do ceny depilacji laserowej, zobacz na ich stronie internetowej cena zależna jest od tego jakie miejsca ma być depilowane a co do samego zabiegu, to oni posiadają jedyny w Krakowie laser do depilacji – Mediostar Next, ktory można używać również bezpiecznie latem co jest rzadkością w laserach praktycznie jest to bezbolesny zabieg, ale o wszystkim dowiesz się podczas konsultacji zabieg wykonuje specjalista otolaryngolog dr Patryk Hartwich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI się bardzo podoba obsługa w http://www.imageszczecin.pl. Robiłam tam ostatnio mezoterapie mikroigłową - bardzo dobre rezultaty i czyściutka skóra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Instytucie piękna cena za depilacje laserową jest uzależniona od tego, co chcemy depilować na przykład Uda 300 PLN/350 PLN Łydki 300 PLN/350 PLN Całe nogi 600 PLN/700 PLN Tak jest napisane na ich stronie i pamiętam, ze ja zdecydowałam się od razu na całe nogi ;) w sumie cenowo wychodzi tak samo ;) ale czasowo szybciej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz to w ogóle są super promocje na lato jestem w mega szoku jak kosztuje teraz karboksyterapia chętnie skorzystam, bo naprawdę jest to podobno zabieg skuteczny, zresztą po tym, co pokazała mi przyjaciółka, to już w ogóle ;) no a poza tym klinikę poznałam już jakiś czas temu, po wykonany botoxie i już wtedy zrobili na mnie wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem bardzo zadowolona z laserowego usuwania chrapania za trzy zabiegi zapłaciłam 1400 zł , ale naprawdę było warto chrapanie ustało, a ja spełniłam swoje marzenia ;) w Instytucie Bielenda wiedzą jak zająć się klientem polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi , czy ten zabieg depilacji laserowej nie boli ? tak naprawdę? znalazłam artykuł o tej klinice, gdzie właśnie wypowiada się jakaś kobieta że ją nic nie bolało, że jest zadowolona a ja chciałabym tak na 100% wiedzieć, czego mogę się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tobie tak... kwestia wrażliwości na ból wg mnie jest to tylko takie ciepło przechodzące przez ciało to nie jest nawet jak ugryźniecię komara, tylko raczej takie ciepełko to nie boli, jak dla mnie całkowicie nie boli ale każdy odczuwa to inaczej w każdym razie nie słyszałam jeszcze żeby ktoś miał złe doświaczenia z tym miejscem i zabiegiem w tym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pragnę zaznaczyć, że depilacja laserowa w tym miejscu wykonana jest zawsze przez specjalistę wysokiej klasy depilację wykonuje Pani kosmetolog Kasia Czyzowicz potrafi przygotować klienta do zabiegu i zapewnić komfortowe warunki lokalowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt - Pani Kasia jest doskonałym specjalistą uprzejma, uśmiechnięta, konkretna w działaniu, do tego bardzo doświadczona wie jak zaskoczyć swojego klienta i sprawić, by był on zadowolony z usług dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest promocja na depilację laserową, prawda? wie ktoś do kiedy trwa ta promocja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz przez cały luty była promocja w takim sensie, ze do każdej depilacji laserowej miałaś za darmo pachy gratis ;) w sensie zabeig na pachy gratis skorzystałam z tej promocji i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pana Doktora w Bielendzie, najlepszy efekt po Botoksie, wypełniacze delikatnie i rozważnie, żadnych zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zabieg odsysania tłuszczu jest bezbolesny? czy jest przedtem wykonywane jakieś znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne miejsce i wspaniała kadra. Fachowcy i widać, że kochają swój fach. Miałam duże kompleksy, całe życie nie mogłam ubierać się tak jak chciałam , a to wszystko za sprawą biustu, którego w sumie nie było. Teraz mam i jest piękny, kształtny i mogę zakładać wszystko na co mam ochotę. Kobitki inwestujcie w siebie i czujcie się piękne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej zabieg jest bezpieczny i nie wymaga długiej rekonwalescencji do tego jakie efekty przynosi <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy mają jakąś specjalną ofertę na dzień mamy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieli zniżki na zabiegi ;) ale już mamy czerwiec i teraz z tej okazji też są rabaty zajrzyj na ich facebooka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetne miejsce z profesjonalną obsługą! Po każdym zabiegu wychodzę mega zadowolona z efektów a Panie które tam pracują naprawdę znają się na swoim fachu i są sympatyczne. Cenowo też Bielenda wypada całkiem nieźle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mega się przywiązałam do tego gabinetu jest tak rodzinnie, ciepło wspaniale! zawsze mogę liczyć na pyszną kawę, ogromna troskę i zaangażowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie super miejsce :) mili pracownicy i widać że fachowcy w tym co robią, powiększałam tam usta i jestem bardzo zadowolona z efektu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja robiłam takie proste zabiegi niezbyt inwazyjne, i byłam bardzo zadowolona efektem, nie wiem jak te intensywne zabiegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świetne miejsce, panuje tam bardzo miła atmosfera :) mają dobrych specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie opinie na temat pana dr Patryka Hartwich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne miejsce i zatrudniają bardzo dobrych specjalistów. W szczególności mogę pochwalić Pana doktora Roberta Świercza, bo to świetny chirurg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem studentką ostatniego roku kosmetologii. Do ukończenia swej pracy dyplomowej niezbędne są mi wyniki badań dotyczących związku stresu i innych czynników emocjonalnych, ze stanem skóry. Zależy mi głównie na dotarciu do osób borykających się z takimi schorzeniami jak: AZS, ŁZS, łuszczyca, trądzik różowaty, trądzik pospolity, ale będę wdzięczna za pomoc również osobom, których te dolegliwości nie dotyczą. Uprzejmie proszę Panie w wieku 20-45 o wypełnienie poniższej ankiety. https://www.survio.com/survey/d/D1M7Q9S9L1X5B2M7I Z góry dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam, Aleksandra G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do pana dr Patryka Hartwich nie mam zastrzeżeń bardzo dokładny, staranny lekarz, z uśmiechem na twarzy, który ma duże doświadczenie w swojej specjalizji można mu w pełni zaufać troszczy się o pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×