Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część piąta

Polecane posty

Gość globus
Lada moment zacznie padać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku :-) Ja już z powrotem. Piękne truskawki kupiłam. Jeszcze w tym roku nie próbowałam. Globusiku nie ma co się martwić,zda następnym razem. Mój też jakieś kolokwium ma do poprawki. Elektronika to bardzo trudny przedmiot. Mam nadzieję,że Ty nie zawalisz żadnego egzaminu :-D Powodzenia w szkole X Imuś wyobrażam sobie,że ledwo żyjesz po wczorajszym remoncie;-)Śpij jeszcze!!! Aduś,a co u Ciebie ? Koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa pyszna :) Dziękuję Globusiku Ha ha :) Tylko wtedy o mnie myślisz? :) Gdy Cię pomidor zdenerwuje? Tak, posadzone mam I masz rację, moje są bez głąbów Elektronika trudny temat więc się nie martw Poduczy się i zda następnym razem Jedyneczko Żyję i nie ledwo :) W sumie nawet za bardzo nie odczuwam remontu Truskawki już jadłam ale jeszcze nie mają takiego smaku jaki znam... Dzisiaj chcę zrobić małosolne choć ich nie cierpię, wolę kiszone ogórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś :-) Ja też zrobię małosolne. Uwielbiam,kiszone też;-) Widzę,że na pełnych obrotach jesteś ;-) Super. Piekę z doskoku ciasto z truskawkami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Burzowo... ma być dziś burzowo... u nas zapowiadają deszcze od godz 12, a piorunową pogodę gdzieś tak od godz 18. i może tak być do samej północy... biedna moja sunia... ona baaardzo boi się burzy...:( widzę, że już teraz psi radar je wyczuwa, bo leży biedna schowana w kuchni pod stołem i nie wychodzi stamtąd... x Globi, dawniej to się mawiało, że student bez niezdanego egzaminu to jak żołnierz bez karabinu... tak więc nie martw się, Juniorek musi poznać wszelkie uroki studiowania, i te złe i te dobre... Taaak... wiem dobrze, że faceci tak mają... więc chwalę, chwalę...:P i pokazuję, że jestem mocno zainteresowana co i jak robi...:P remont nie skończy się tak szybko... mąż, niestety, pracuje... wychodzi raniuśko, wraca wieczorem... miał zamiar kilka dni pobyć w domu i ze wszystkim szybko się uporać... ale w pracy ma w tym tygodniu prawdziwe urwanie głowy, nie chce więc z tym wszystkim mojego brata samego zostawić... no cóż, prace wolno idą, ale jednak idą... muszę się cieszyć z tego co jest... Kochana, trzymam kciuki za klasówkowe powodzenie..!! :) x Cyferko, truskawki kupiłaś... wczoraj też mieliśmy piękne truskaweczki... pierwsze w tym roku... bo wcześniej nie kupuję, bo boję się tej wszechobecnej chemii... zamiast obiadu podałam po miseczce (sporej miseczce:D) truskaw z jogurtem greckim, odrobiną cukru, cynamonem i kakaem... ach, jaki pyszny, letni obiadek wyszedł... x Ime, małosolnych nie lubisz...?? o, jejku... a my uwielbiamy... wczoraj na kolację zrobiłam kaszę jaglaną z sosem winegret, pomidorami, szczypiorkiem i małosolnymi... mniam, mniam... palce lizać... Zresztą jak tak czytam, to wydaje mi się, że Ty Ime, w ogóle jeść raczej nie lubisz... prawda...? a ja muszę co trzy godziny coś wrzucić na ruszt... moja chora trzustka tego wymaga... miewam gwałtowne spadki cukru... kiedyś nawet przeszłam zapaść, ale mnie jakoś odratowali...:D Wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dochodzi godzina 11... nie czekam aż się rozpada... biorę suńkę i idziemy w las... Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Adziu Jak to jeść nie lubię... Lubię ale w rozsądnych ilościach :D Żebym potem nie musiała jak pewna Pani tutaj,przechodzić na dietę :D :P A tak na poważnie,jak każdy jeść lubi,tak i ja,tylko nie wszystko mogę i nie wszystkie potrawy lubię :D Cyferko Daj kawałek ciastaaaa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasto stoi na stoliku kawowym;-) Częstujcie się. Z kruszonką i truskawkami. Dietetyczne.Zamiast cukru ksylitol brzozowy,proszek do pieczenia bezglutenowy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Już wróciliśmy... spacer skrócony, bo rozpadało się... czyli prognoza pogody prawdę głosiła... x Ime, hahaha... uśmiałam się... z jednej takiej co Wam cięgiem o dietach przytruwa...:P x Cyferko, oj, nie da rady... nie mogę poczęstować się ciachem... mam alergię na brzozę i na proszek do pieczenia... od brzozy dostaję duszności, a od proszku krwawą mi dziąsła... Krótko piszę, bo z komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ada:-( To rzeczywiście masz problem. Współczuję.Trzeba cały czas się pilnować :-( To ja malutki kawałeczek za Twoje zdrowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczynki. x Cyferko ale mi dogodziłaś. ponieważ ciasta nie piekę,jeżeli mnie ktoś częstuje pożeram dosłownie pożeram i nie wstydzę się ...ha ha Lepiej schowaj talerz bo nie gwarantuję czy coś zostanie:) x Imuś czy ja czegoś nie wiem??? Ty też masz remont! czy czegoś nie doczytałam. Juniorkowi właśnie tak mówiłam. Nie zawsze wszystko jest tak jak byśmy chcieli. Młodzi nie potrafią przyjmować do wiadomości,że coś może wyjść nie tak.Nic to :) życie przed nim.Z czasem zrozumie . x Adauś No no !!! nie zła z Ciebie dyplomatka:) robisz tak jak trza!!!! chwalisz robotę, interesujesz się:) W Twojej osobie widzę Ciebie. U Ciebie deszczyk. U mnie po południu zrobiło sie bardzo ciepło. Wszystko zgodnie z prognozą. Juz w nocy będą zmiany i jutro dzień chłodniejszy. x Dobrze,że przyszłam/miałam nosa/ ciasta pojadłam, herbatką popiłam pobleblalam :D mogę czekać na wieczór. x Hejka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Tatę przywiozłam,pomierzył wszystko,odwiozłam... Potem kilka telefonów...A córciu,może tak zrobimy albo tak :D Ja to chyba za tatą padłam :D :D Globusiku Mały remonciczek ;) Spiżarnię remontuję Wczoraj wyniosłam wszystkie graty,szafki ,etc. Dwie szafki wyrzuciłam przez balkon,co będę przez schody tachać :D Wiedząc,że moja teściowa zgarnia wszystko po drodze,wolałam dmuchać na zimne :D Szafki po upadku z tarasu,rozpadły się jak ta lala :D Nie było czego zbierać :D Muszę kupić płytę OSB i tatko zrobi półki Byłam u Juniora pod wieczór... Przyjechałam dość późno,trzeba było jeszcze pomidory podlać i inne roślinki ;) Teraz pada ale nie sobie kropi przynajmniej beczki się napełnią No dobra,dobra! Już idę! :D Nie wypychajcie mnie tak z tego wagonika :D Aaaa Jedyneczko Ciasto pycha! Jeszcze wydłubuję resztki truskawek spod paznokci,których nie mam :D :D Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Kawa i ja ......czekamy. x Jak u Was po zapowiadanych burzach??? u mnie było spokojnie. Troszkę popadał deszcz.Dzisiaj ze słońcem zaczynam dzień. x Imuś Już wiem ! remoncik spiżarni. Taki schowek bardzo dobra rzecz. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witajcie na kawie. Globusiku u mnie nie było burzy, wczoraj było ciepło i słonecznie. Teraz pada kapuśniaczek;-) moja dzisiejsza zupa na obiad :-D Ime dzięki,że mi okno otworzyłaś w nocy :-D Strasznie gorąco było.Nie słyszałam Ciebie spałam jak bobo ;-) X Zła jestem od rana!!! Majster do pracy dziś nie przyjdzie,bo ma opryszczkę :-( Tylko co z urlopu wrócił X Została jeszcze mała blaszka babki truskawkowej jak zwykle na stoliku kawowym :-D Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferko x ale fajnie, znowu mogę pojeść placka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Dzieńdoberek wszystkim nam. 🌼🌼 Globi, u nas wczoraj burze słychać było tylko z oddali. No, może raz lub dwa, boisko piorun walnął. Ulewy też ominęły moje miasto. Ot, zwykły deszcz sobie padał. A dziś ma być ponoć troszkę chłodniej, max do 25*C. x Ime, ale fajnie mieć taką spiżarnię, pod ręką jest wszystko co potrzebne. Jak tam u Juniora? Przywykł już do szpitalnego życia? A towarzystwo ma fajne? Pomidory podlewałaś. Ja też podlewam. :) Moje dzieci już drugi tydzień na wakacjach i ich sadzonki pomidorkowe do mnie na przechowanie trafiły. Stoją sobie te roślinki na balkonie i ładnie rosną. Jak młodzi wrócą zabiorą krzaczki do siebie. Wnusia będzie miała zdrowe pomidorki. x Cyferko, czyli sezon opryszczkowy w pełni... bo ja też, od wczoraj, wielką oprychę mam...:( na ramieniu wywaliła się... bo u mnie, z reguły, nie pojawia się ona na ustach czy nosie, jak już to zupełnie na innych częściach ciała... no i tym razem ramię zaatakowała... i nigdy nie jest to jeden mały pęcherzyk, ale całe ich mnóstwo... buuu... i boli mnie cała ręka, czuję jakby była mocno potłuczona...😭 dobrze, że zawsze mam pod ręką leki p/wirusowe, więc myślę, że jakoś dam radę przetrzymać kolejny opryszczkowy atak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Zapraszam na wspólne wypicie kawy. Ja już od godziny smakuję ten życiodajny płyn. x Wczoraj znowu była burza.Padał grad.Dzisiaj jest zimno. Wychodząc trzeba założyć kurtkę. Z taka pogodą mijają dni.:( x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globi, dzięki za zaproszenie na poranną kaweczkę. :) Przysiadam się chętnie. Miły taki wspólny poranek. 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień§ dobry. Globusiku co Ty mówisz ? U mnie spokojnie,ciepło i słonecznie. Piję z Wami kawkę,a zaraz wymykam do fryzjera na poprawkę,poprawki:-D Kolor mi ciągle nie pasuje :-( Aduś witaj,zauważyłam Cię ;-) To prawda ,miło razem wypić kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada, witaj Cyferko. Lubię nasze wspólne poranki przy kawie. Można się po radować a nawet wypłakać:) x Imuś jakie masz wieści??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, U mnie też jakoś tak dziwnie... za oknem pięknie i słonecznie, a jest tylko 6*C... przecież przy takim wielkim słońcu to powinno być ze 26 a nie marne 6... bardzo to dziwne...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Globusiku A co byś chciała usłyszeć? Może to, że nasza córka wczoraj skończyła 23 lata? A jej wujek, czyli brat J 29? :) C miała wczoraj egzamin, nie zdała jako jedyna a na pierwszym roku była najlepsza Nic to, zda następnym razem, jak Twój student :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuufff.. właśnie z kuchni wylazłam... uuufff...:D Ostatnio na wieczorne spacery do lasu chodzi z nami moja miła sąsiadka. Suńka biega, a my gadamy, gadamy, gadamy. No i wczoraj sąsiadeczka opowiedziała mi, że dziś od samego rana zabiera się za robienie gołąbków z młodej kapusty. Hmmm... takiego mi apetytu narobiła, że przed południem pognałam do mięsnego i do warzywniaka. Zakupiłam co potrzeba. Stanęłam w kuchni i gar gołąbków w sosie pomidorowym zrobiłam.:D Jak wystygną popakuję w pojemniczki i hop do zamrażarki wsadzę. Będzie na zapas. No i jeszcze dziś oraz jutro mam pyszny obiad z głowy.:D A Wam kobitki, jak mija czwarteczek...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, nic się nie martw! Oczywiście, zda w drugim terminie! I przesyłam najlepsze urodzinowe życzenia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonka91923
Koleżanki, mam pytanie. Czy jest gdzieś sprawdzony portal w którym można poznać dyskretnego mężczyznę? Poważnego, realnego. Jestem samotna, brakuje mi seksu. Może któraś z was ma konto na http://facezbok.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak... szlaban opadł i się zatrzasnął...:( To może ja wieczorne ziółka zrobię:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filiżanki mi wymazało... ale to nic..m najważniejsze, że szlaban w górę poszedł...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×