Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Dorota

kobitki ktorej sie udalo po CLOSTILBEGYT??? Cz 2

Polecane posty

Gość Gonia87

Mag Lena nie ma się czym martwić, jeśli to pierwsza ciąża to brzuszek jest później widoczny. Ja w pierwszej ciazy na początku schudłam 5kg i w 6 mcu jeszcze nie było widać brzuszka (tylko w obcislych rzeczach). Teraz w drugiej ciąży znacznie szybciej brzuszek widoczny, obecnie 35tc waga +8kg  chociaż był moment że lekarz stwierdził, że za szybko przybieram. 

Jesli maluszek rozwija się prawidłowo nie masz powodów do zmartwień, brzuszek wyskoczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Ja mam kolejną ciąże. W pierwszej właśnie dużo tyłam i miałam dużo większy brzuch. Widocznie u mnie na odwrót :-) lekarz mówi, ze z dzieckiem ok 

Dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat

 

Dnia 7.07.2019 o 20:23, Gaja2019 napisał:

 

Maglenka u mnie 17 tc przyrost wagi mam podobny lub ciut mniejszy ale brzuszek widoczny. Chodzę już w jeansach ciążowych bo w swoje się nie mieściłam albo mocno cisnely... 

Co tam u Was słychać? Jak przebiegają Wasze ciążę? Ja się wczoraj przeforsowalam... Dziś od rana miałam twarde podbrzusze i tak przez 6h. Bez plamien. Bol był delikatny ale myslam że to raczej od przemęczenia się. Wzięłam nospe i magnez i puściło na szczęście. Ale jutro wolne w pracy sobie wzięłam i po leżę jeszcze jeden dzień. Zastanawiam się czy powinnam zgłosić się wcześniej do ginekolog czy może nie ma powodu do niepokoju skoro macica odpuscila, boli już nie ma, plamien w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Dziewczyny! Od jakiegoś czasu jestem mamą Marysi :) jestem podekscytowana i przeszczęśliwa! Trzymam kciuki za Was wszystkie. Malenstwo urodziłam SN, 5 po terminie. Wszystko bez komplikacji do domu wyszłyśmy po 2 dniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Nowa18 mi spinał się brzuch szczególnie po wysiłku. Magnez w zupełności wystarczył 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Brygida gratulacje, życzę zdrowka i wielu radosnych chwil razem😊 my jeszcze 3.5 tyg. ale pierwsze dziecko też urodziłam 5 dni po terminie. Nowa 18 mi również zdarza się taki ból, odpoczynek pomaga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Brygida super wiadomość gratulacje :-) ile córeczka ważyła? Ja mam równą połówkę ciąży. Termin miałam na początek stycznia, po usg wyszedł koniec grudnia. Lekarz mówi, ze zrobi mi cesarkę tak, żebym na święta już była w domu :-) dziewczyny brzuszek nagle zrobił mi się okrągły i już widoczny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Ja dziś byłam u lekarza Mała ma już 3 kg 🙂 tyle co synek jak się urodził a tu przed nami jeszcze ok 4 tyg.

Mag Lena dlaczego masz mieć cesarke? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Pierwszy poród naturalny się nie powiódł po długich męczarniach trafiłam na cesarkę - przeszłam dwa porody. Drugą miałam od razu zaplanowaną cesarkę teraz 3 dziecko i tez już z góry cesarka. Mój pierwszy syn ważył 3900 drugi 2800 także duża rozbieżność teraz ciekawe jak będzie z trzecim i jego wagą :-) przy drugim dziecku wody zaczęły mi odchodzić w 36 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Mag lena, 

3700 i 57 cm, lekarz szacował na około 4 kg :) mi udało się urodzić naturalnie bez komplikacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamii

ja kontrolowałam swoja owulację u ginekologa i w domu komputerem cyklu myway niczym innym sie nie wspomagałam a udało się! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt co u Ciebie? Dawno się nie odzywalas. Jak się czujesz? Termin za kilka dni.

My już też odliczamy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Gonia fajnie Ci, już niedługo będziesz miała maleństwo przy sobie ja mam półmetek i już się nie nogę doczekać, a tu gdzie do grudnia :-)

Nowa, a co u Ciebie? Znasz już płeć dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena to prawda, termin z usg za dwa tygodnie 🙂 dziś spakowałam torbę do szpitala. Kazda z nas czeka z niecierpliwością te 9 długich miesięcy a im bliżej tym czas wolniej leci, najważniejsze jednak ze się udało. Ty będziesz miała piękny prezent na Święta 🙂

Troszkę zaczynam się stresować porodem 😕

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gonia nie stresuj się. Poród to jedna z piękniejszych rzeczy jakie miga spotkać kobietę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Gonia będzie dobrze :-) pierwszy poród przeszłaś w miarę spokojnie? 

Gaja co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mag Lena właśnie miałam owulację. Była taka jak być powinna mimo że odstaeilam 2mies temu clo. Teraz czekam na efekty :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Trzymam kciuki i czekam na dobre wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Mag Lena pierwszy poród mimo że był wywolywany przebiegał dość sprawnie i nie wspominam go jakoś tragicznie, ale wiadomo każda ciąża i poród inne. 

Gaja trzymam kciuki.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Hej dziewczyny! 

Jak się trzymacie? Ja już na finiszu, w niedzielę jadę na KTG do szpitala, szyjka zaczyna się skracać więc czekamy z niecierpliwością na synka 😊 jest to moja pierwsza ciąża więc nie bardzo wiem czego mogę się spodziewać, trochę się boję, trochę się cieszę, wszystkie emocje na raz. Mały waży około 3 kg, ale dokładnej wagi nie znamy że względu na nisko położoną główkę. Tyle u mnie, opowiadajcie jak u Was? Gonia jak się trzymasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Natt my już też czekamy z niecierpliwością. Ogólnie staram się nie narzekać ale jest już ciężko i stopy puchna. 2 tygodnie temu mała ważyła 3 kg. Kolejna ostatnia wizyta za tydzień, zobaczymy czy coś się zaczyna dziać. 

Trzymam kciuki i daj znać po 😊

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Gaja powodzenia!

Natt trzymam kciuki za szybki poród 🙂przed Tobą tyle pięknych chwil

Gonia ja tez miałam wywoływany bo malutkiej było za dobrze w brzuszku, o 10 pierwsze skurcze, o 14 już tuliłam córeczkę. Aż się łezka w oku kręci jak wracam wspomnieniami 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natt

Dziewczyny ja już po! 😍😍 

Urodziła nam się piękna córeczka zamiast syna, leży sobie teraz koło mnie, ma 53 cm i 2420g, jest malutka ale najukochańsza na świecie! Jestem tak bardzo szczęśliwa, co prawda sprawiła nam niezłą niespodziankę stając się małą Nadią! Miałam CC że względu na spadające tętno po skurczach, ale bardzo mnie to cieszy bo przy 6 cm i bólach krzyżowych już nie miałam najwyzczajniej sil.. teraz z małą dochodzimy do siebie! Trzymam za Was kciuki, buźka! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :) O pomylce w tą stronę rzadko się słyszy. Wielka niespodzianka :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

O matko Natt GRATULACJE 

musiałam przeczytasz dwa razy, ale niespodzianka 😊 faktycznie teraz już bardzo rzadko takie sytuacje się zdarzają.  Dużo zdrówka życzę i szybkiego powrotu do sił. Ciesz się każda chwilą, aż zazdroszczę. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mag lena

Super :-) :-) :-) 

Wielkie gratulacje!!!! Niespodzianka straszna, czekasz na synka, a tu się rodzi córeczka :-) niesłychane :-*

Gonia teraz czas na Ciebie, czekamy na wieści :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida_a

Gratulacje !!!

Odpoczywaj kiedy możesz i śpij, kiedy śpi córeczka ☺️

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brygida i Natt cieszę się Waszym szczęściem! Gratulacje:) Gonia trzymam kciuki za szybie rozwiązanie! 

 

Maglenka u nas super ale wciąż nie wiadomo kto tam pomieszkuje. Za to pupine ma przepiękna 🙂 za tydzień mam usg to będzie już 22 tc także mam nadzieję że uda nam się rozpoznać płeć 🙂 a tymczasem powoli zaczynam zodczuwac delikatne kopniecia Malca 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonia87

Hej dziewczyny co u Was? 

Ja dziś byłam na ostatniej wizycie mała waży ok 3100g, niestety nic się jeszcze nie dzieje zero objawów zbliżającego się porodu. Jeśli samo się nie zacznie mam się stawić w szpitalu dopiero 17 września 😞 te ostatnie dni to wieczność 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×