Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uciekam od każdego faceta który jest mną zainteresowany

Polecane posty

Gość gość

Boję się związku, boję sie angażować, ze sobie nie poradzę, ze nie się nadam. mam 28 lat i jestem sama całe życie, ale jakoś nie wyobrażam sobie że mogłoby się to zmienić, przeraża mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem Cię, mam podobnie. Też niebawem skończę 28 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie nie wyobrażasz to jaki problem? ...masz jak chcesz, powinnaś być zadowolona :-P ...a seks możesz mieć z tą drugą 28-latką, psitkami się kleić, lizać sobie nawzajem... bez ryzyka ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
02:30 co za głupie gadanie, to jakby powiedzieć gejowi, żeby się ożenił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałuję że nie urodziłem się lesbijką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś lekarz by ci się kobieto przydał bo coś masz z kopułą nie ten teges ( to do autorki tematu!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jestes nadal dziewica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie, czy uciekasz od tych którzy Ciebie interesują ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9 :39- tak, moze mi się ktoś podobać a i tak nie pozwolę sobie na nawiązanie bliższej relacji ze strachu-ze nie poradzę sobie w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic na sile, ale moze choc troszke sprobuj sie przelamac. Mialam tak samo, jak Ty, w efekcie czego pozno wyszlam za maz, okolo 40. Tyle zycia zmarnowalam, zaluje teraz. No i jeszcze jedno, bez wczesniejszych doswiadczen bylo mi trudno dotrzec sie w malzenstwie, nie polecam. To znaczy po jakims czasie zaczelo nam sie w koncu ukladac znakomicie, ale co przezylismy, to lo matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz pewnie niskie poczucie wlasnej wartosci i lek przed bliskoscia, zapewne "spadek" po rodzince.. Popracuj nad tym, bo cale zycie spedzisz sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja lubię takie tematy... chcę, ale boję się :P Chce mieć faceta, ale w życiu sama pierwsza się nie odezwę, chcę osiągnąć coś w życiu, ale wolę siedzieć przed kompem całymi dniami i zwalać winę na zły los, itp, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz rację autorko, nie poradzisz sobie bo związków trzeba się uczyć i mieć w tym jakieś doświadczenie, dlatego pierwsze związki są zazwyczaj niewypałem z braku doświadczenia. Zycie z drugim człowiekiem nie jest sielanką, trzeba zaakceptować wady partnera, zrezygnować z pewnych rzeczy, nauczyć się wypracowywania kompromisów. Bez doświadczenia trudno o dobry związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zrobisz jak napiszę ze nie jestem tobą zainteresowany? Będziesz dalej uciekać :))))))))))))))) Jak tak tak będziesz dalej postępować zostaniesz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jesteście wredni. Kobieta pisze, że się boi związków, a Wy wszyscy już skakacie, bo sobie możecie pomoralizować. A prawda jest taka, że co 3 małżeństwo się rozwodzi, więc życie pokazuje, że naprawdę jest się czego bać, podchodząc do życia odpowiedzialnie, a nie na zasadzie - pojawi się pierwszy chętny i już związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.07 Tobą sie pisze przez duze T anonimie!!Nawet nie probuj do mnie pisac skoro nawet tu nie masz odwagi sie podpisać!!Moze ja woke być sama!Lepiej wiem czy z kins chce byc czy nie!!Nie chcę zadnego udupa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle ze ona sie boi ze mogla by sie nudzic szybko z kazdym i chciec miec stosunki a to z tym, a to z tamtym. zycie we 2 jest jednak jakby na to nie patrzec nudne. po 3 msc ciastko jedzone codziennie mi sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobnie. Boje sie mezczyzn, relacji z mezczyznami. Facetow unikam, nie wykazuje zainteresowania, bo mam obawy, ze zostane wysmiana, krytykowana, oceniana. Nie mam zadnego doswiadczenia z mezczyznami, nawet kolegow blizszych nie mialam w szkole Jedyne rozmowy to - czesc, co bylo zadane, co bylo na sprawdzianie - to jedyne tematy na jakie rozmawialam z facetami. Nigdy na zadnej randce nie bylam. Majac 30 stke trudno poznawac juz mezczyzn i opowiadac o mezczyznach czy relacjach z mezczyznami czy o zwiazkach nic o facetach nie wiedzac. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna królewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przynajmniej ktoś się Tobą interesuje, autorko wątku. Ja nigdy nie wiem czy ktoś się mną interesuje ... M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomina mi to teksty kandydatów na kurs prawa jazdy. Ojej, ja nie umiem jeździć, pójdę na kurs i walne w słup, nie zdam, o rany, co to będzie!..Przecież po to się idzie na kurs, by nauczyć się jeździć. Dlatego ludzie się poznają, powoli uczą się siebie i wspólnego bycia ze sobą. Ale trzeba zacząć , trzeba chciec. Nawet jeżeli jaki prostak wysmieje, to jego też trzeba wysmiac, za prostactwo. I próbować dalej. Najtrudniej zachęcić kogoś do czegoś, czego ten ktoś nie chce. Żyj, jak zylas autorko, bezpiecznie, bez ryzyka, bez strachu. Prozne moje i innych wsparcie i zachęty . A temat zalozylas , by się co jakiś czas pouzalac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×