Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ketrin1706

Moja waga stanęła w miejscu w trakcie odchudzania :(

Polecane posty

Gość ketrin1706

Witajcie. Jestem od 6 lutego na diecie, mam do zrzucenia łącznie 30 kg. Dotychczas udało mi się zrzucić 6,9 kg. Lecz od kilku dni moja waga stoi w miejscu, wiem wiem że to efekt plateau, bo tyle wyczytałam w necie, ale to sucha teoria... Czy miałyście też tak w trakcie diety? Ten efekt u mnie praktycznie zaczął się w 3 tygodniu odchudzania. Pewnie napiszecie że za szybko mi waga spada. Ja całe życie jem 3-4 posiłki dziennie i tak do dzisiaj robię, do tego odrzuciłam colę, słodycze, zaczęłam jeść zdrowo, nie jem rzeczy smażonych, lecz na parze albo z piekarnika bez tłuszczu, i zaczęłam ćwiczyć. Ale co jak co, bardzo mnie to dołuje jak codziennie widzę te same cyfry na wadze, a nie chcę się poddać :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudłam w ciągu roku 25 kg.od 2 miesięcy mam przestój ,waga ani drgnie a chcę jeszcze z 10 kg zrzucić.NIE PODDAWAJ SIĘ TYLKO WALCZ ! JEDZ co 3 godzinki małe porcje.ZOBACZYSZ W KOŃCU RUSZY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrin1706
Kurcze, szkoda że od 2 miesięcy waga ani drgnie, lecz wiadomo jak wszędzie piszą w poradnikach - NIE PODDAWAĆ SIĘ. A czy miałaś też tak na początku odchudzania że waga stanęła w miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam , stawała na góra tydzień.A teraz to nie wiem...Ale walczę dalej . Coś trzeba próbować zmienić , może ruszy.Najlepiej ważyć się raz na 2 tyg.lub miesiąc by właśnie nie łapać doła.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ketrin1706
A powiedz mi co jadłaś i ile przed odchudzaniem? Co odrzuciłaś, co wprowadziłaś do diety? Ćwiczysz też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zła Aniaa
Jeżeli będziesz chciała poeksperymentować z suplementami, to radzę Ci wcześniej poczytać sporo w internecie - ja się nabrałam i wyrzuciłam kasę w błoto kupując calominal - totalna porażka, zero efektów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdytaMiła
Postaraj się być cierpliwa, pobaw się dietą - policz sobie bilans kalorii i postaraj się, żeby twoja dieta miała ujemny - nie musisz robić tego bardzo dokładnie, ale warto wiedzieć jak dużo kalorii teraz przyjmujesz - tutaj tkwi przyczyna. Aniaa ma dużo racji z suplementami - mi też się zdarzyło wtopić pieniądze - w liporedium i jedynymi efektami jakich doświadczyłam - były te uboczne - bóle brzucha. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia1992
Z tym calominalem to faktycznie beznadziejna sprawa - ja od razu dwa opakowania kupiłam i sumiennie przez 7 tygodni przyjmowałam chodząc na siłownie (lekki siłowy trening i głownie orbitrek + bieżnia 3 razy w tygodniu) i redukcji tkanki tłuszczowej nie zauważyłam wcale. Pojawiły się za to.. zaparcia :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×