Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzebuję tysiala. Jak mogę go zarobić lub załatwić w kilka dni?

Polecane posty

Gość gość

Powiedzmy że w tydzień czy dwa :( Mam małe dziecko, nie mogę iść do pracy bo choruje, nie mam go z kim zostawić. Miałam niespodziewany wydatek, 300zł poszło się grzmocić bezpowrotnie, a jednocześnie wyskoczyła kolejna rzecz, która zrujnowała mój budżet :( Nie mam wartościowych rzeczy żeby je sprzedać, nie umiem malować szyć czy robić ciast, żeby zarobić w taki sposób. Pożyczki nie wchodzą w grę, bo nie mam stałego dochodu (a raczej udokumentowanego nie mam). Ratujcie.. W sumie to jestem tak zdesperowana, że nawet 200 czy 300 zł mnie ratuje, więc każda sugestia i pomysł będzie na wagę złota :(Jakoś muszę uciułać trochę grosza żeby przeżyć do końcówki miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj ogłoszenie na roksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest roksa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmmm Może wystaw coś, jakieś ubrania, buty, torebki, biżuterię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś korepetycje? masz jakieś wykształcenie?albo może weź do siebie do domu jakieś dziecko pod opiekę na parę godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątanie to jest szybko zarobek. Zobacz na oferty na gumtree , sama możesz się też ogłosić. Może weekendowa praca na jakimś weeselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast zostawiać swoje pieniądze w banku który dzięki twoim depozytom zarabia ogromne pieniądze, dowiedz się w jaki sposób twoje pieniądze mogą pracować na siebie oraz jak ogromne możliwości daje współpraca z Futurenet. FutureNet jest POLSKĄ platformą społecznościową z dynamicznie rozwijającym się systemem online:reklama online, narzędzia online, gry online i zarabianie online. Biznes online to nowoczesna formazarabiania pieniędzy. Z FutureNet jesteś w stanie stworzyć idealne źródło dochodu (tego dodatkowego jak i głównego). Zobacz prezentacje i zarób dzisiaj swoje pierwsze pieniądze http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, jak znajdziesz taki sposób, daj mi znać, też skorzystam :) Ostatecznie możesz poprosić o pomoc na zrzutka.pl, ale to chyba trwa miesiąc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może oriflame lub cos z tych firm katalogowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może korepetycje? Mój brat tak dorabiał na studiach i w dobrych miesiącach wyciągał ponad 2 tysiace :) Teraz jest na to dobry czas bo zbliżają się matury więc jest dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant Oriflame Brojce
Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy. Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2017.03.21 - już w amber gold zarabiały na siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian Komar
Muszę stanąć w obronie FutureNet, to firma z mocnymi fundamentami z wieloma źródłami dochodu, zrzeszająca już ponad półtora miliona użytkowników, która wyprzedziła pod tym względem Facebook w Azji. Po więcej informacji na temat tego portalu oraz możliwościach jakie daje zapraszam na mojego bloga: https://krystiankomar.wordpress.com/futurenet/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×