Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Na TVP obrażają kobiety, na TVP info obrażają kobiety, rzygam tą propagandą fuj

Polecane posty

Gość gość

ten pisowski piesek pajac z tvp mówi że na dzisiejszych marszach są same feministki, zwolenniczki aborcji, lesbijki itp jakas c**a przyszła do tvp i pitoli bzdury, ze te strajki to ''margines'' i skrajny feminizm i normalne zwykkłe polki tego nie popierają... czuje sie jak w Rosji :O cenzura w telewizji i wychwalanie pod niebiosa pisiorów i kleru... a wg poniedziałkowego sondazu 51% Polaków ocenia obecny rząd źle, dobrze tylko 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja opieram kobiety, popieram fakt, że się zorganizowały i idą na manify, nie popieram jednego postulatu i dlatego nie pójdę ja, nie popieram aborcji na żądanie. Takich jak ja jest wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mamy od cholery skrajnych feministek w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Kazia Szczuka tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popieram aborcje na zyczenie z jednego prostego powodu. Ta ktora chce usunac i tak to zrobi, a moze bedzie normalna pomoc psychologiczna dla tych co sie wahaja, sa wystraszone, bo facet sie odwrocil na piecie i jej nagle nie zna. Wiec aborcji bedzie mniej. Moze bedzie legalne podwiazywanie jajnikow np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dzisaj jest jakis strajk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zwyczajna kobieta- zona i matka i NIE POPIERAM tych manifestacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak my jako matki mamy iść i krzyczeć RZĄDAMY ABORCJI NA ŻYCZENIE :-o Ja p*****le do czego zmierza ten świat A po za tym mają tam chodzić z puszkami i zbierać składki na alimenty kijowskiego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już się zlecialy beneficjentki 500+, tak jakby jedynym tematem tego protestu była aborcja i to jeszcze na życzenie. Ale macie racje, k***icie sie dla tych 500 zl to siedzie teraz cicho i tanczcie jak wam pany zagraja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość karteczkaa
jestem kobieta i w zadnym stopniu nie czuje się w pl dyskryminowana. Uwazam, ze jeśli kobieta ma talent, wyksztalcenie, cos madrego do powiedzenia to nie ma sily żeby nie zrobila kariery. Problemem jest to, ze większość kobiet nauczyla się dostawac wszytsko za piękne oczka a jak to się nie udaje to wtedy urzadzaja jakies bzdurne manify. Chodza dzisiaj po ulicach takie durnoty i zbierają kase dla Kijowskiego. A jak słucham Takiej prof.. Platek czy Szczuki itp. badziewia to az się noz w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam przed sobą postulaty, nie ma o aborcji na zyczenie, jest o dostepie do bezpiecznego przerywania ciazy, to roznica - i jest to jeden z kilkudziesieciu postulatów, np w sprawie stosowania Konwencji Antyprzemocowej TVP jak zwykle manipuluje, ciemny lud kupuje, a trolle rozpowszechniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.15 właśnie dlatego nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.53 Ty masz postulaty, a ja widziałam przygotowane transparentny. "Żądamy aborcji na życzenie", "wara od mojej .......". Jak ja matka trójki dzieci mam tam iść? Miasto do 50 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzipe sobie zaszyjcie problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojde na demonstarcje( zreszta z męzem) , bo miarka sie przebrała. Hipokryzja rzadu siega zenitu. Hazan, majacy za soba kilkaset aborcji ( wiec w mysl samego PISu powinien byc nazwany seryjnym mordercą)doradcą okoloporpdowaym i autorytetem moralnym? Kobiety maja rodzic chore dzieci skazane na smierc w mekach, a rzad obcina dodatkow 60% srodkow na opieke nad noworodkami? Na ksiezy - pedowfilow pzrymyka sie oko! Likwidacja Niebieskiej Linii - ktora byla jedynym na ogol ratunkiem dla maltretowanych kobiet? OK, Jestem szczesliwa mezatka i matką zdrowych dzieci , wyksztalconą, w dobrych warunkach materialnych i co, w zwiazku z tym mam powiedzic, ze mam te, ktore nie miały tyle sczescia, w d...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie idź, nie ma przymusu. W tej chwili nie ma też przymusu rodzenia dzieci z gwałtu, ale jak PiS i kler dalej będzie robił co chce to już niedługo będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego oni tak nienawidzą kobiet ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze bylam przeciwniczka aborcji dlatego nie pojde na manife. W ogole te feministki na tych zgromadzeniach zachowują się jak bydlo :( w zeszłym roku to az skakaly po sobie , wykrzykiwaly jakies cuda :O jedna ugryzła policjanta na moich oczach. Wstyd mi po prostu ze kobiety tak się zachowują. A "przwodniczace" takich manif to w 99% lesbijki co już w ogole jest odrazajace. PORAZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre kobiety same się proszą, żeby je obrażać. Bezczelne, wulgarne i agresywne. Wypowiadają się w imieniu ogółu, a to forum jest na to niezbitym dowodem. Nikt mi nie będzie rozkazywał, co robić, a jako istota rozumna znajdę wyjście z każdej sytuacji :-) Awantury i protesty są poniżej mojej godności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem za aborcją na żądanie. Jestem matką dwójki córek, ale co to ma do rzeczy ? Gdybym Wpadła z trzecim dzieckiem to chciałbym je usunąć. Bo nie ma nic gorszego niż zmuszanie kobiety do rodzenia dzieci za wszelką cenę. To najgorsze barbarzyństwo. Popieram kobiety manifestujące. Ja nie byłam na marszu bo w domu mam trzytygodniową córkę i siła rzeczy nie mogłam się nigdzie wyrwać. PiS nienawidzi kobiet. A to że opracowywaniem nowych standardów opieki okoloporodowej zajmie się chazan to brzmi jak bardzo ponury żart:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo wydzieraja się moja pi zd a moja sprawa ? No ludzie ja jako matka mam tam iść i bronić wolności? Ale jakiej wolności bo nikt w żadnym stopniu mnie nie ogranicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co wpadaja to bezmyslne krowy. Myslcie lbem a nie c**a,a nie tylko skrobac sie chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto a kto cię zmusza do rodzenia ? Wpadlabys ? To nie wpadaj tylk zabezpieczaj się . Tak samo z tabletka dzień po płaczą ze jest na receptę masakra mam 25 lat i jakoś nigdy nie musiałam z niej korzystać nawet się tym nie interesowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgwałconej nastolatce też powiedz, że mogła myśleć łbem to by teraz nie musiała skrobać. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego, co mi wiadomo ustawa pozostala niezmieniona. Natomiast ruszylo sie w sprawie hospicjow perinatalnych, co popieram calym sercem. Przede wszystkom szeroko pojeta pomoc kobietom, ktore chca urodzic i pozegnac chore dziecko (tak, sa takie i to nawet sporo),zarowno medyczna, jak i psychologiczna. A nie tylko propozycja skrobanki, i na tym koniec. A co do manifestacji, wstyd byloby mi przed wlasnymi dziecmi, gdybym poszla tam i wykrzykiwala wulgarne hasla i machala transparentami z obrazkiem sromu, czy macicy. Te kobiety powinny sie zastanowic, co z siebie robia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieto wiesz jaki jest odsetek poczęcia z gwałtu ? Poza tym zgwalcone zdaje się mają prawo do aborcji albo dostęp do tabletki dzień po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę pokaz mi ustawę, ktora ZAKAZUJE aborcji w ww sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym sprawdz statystyki, z jakich powodow bylo najwiecej legalnych aborcji. A nie ciagle o g***tach wyjezdzasz. Chcecie sie skrobac, jak swinie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ludzie się tak podniecają sytuacja polityczna w Polsce aż strach wypowiadac na jaki kolwiek temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jakby ciąża z gwałtu zdarzała się raz na 10 lat, to zgwałcona kobieta powinna mieć możliwość usunięcia ciąży. Obecnie ma, ale jak wiemy są tacy w tym kraju, którzy chcieliby aborcji zakazać jej w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×