Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego kobiety lubią gdy facet nie szanuje innych kobiet???

Polecane posty

Gość gość

Kobiety lubią kiedy facet jest miły dla nich ale dla jej koleżanek czy innych obcych kobiet nie. Tz jak np jej mówi kochanie a do innej dziewczyny ze jest jakas szmata to jej sie to podoba. Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakiej podstawie wysnules takie wnioski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natomiast gdy facet przepusci inna w drzwiach, odsunie krzesło itp to kobiecie sie to nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w ten sposób wyróżnia swoją kobietę, pokazuje jej i wszystkim dookoła, że uważa ją za lepszą, wartą szacunku, komplementu, wyjątkową, a reszta jej nie dorównuje i nie stanowi konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na podstawie jednej mojej koleżanki i jej zwiazku. Ona sie cieszy kiedy jej facet obraza inne kobiety. Tak samo kilka innych moich kolezanek sie zachowuje. Nie wiem czemu tak maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wartościowa kobieta zna swoja wartość i nie oczekuje od faceta by gnoił wszystkie inne by ją dowartościować. Tylko zakompleksione kretynki tego oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To troche bez sensu. Ja np szanuje kobiety ogólnie zawsze. Jesli mam dziewczyne to nie zaczne nagle pchac sie przodem przed koleżanki wchodzac do sklepu. Znam tych kolegów którzy z nimi sa i oni nie szanuja ogolnie kobiet wiec po kilku mc zwiazku je zaczna traktowac tak samo jak kolezanki swoje czyli bez szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz to moze byc racja. Te dziewczyny sa bardzo zakompleksione. Ciągle sie porównują do innych i strasznie sa wrażliwe na swój wygląd. Ciągle sie odchudzaja i mówia ze sa grube mimo ze sa normalne. Byc moze to przyczyna. Dzieki za wyjasnienie. To jest to. Nie zauwazylem tej zaleznosci wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zakompleksiona i tak mówię.Dla mnie znaczy,że jeśli komplementuje inną to jest lepsza.Mojemu kazałam zostawić mnie jakoś nie chce...pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.39- jest różnica miedzy komplementowaniem które często może być chęcią flirtu, a zwykłym kulturalnym zachowaniem typu przepuszczanie kobiet w drzwiach, bucie uprzejmym i odnoszenie się do nich z szacunkiem. Głupie są kobiety które cieszą się jak ich faceci wyzywaja inne i są niekulturalni wobec nich (dowartosciujecie się w ten sposób? To żałosne...)- kiedyś pewnie zachowają się tak samo wobec was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.49-mój zawsze był dla obcych miły.A dla mnie nie.Właśnie w tych drobiazgach,a przede mną przez drzwi przechodzi a ja za nim jak pies.i...I to dlatego między innymi mam takie podejście i jeśli jest chamski dla innych to chwilę mnie to cieszy.Taki błędny krąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie. Na forum coraz mlodsze dziec***iszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×