Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

cała reszta blog

Polecane posty

Gość gość

znacie ten blog parentingowy?... cieszy się dużym powodzeniem co myślicie o tej kobiecie? cenicie jej rady. mi na początku dobrze sie ja czytało... ale po kilku miesiącach...mam wrażenie że pisze to samo, niby inny temat... ale wciąz na przemian albo jaka ta matka jest zmęczona albo jaka to szczęśliwa :) ma troje dzieci które są w szkole od 9-15 tej a ona wiecznie zmęczona macierzyństwem.

Gość Kathia1
A może ci chodzi o Ja i cala reszta? Lubię ich na FB, są fajni.

Gość gość
CzytAm od czasu do czasu. Kobieta fajnie pisze ale jej postawa mnie bawi. Nie pracuje zawofowo a wiecznie zmęczona, wciąż mówi jako to ona dumna Z siebie bo ogarnia troje dzieci, które maja 6 lat i pół dnia spędzają w szkole.

Gość gość
Cała trójka ma 6 lat? Ja nie czytam blogów, bo uważam, że 99% piszących nie ma nic ciekawego do powiedzenia.

Gość koleżanka z Zielonek
Nie trawie kobiety. Jest jedną z najbardziej zakłamanych blogerek jakie znam. Tak się składa, że moje dziecko chodziło z jej trojaczkami do tego samego przedszkola. Pani Dagmara, która w necie kreuje się na wyluzowaną i zawsze uśmiechniętą w rzeczywistości jest okropnie... hmm... zarozumiała? Zawsze z nosem do góry, do nikogo się nie uśmiechała, nie reagowała na powitania. wchodziła do szatni jak jakaś wielka dama. Że niby taka wyluzowaną z niej matka? No cóż. Dzieci raczej chodziły przy niej jak w zegarku - w przeciwnym razie karciła je surowym spojrzeniem lub syczała bidulom coś do ucha. Aż biedaki się czerwienily:( Ubranka idealne, drogie, markowe. no ale w sumie wiadomo, mąż w korpo wysoko ustawiony. Dzieci ogólnie były lubiane, często zapraszane na urodziny do innych. z tego co wiem od znajomych, pani D nigdy swoich dzieciaków nie posyłała na tego typu imprezy. Nie chciała się integrować. do przedszkola wpadała i wypadała. z nosem w telefonie. ciągnąc milczące dzieciaki za sobą. smutny widok. Gdy z innymi rodzicami z przedszkola zorientowalismy się, że Pani Dagmara pisze bloga byliśmy w szoku. to co w nim opisuje to totalne przeciwieństwo tego co widzieliśmy na codzień. Internet wszystko przyjmie. uśmiechy, luz, kolorowy obrazek cool rodzinki.... A rzeczywistość szara, smutna, pod dyktando zadufanej w sobie, oschłej kobiety :(

Gość koleżanka z Zielonek
Nie trawie kobiety. Jest jedną z najbardziej zakłamanych blogerek jakie znam. Tak się składa, że moje dziecko chodziło z jej trojaczkami do tego samego przedszkola. Pani Dagmara, która w necie kreuje się na wyluzowaną i zawsze uśmiechniętą w rzeczywistości jest okropnie... hmm... zarozumiała? Zawsze z nosem do góry, do nikogo się nie uśmiechała, nie reagowała na powitania. wchodziła do szatni jak jakaś wielka dama. Że niby taka wyluzowaną z niej matka? No cóż. Dzieci raczej chodziły przy niej jak w zegarku - w przeciwnym razie karciła je surowym spojrzeniem lub syczała bidulom coś do ucha. Aż biedaki się czerwienily:( Ubranka idealne, drogie, markowe. no ale w sumie wiadomo, mąż w korpo wysoko ustawiony. Dzieci ogólnie były lubiane, często zapraszane na urodziny do innych. z tego co wiem od znajomych, pani D nigdy swoich dzieciaków nie posyłała na tego typu imprezy. Nie chciała się integrować. do przedszkola wpadała i wypadała. z nosem w telefonie. ciągnąc milczące dzieciaki za sobą. smutny widok. Gdy z innymi rodzicami z przedszkola zorientowalismy się, że Pani Dagmara pisze bloga byliśmy w szoku. to co w nim opisuje to totalne przeciwieństwo tego co widzieliśmy na codzień. Internet wszystko przyjmie. uśmiechy, luz, kolorowy obrazek cool rodzinki.... A rzeczywistość szara, smutna, pod dyktando zadufanej w sobie, oschłej kobiety :(

Gość gość
naprawdę? ja uważam ze pisze ok.... i jest to przekonywujące na pierwszy raz ale jak się wgłębisz w tego bloga i poznasz jej życie to nie bardzo. Kobieta ma trojaczki, które mają po 8 lat, bezrobotna, dzieci w szkole, korzysta sporadycznie z niani a regularnie przychodzi pani do sprzątania, która tez prasuje jej. OK, niech ma, stac ją , jej sprawa. Ale powiedzcie mi jak w takiej sytuacji mozna być wiecznie zmęczoną, wiecznie cierpi bo ona sama z trójką dzieci. Ja się zastanawiam co ona robi cały dzień? Jakby poszła do roboty na etat to ciekawe co by wtedy miała do powiedzenia. Kobieta zupełnie oderwana od rzeczywistości. A teraz robi z siebie bohaterkę, bo spakowała cały dobytek i niemal życie poświęciła do wyemigrowała do Australii. Każdy by tak zrobił mając męża Australijczyka i pół rodziny na miejscu i znając super język. Bardziej się poświęcał jej mąż mieszkając w PL.

Gość gość
taka pusta troche babka wiecznie wrzuca swoje foty ze sztucznymi rzęsami, pazurami, tatuażami. Raz takiej kiecce raz w innej.... a ludzie jej piszą: wow Daga... jaka Dżaga, jaka jesteś super, jaka piękna.... itd piszą małolaty a ta to łyka i łechta swoje ego :) i tak się dowartościowuje...

Gość gość
No jak to co robi? Biega o 5 rano, robi pazury, kasuje komentarze na fb. To wymaga czasu

Gość gość
tak biega o piątej rano i potem pisze jaka to ona wytrwała, mówi że chcieć to móc, skoro ona może to inni też :) mnie zastanawia dlaczego nie biega o 9 tej, jak dzieci ida do szkoły i ma wolne. Nikt by jej wtedy nie podziwiał że jest wielka bo piątej rano umie wstać. kiedyś jej jakaś dziewczyna napisała że ona jest 10 godzin w pracy, wstaje rano o piątej do pracy, potem dzieci, obiad, dom... a ona do niej chcieć to móc.... zero zrozumienia, że jakby chciała to by znalazła czas na bieganie ....to tylko pokazuje w jakim ona innym świecie zyje zresztą widać że taka wychuchana jedynaczka wokół której świat się zawsze kręcił. nie ma pojecia jak to jest pracować zawodowo i prowadzić dom. nawet roku nie dała rady w robocie wytrzymać i zwolniła się bo ciężko a teraz wielkie rady daje kobietom jak sie organizować, jak godzić życie rodzinne z zawodowym, jeszcze sport uprawiać.

Gość gość
No proszę, więc jednak Daga nie jest taka cudowna i uwielbiana. Dobrze, że tutaj nie może kasować komentarzy hehe Ja dostałam bana, gdy kiedyś wrzuciła zdjęcie plaży i palemek z podpisem: "i co? Kto w Polszy ma lepsze widoki?". Ja odpowiedziałam zdjęciem ośnieżonych Tatr, które cyknęłam przez okno... Zablokowała mnie :D

Gość gość
mi się wydaje że ona dowartościowuje się trochę kosztem innych a odkąd wyjechała do Australii to juz w ogóle my Polaki cebulaki, zacofanie i w ogóle :) a już do szalu doprowadza mnie jej najeżdżanie na polską szkołe, wiem nie jest idealnie ale jak ktoś kogo dziecko nie chodziło ani jednego dnia do polskiej szkoły może mieć prawidłowy obraz i czuć się upoważnionym do wydawania osądów? A poza tym szkoła szkole nie równa, jest różnie, tak jak w AU. Problemy są wszędzie.

Gość gość
kiedyś wrzuciła zdjęcie plaży i palemek z podpisem: "i co? Kto w Polszy ma lepsze widoki?". Ja odpowiedziałam zdjęciem ośnieżonych Tatr, które cyknęłam przez okno... Zablokowała mnie x ha ha bo Daga ma przecież najlepiej my marzniemy w zimnej, brzydkiej Polsce a ona grzeje pupcie na lazurowej plaży z bajecznym zachodem słońca. my mamy smog a ona oddycha pełną piersią my chodzimy do pracy a ona biega my sprzątamy ona ma panią do tego :) ale suma summarum: Daga jest bardziej zmęczona bo ma trójkę dzieci.

Gość gość
tak jest zmęczona bo trzeba zrobić pazury, farbę na włosy, maseczkę, rzęsy przykleić a potem 50 ujęć selfie, na wprost, z profilu, z przedziałkiem na prawo, potem na lewo, szminka dior, potem lancom, rimmel, odsłonić dekolt, kilka par okularów, kapelusz..... Potem ujęcie z kubkiem kawy, z kieliszkiem wina, potem ujęcie zawartości talerza a na koniec zdjęcie szlafroka, skarpetki, butów... O Matko! kto nie byłby zmęczony takim życiem??? Daga! Brawo TY!

Gość gość
"a już do szalu doprowadza mnie jej najeżdżanie na polską szkołe, wiem nie jest idealnie ale jak ktoś kogo dziecko nie chodziło ani jednego dnia do polskiej szkoły może mieć prawidłowy obraz i czuć się upoważnionym do wydawania osądów?" ktoś już kiedyś jej na to samo zwrócił uwagę. Kiedy napisała, że wyjeżdżają z Polski dla dobra dzieci, bo polskie szkolnictwo takie złe, zacofane.... bla bla bla ... Ktoś jej napisał: ale skąd wiesz skoro twoje dzieci dopiero do przedszkola chodzą. Odpisala coś w stylu: moja mama przez 30 lat była dyrektorką szkoły więc wiem jak to wygląda. Ale się wtedy uśmiałam :D :D

Gość gość
A to jej plucie na Polskę i Polaków to faktycznie przegięcie. Skoro tak jej tu źle było to czemu wcześniej nie wyjechali? Po co w ogóle zamieszkali w Polsce? Ciekawe czy w tym samym duchu wychowuje swoje dzieci. Czy dzieciaki też wstydzą się, że są Polakami. Czy będą kiedyś tak jak mamusia srać na swoje korzenie?

Gość gość
nie znam bloga po co to czytać wewnętrzne wynurzenia kobiet, które nie mają pomysłu na swoje życie.

Gość gość
teraz weszla i szok , jak ta franca najezdza na Polske i Polakow. Nie wejde więcej.

Gość gość
Bezrobotna, utrzymanka męża. Pani do sprzątania, pani do prasowania, opiekunka do dzieci wszystko robią za nią. Jakież to musi być nudne... co ten chłop w niej widzi?

Gość gość
mnie bardziej zastanawiają te wszystkie komentarze z ochami i achami pod jej postami. Wystarczy że wrzuci byle jaką fotę i wszyscy je kadzą, jaka piękna, mądra, zdolna, jak jej zazdroszczą... co drugie zdjęcie z plażą oceanem... ile to można oglądać, w koło Macieju to samo.

Gość gość
Bezrobotna, utrzymanka męża. Pani do sprzątania, pani do prasowania, opiekunka do dzieci wszystko robią za nią. Jakież to musi być nudne... co ten chłop w niej widzi? x Daga by to skomentowała tak: jestes zazdrosna :)

Gość gość
Nie czytam żadnych blogów, nic mnie nie obchodzą czyjeś wypociny. Chociaż nie, czytałam kiedyś jednego bloga, to blog dziewczyny która tu kiedyś pisała, już go niestety nie ma, Sylwio jeśli to czytasz pozdrawiam i mam nadzieję, że odnalazłaś brata. A takie mamuśkowo- instagramowe pierdu pierdu nigdy do mnie nie przemawiało, wiadomo że to koloryzowany, lukrowany światek.

Gość gość
kiedyś czytałam, odkąd wyjechała nie da się tego czytać. Teraz PL jest be, wszystko mamy do bani.

Gość gość
Dokładnie. jaka ona teraz ZAGRAMANICZMA :D ohoho Znam ten typ ludzi. Za rok przyjedzie do Polski i będzie udawać że nic nie rozumie, bo już zapomniała języka :D Pustak i tyle.

Gość gość
Nic ciekawego. Nie mam czasu ani ochoty na wynurzenia znudzonej mamuśki .

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować