Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

cała reszta blog

Polecane posty

Gość gość
Ja mam wrażenie ze jej życie to internet, o każdym pierdnięciu informuje wszystkich.

Gość gość
wciąż pisze o tym samym.... niby nowe posty na fejsie... ale człowike ma wrażenie że to już było. a jak jej się coś uda, jakieś śmieszne powiedzenie typu: all inclusive w biedrze.... to już wklepuje to w co drugi post.

Gość gość
mam uczucie że ona tylko odświeża posty co rok w koło macieju to samo w maju kolejna rocznica ślubu, w lipcu urodziny dzieci kiedyś tam jej urodziny, potem męża cały rok zdjęcia z plazy, na leżaku, na ręczniku itd nie wiem czy w tej Australii nic nie ma prócz oceanu? a i co tydzień nowe paznokcie, po drodze nowy fryz, nowe buty, sukienka.... co kogo to obchodzi???

Gość gość
Spoko, Australia piękna i w ogóle, ale nie zazdraszczam, bo nie chciałabym żyć w kraju, w którym WSZYSTKO chce mnie zjeść. Ja tam mam dwoje dzieci i psa (też dziecko w sumie) raz ogarniam raz nie... A uważam, że radze sobie świetnie. Sama z dziećmi, dzień w dzień (mąż pracuje po 12h na dwa etaty, chyba chciał zwiać z domu, ale jednocześnie mieć "pipkę" na żądanie, poprzątane, poprane, ugotowane itd... nie narzekam, lubie być sama z dziećmi. Jak to się mówi "dla jednej kiełbaski nie bierz całego wieprza do domu"- z góry mówię, że to tak pół żartem, pół serio). Hah, może ja stworzę super turbo uber realistycznego bloga bez stękania o ciężarze macierzyństwa (no kuwa, amerykę odkryli), bez cukierkowego udawania jak to jest słodko i pierdząco. Mam wrażenie, że wszystkie blogi parentingowe to normalnie SEKTY. Autorki to guru, którym wchodzą w tyłek inne mamuśki. O jejeju jeju, znam twój ból, mój Brajanek też nakupczył w majty, haha, piąteczko siostro, ale jesteśmy super fajne, bo sie z tego śmiejemy, kiedyś się wyśpimy, cieknie nam mleko z cyców aż po pięty, all natural, cyc to bliskość, wszystkie karmimy piersią, ale szanujemy te biedne mamusie co mm... Oezu.

Gość gość
dokładnie, tez mnie śmieszą te wszystkie ochy i achy.... bo wow! mamusi udało się wyprawić dzieci do szkoły :) i cały świat musi się o tym dowiedzieć... zapakowała trzy śniadaniówki.....fanfary :)

Gość gość
A ja się zastanawiam, po co to czytacie. Już chyba wolałabym leżeć na kanapie i gapić się w sufit niż czytać takie wypociny.

Gość gość
ja nie czytam zerkam od wielkiego dzwonu i cały czas to samo pisze.

Gość gość
Ten temat pokazuje ze nie jest taka uwielbiana jak mogłoby się wydawać czytając bloga.

Gość gość
Laska pusta jak dzwon. .. kiedyś jeszcze może i dało się to czytać, ale od kiedy wyjechali z Polski zrobiła się strasznie nadęta i myśli, że wszyscy jej zazdroszczą tej całej Australii. I to traktowanie Polaków jak śmieci. W Polsce wszystko źle, brzydko, smog, zazdrość - tylko w Australii super. Jakie to typowe. Niedługo zacznie pisać na blogu po angielsku, żeby głupie polaczki nie zrozumialy. A z tym powtarzaniem postów macie rację. Popatrzcie sobie na daty. Wrzuca w maju 2018 a post ma datę 2016 np

Gość gość
teraz książkę pisze! będzie celebrytka :) wzięła by się za normalną robotę.... a nie udaje że coś robi w życiu.

Gość gość
Kiedyś jechała na polskie przedszkola. Że nikt jej dzieci nie chwali, że nie dostają dyplomów itd. Dziecko mojej koleżanki z Krakowa chodziło do tego samego przedszkola co jej trojaczki i co chwilę jakaś nagroda, naklejka, pochwała. Może zamiast najezdzac na system edukacji warto zastanowić się czy to nie problem z twoimi dziećmi. Jakoś inne dzieci są chwale a twoje nie. O czym to świadczy? :D No ale w Australii za każde pierdnięcie można dostać dyplom więc tu jest ok. Kiedyś jarala się że jej syn dostał dyplom za to że pomógł koleżance. Masakra.

Gość gość
całe życie umęczona bo ma trojaczki.... jak tu pracować? dzieci urosły, 7 lat a ta pisze ze dalej ciężko ba!! nawet trudniej :) bo teraz dzieci chodzą do szkoły. cyt: "bo kiedyś to była zwyczajna „obsługa” dzieci, a teraz kwestie osobowości, rozwoju, zachowania, nauki" nie ma to jak dorabianie ideologii do nic nie robienia w zyciu :) ja nie wiem jak my zwyczajne kobiety dajemy radę w życiu, pracując zawodowo i wychowując dzieci?????? wg Dagmary mamy łatwiej bo możemy uciec do pracy a ona? tak biedna umęczona... dobrze że gosposia przyjdzie posprząta, poprasuje, niania wieczorem z dziećmi posiedzi.... tylko dzięki temu Daga jeszcze żyje .

Gość gość
a mnie śmieszy jak ona pisze że ma tyyylu fanów :) ciekawe jak ona ich liczy? to że jak ktoś ją czyta to od razu jest fanem? ja ją czytam sporadycznie ale tylko z ciekawości....jakie mądrości znów wymyśliła albo czym się dziś zmęczyła :)

Gość gość
Pusta lala ze sztucznymi rzęsami, wielkim cycem i krzywym nosem.

Gość gość
I co tam nowego 'pani umęczona' ostatnio wymyśliła? Na jej nie czytam ale chętnie pośmieję z kolejnych rewelacji zza oceanu :)

Gość gość
Zobaczyła w zeszycie dzieci 1/2 i pisze ze jej dzieci ułamki przerabiają. Zaraz pewnie będzie dyplom bo okaże się ze jej zdolne dzieci wiedza ze to połowa z całości.

Gość gość
Dziś weszłam z ciekawości o kim tak dywagujecie i szczerze-nic specjalnego. Niczym się nie wyróżnia-ani ciekawymi tematami, ani ładną grafika czy zdjęciami. Nie podoba mi się jej „blog” bo to takie NIC. Nie wiem gdzie Wy widzicie te lansy ciuchami super markowymi czy czymkolwiek dla dzieci. Raczej przeciętnie poubierane w te szajsy-kraina lodu i inne gufna.

Gość gość
TrZeba trochę ja poczytać żeby bardziej poznać jej styl życia. Tak z jednego wejścia przypadkiem ciężko sobie wyrobić opinie. Przeciętna dziewczyna z krzywym nosem . W necie się lansuje, mocny makijaż, sztuczne rzęsy, farba we włosach, raz fiolet, raz czerwień, tatuaże. I ona idzie w miasto, bez męża, dzieci bo matla tez może:) takie wielkie hasła o nic.

Gość gość
Puste babsko i tyle. Zrobi wszystko dla lajków. Pisze ironicznie np o matce Teresie cyt: dlaczego chcesz być matka jak matka Teresa skoro ona nawet dzieci nie miała „ jak można drwić z tak dobrej, wspaniałej postaci??? Ona jest lepsza bo jest matką trojaczków... co tam jakaś matka Teresa?????

Gość gość
teraz wydała notes planner... wielka bizneswomen :) dziwię sie że niektórzy kupują ...zwykły notes z podziałem na dni tygodnia... ludzie chyba mają coś z beretem... kto normalny, pracujący na cały etat ma czas codziennie pisać co ma zrobić dzisiaj dla sobie, rodziny, co jest wazne, co mniej wazne. Normalna kobieta przychodzi z pracy i ogarnia dom a nie planuje wizyty sprzątaczki, kucharki i pieczenie babeczek do szkoły.

Gość gość
Naprawdę??? Wow jaki oryginalny pomysł! Czy teraz każda blogerka musi mieć swój planer? Już kartka papieru czy normalny kalendarz nie wystarczą? Ile sobie woła za ten WYNALAZEK?

Gość gość
Daga musi mieć planer.... gdzie tam ona wielka gwiazda będzie na zwykłej kartce pisać? Kartki są dla polaczkow :) poza tym ona tworzy, pracuje! Nie to co my na etacie. Życia nie znamy.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować