Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

cała reszta blog

Polecane posty

Gość gość
Dziś nieszczęśliwa, bo na crosficie nie miała energii a potem charytatywnie poszła pomagać w szkole. Bidulka i jej ciężkie życie.

Gość gość
kiedyś pisała ze ona nie bedzie żebrać o lajki a wiecznie pisze czy ktos mnie widzi, wstrętny FC tnie zasięgi itd. istnieje dzięki FC a za reklame nie zapłaci bo ona ma inne wydatki.... lepiej napierdzielać na fejsa ale jak ona bierze za reklamowanie produktów na sowim blogu to wtedy jest ok i wredni ludzie się czepiają i nie rouzmieją ze ONA musi przeciez zarabiac.

Gość gość
Pozdrawiam dagmare, która przeczytała wszystkie posty w tym wątku i teraz się żali na instsgramie. Hehe Już teraz wiem co Daga robi całymi dniami : przeczesuje fora w poszukiwaniu informacji na swój temat. Ha :)

Gość gość
Bo żal dupę ściska :) mam koleżankę. Lubię ją prywatnie, ale jej praca to sprzedawanie jakiś odchudzających koktajli i motywowanie kobiet do treningów ala Chodakowska. Zarabia na tym, fajnie, ale zastanawiam się jakim cudem jej postawa kogoś motywuje? Przez pół dnia jej dzieci są w szkole i przedszkolu a ona w tym czasie pisze teksty jak wspaniale się biega albo ćwiczy jogę albo boks albo cokolwiek. Taka praca, jasne, ale kobiety są tak głupie, że jest to motywuje? Że ją podziwiają i piszę słodziarskie komentarze, że jest ochrona i ach? Ha ja mogłabym podziwiam kobietę, która pracuje 8 h a co za tym idzie nie ma jej w domu 10 godz, po powrocie odgrzewa obiad ugotowany dzień wcześniej, potem pomaga dzieciom w lekcjach, wychodzi na spacer z psem, spędza fajnie czas z rodziną, wypełnia domowe obowiązki a jeszcze w międzyczasie chce jej się ćwiczyć. To jest kobieta, która mogłaby mnie zmotywować a nie taka, która ćwiczy bo to jej jedyna praca.... sorki że nie w temacie, ale tak mi się skojarzyło z tymi blogierkami od siedmiu boleści.

Gość gość
ja nie mam nic przeciwko blogowaniu, niech laska pisze, Dagmara czasem pisze fajnie, motywuje... ale dorabianie do tego ideologii, opowiadanie że to praca...i to jeszcze ciężka...jakoś do mnie nie przemawia....ale niech i jej nawet to bedzie ... ale już robienie z siebie niemal męczennicy bo ma trójke dzieci ... jest śmieszne. Te dzieci mają 7 lat! nie trzeba ich karmić, zabawiać i chodzić za nimi. Obiad mogą zjeść w szkole jak miliony innych dzieci. Kto normalny pakuje mężowi śniadaniówkę do pracy??? Ciekawe czy jakby sama miała iśc rano do pracy.... to by tak wyprawiała całą rodzinę? I to nie chodzi o zazdrość, jak sama sobie tłumaczy... ale zwykłe zrozumienie życia większości kobiet. I takie pisanie bzdur, wstań rano na spokojnie, godzinę albo i dwie zanim obudzisz dzieci, idź pobiegaj, przegotuj wszystkim śniadania... oczywiście wystawne i różnorodne a potem z uśmiechem na ustach obudź dzieci...kto normalny tak robi????

Gość gość
Ten post z ogarniamiem poranka byl w ogóle oderwany od życia :) jestem w szoku ze ona to znalazła i przeczytała... pewnie teraz pisze post jacy to ludzie.... my jesteśmy złe, zazdrosne, boli nas dupa i coś tam jeszcze

Gość gość
Właśnie czekam na post jak to Dagusie zalała fala hejtu.... będą jej współczuć. Od razu statystyki bloga się poprawia .

Gość gość
Dokładnie to nie chodzi o to ze ja jej zazdroszczę. Dla mnie może leżeć i pachnieć cały dzień. Stać ja na nianie, pomoc domowa, szofera... super, niech ma. Ale wkurza mnie dorabianie ideologii do tego niewiele robienia. To pisanie jaka umęczona, czas musi planować co do minuty żeby jakaś się ogarnąć. I jeszcze wiecznie pisze o sobie jako wielkim przykładzie: bo ona daje radę! Matko! Czemu daje radę???? Ze zamiast iść do pracy idzie ćwiczyć?

Gość gość
Ciekawa jestem czy nie pracuje, bo nie ma pozwolenia na pracę, czy po prostu jest leniwa. Chociaż w Polsce też nie pracowała więc wniosek w sumie nasuwa się sam.

Gość gość
Dagmara Hicks? Jest na lokalnej grupie na fb, straaaaasznie zarozumiała i wyniosła, a jej pisanina...hmmmm...pozostawię bez komentarza... Kolejny przykład tego, jak różna może być postać wykreowana na potrzeby wirtualnej rzeczywistości i wersja "live"

Gość gość
Ktoś tu już pisał, że zna ją osobiście i w realu wcale nie jest taka wyluzowana i fajna na jaką się kreuje w necie. Zresztą wystarczy popatrzeć na to jak traktuje osoby, które piszą jej niepochlebne komentarze. Wystarczy się nie zgodzić z tym co mówi i od razu jest obraza, fochy (jak ci się nie podoba to nie czytaj) i ogólnie ból d**y.

Gość gość
tak sie planery świetnie sprzedają że w koło Macieju wrzuca posty w stylu kupcie mój planer. Oblepiła fejsa, bloga i ista swoim sklepem.

Gość gość
prawie 60 tys polubień bloga a planerów poszło 200.... ida jak świeże bułeczki :) pani zmęczona chwali się na ista ile to osiągnęła przez tydzień... każde pierdniecie wymieniła. zapisała dzieci na basen! wow..jaki wyczyn, ja to zrobiłam w 10 min wracając z pracy. ćwiczyła i jadła zdrowo... brawo Daga! spędziła z mężem pól dnia, na dzieci też coś wygospodarowała... no i oczywiście fryzjer! 4 godziny... Daga normalnie jesteś moim guru! jak ty to robisz? kiedy? dobrze że niania i pani sprzątająca Ci pomaga....bidusiu...

Gość gość
a kosz na brudy nawet ogarnęła...i to sama! bez służby! to się nazywa organizacja.

Gość gość
Ultra-produktywny tydzień: opróżniłam kosz na brudne pranie... Jezu, jaką ona jest oderwana od rzeczywistości!

Gość gość
I te zachwyt w komentarzach : wow Daga, jak ty to robisz?! Jesteś taka super. Ale jesteś zorganizowana! /facepalm/

Gość gość
Te komentarze to chyba piszą jakieś zapuszczone kobiety które oddają dziecko do żłobka a same siedzą z pilotem w ręku. Zazdroszczą bo Daga zrobiła pranie, zakupy i plan obiadów na tydzień.

Gość gość
bidusia, oszczędzać musi. z obitych jabłek szarlotkę piecze, laptopa na noc z prądu wyłącza, oszczędza na ogrzewaniu.... tak to sztucznie brzmi... ale czego dla kasy sie nie robi. Zapłacili za post to i biedaka z siebie zrobi. Ciekawe czy gosposi na czas zapłaci :) Ale ludzie to widzą, polubień pod tym postem zebrała garstkę. ponoć pracuje... a kasy nie ma.

Gość gość
i ona w Australii oczywiście korzysta z prądu firmy polskiej... wciska coś za co jej zapłacili, nie mając o tym pojęcia. ale dwulicowa... wszystko dla kasy napisze.

Gość gość
wymaluje się, nałoży tonę makijażu, kieckę, wypnie udo i wow...jaka ona pikna... sztuczna plastikowa lalka

Gość gość
pytasz na ista: co to znaczy jak na swój wiek? x tzn ze wyglądasz normalnie, jak zadbana 40 stka.

Gość gość
Hahaha już trzeci dzień płacze, że ktoś jej napisał, że dobrze wygląda na swój wiek. Napiszesz komplement - źle. Napiszesz coś innego - jesteś hejter. Nie napiszesz nic - płacze, że kiepskie zasięgi i błaga o lajki.... Nie dogodzisz.

Gość gość
bo dla niej dobrze wyglądasz na swój wiek to mało, jej trzeba pisać wyglądasz jak 18-tka. Daga wyglądasz ok ale latka już po tobie widać, 40 stki na karku nie oszukasz.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować