Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

cała reszta blog

Polecane posty

Gość gość
bo ona myśli ze jak wciśnie się w rozmiar 38 to już młoda jest. Wrzuca te zdjęcia, czapka z daszkiem, wielkie ciemne okulary... czyli nic nie widać.... tylko figurę. Ale laski piszą jaka młoda, piękna...a włos rzadki, siwy, zmarszczki wielkie, nos krzywy.

Gość gość
i w koło Macieju kup planer... niby tak dobrze sie sprzedają, a wciąz je wciska. Jakby ktoś chciał to kupić to zrobi to, bez skomlenia co trzeci dzięn.

Gość gość
Kup planer, daj lajka, zobacz jaka jestem zorganizowana, piękna ... czyli to samo co na innych blogach.

Gość gość
Ale w czym ona jest zorganizowana? Bo poszła na silke? Ale co ma lepszego do roboty? Obiad zrobi i tyle. Bo sprzątanie nawet już przerasta. Reszta dnia to rzęsy i pazury. Dorabia ideologie bo ona jest Matka! Wow jaki wyczyn. Skacze koło tych dzieci od rana do wieczora.

Gość gość
normalnie tal pustej babki to jeszcze nie spotkała.. ... jeden z jej postów tak się zaczyna: "Nie ma dnia, żeby ktoś mnie nie pytał o radę jak sobie radzę z trójką dzieci, domem na głowie i popularnym blogiem, który stał się pracą." kur... trójka dzieci w wieku szkolnym.... a tak ogarnia dużą rodzinę. blog stał się pracą.... jaką? odświeży post raz dziennie i wrzuci fotkę na huśtawce i juz po robocie :) ciekawe jak sobie radzą te wszystkie kobiety na świecie chodzące do pracy na 8 godzin dziennie? taka lala będzie rady ludziom dawać. chyba jak pierdzieć w stołek. a pranie, zakupy, obiad.. robią to wszyscy, matki, żony, mężczyźni, stare babcie i niepełnosprawni i nikt nie kłania im się w pas z tego powodu. Nich sobie lezy i pachnie dla mnie nawet cały tydzień...ale robienie z siebie guru bo obiad ugotowała...

Gość gość
wg Dagi wszystko się da, a jak się nie chce o się znajdzie wymówkę takie puste frazesy szkoda że nie zacznie od siebie jakoś pogodzić wychowania dzieci z pracą się nie dało, pamiętam jej wymówki bo niania za droga, bo ne moze znaleźć, bo teściowa daleko, bo choroby, bo czasu za mało, bo wieje, bo leje... teraz wielka bo znajduje czas na sport. Tylko dzięki czemu? że dzieci pól dnia w szkole, że przyjdzie pani posprząta, wyprasuje i do pracy nie trzeba iść. W takiej sytuacji to ja bym jeszcze do kółka gospodyń wiejskich sie zapisała.

Gość gość
ale czego mozna oczekiwać od jedynaczki, która zawsze miała wszytsko pod nos podstawione. Teraz tak samo skacze koło dzieci swoich, obiadek, deser, przekąska. spacerek, książeczki. I jeszcze stworzyła wokól tego aurę wielce zorganizowanej matki. Moje dzieic chodza do szkoły same (1 i 3 klasa) jedza obiad w szkole, same chodza na ang dodatkowy. Jedynie corke wozimy wieczorami na basen a syna na treningi.

Gość gość
u nas też, schodzimy sie do domu wszyscy jest po 16 tej. i odpoczywamy, sprzątamy, robimy obiadokolację, lekcje i tak toczy się życie. Wiadomo ze nie ma w tym czasu na kino, kawiarnie, siłownie... bo człowiek ciągnie cały tydzięn byle do weekendu. ale jestem w tym szczęśliwa, nie wyobrażam sobie robić tego co calareszta...a szczególnie mądrzyć sie jak to ja jestem fantastyczna. naprwde nie widze tu zadnego fenomenu organizacyjno.

Gość gość
A ja myślę, że ona ma ogromny kompleks związany z brakiem pracy. Te jej wpisy o tym jaka jest z siebie dumna, ile to nie robi, jak to bardzo zasłużyła na wakacje itp itd. Takie tłumaczenie się przed wszystkimi i przed sobą...

Gość gość
Fałszywe sztuczne babsko. Wczoraj na insta dała post że zdjęciem swoich dzieci i opisem, że są takie odważne, asertywne, wygadane że aż została wezwana na dywanik do dyrektorki. Ktoś napisał komentarz, że kiedyś twierdziła, że to w Polsce były co chwilę na dywaniku za tamte zachowanie a w cudownej Australii te cechy są wręcz doceniane... Komentarz oczywiście usunięty. Swoją drogą nieźle rozpuszczone te bachory musi mieć skoro nawet w wyluzowanej Australii (jak sama kiedyś twierdziła) nie dają im rady

Gość gość
pyskate dzieci ale wg niej przebojowe i dadzą sobie radę w życiu. Żeby się nie przejechały...

Gość gość
tekst o kościele katolickim pokazuje czego to nie robi sie dla ruchu na swoim blogu, ostatnio było słabo to ona niby taka "odważna" nie boi się kontrowersyjnych tematów....oczywiście wg niej.. ale są tematy jak religia i polityka których sienie porusza bo to sa sprawy osobiste. Nikogo nie przekona sie do zmiany zdania a smrodek zostaje. NIgdy nie spotkałam księdza o jakich ta wariatka pisze...kilka razy w roku jestem na ślubach rodziny, znajomych i zawsze kazania się ciepłe, pełen miłości, optymizmu ale jej się musiało trafić o krzyżu i męce pańskiej :)

Gość gość
Bo daga jest jak taki mały kundelek, co głośno szczeka byle by tylko ja ktoś zauważył :D Albo jak upierdliwa sąsiadka, która nawet nieproszona zaczepia Cię przed blokiem i wygłasza swoje opinie na wszystkie tematy :D Na zasadzie : "ja się znam, bo jestę blogerę" :) Ostatnio głośno o filmie KLER, to trza wysmażyć jakieś wypociny na temat kościoła... A żeby było więcej klików to napiszmy coś kontrowersyjnego. I cyk - znowu ******* blogu. Och, Daga. Ta PRACA cię wykończy :D ("blog który stał się pracą" - do dziś leję z tego)

Gość gość
tak też czytałam ten wpis ...zanim go oczywiście usunęła... jak się żali że wylądowała na dywaniku u dyry przez zachowanie swojego dziecka... a dopiero co się pisała że w polskim przedszkolu non stop się skarżyli na jej dzieci ...nie to co w australii rozumieją ze jej dzieci są przebojowe i cenią to, dyplomy nawet dają za bycie niegrzecznym :).

Gość gość
Dokładnie specjalistka od wszystkiego, na każdy temat musi się wypowiedzieć, pisze pod publiczkę. Ciekawe jak to ma się do jęk własnego motta: opinia jak duuuupa, każdy ma swoją.

Gość gość
Czytam wiele blogów i nikt nie jest tal głupi żeby pisać o religii. Niech każdy wierzy w co sobie chce. Mnie śni ziebi śni grzeje fakt ze ona nie chodzi do kościoła ale ją boli ze ja chodzę. Co ja to obchodzi? Równie dobrze mogłabym się wyśmiewać ze ktoś wierzy w Buddę czy innego bożka. Co kraj to obyczaj i nikt nie powinien się do tego wtrącać.

Gość gość
Hipokrytka, skoro uwazala, ze kosciol i ksiaza tacy zli-po co slub koscielny i chrzest?

Gość gość
Dla lajkow zrobi zaraz kupę i wrzuci na ista.... to dopiero będzie kontrowersyjny temat. No daga bądź odważna!

Gość gość
Dokładnie. Taka ateista ale przed ołtarz w białej sukni poleciała. I to nie u siebie w parafii w Jaworznie tylko dla szpanu kościół Na Skałce w Krakowie. No ale wiadomo, przed rodziną trzeba przyszpanować. Do dziś przeżywa rocznicę ślubu. Wtedy ksiądz nie był taki zły?

Gość gość
Kiedyś lubiłam czytać ten blog, ale teraz już nie. Ona najmądrzejsza i jej dzieci. Można w kompleksy wpaść bo jak to: ona ma czas na to na tamto i wakacje na Bali? A ja z dwójką nie ogarniam. No ale autorka bloga noe pracuje, ma dzieci w wieku szkolnym i panie od pomocy w domu. Teraz nie dziwne, że ma czas na przyjemności dla siebie. I ciagle to wino..

Gość gość
ciągle wino i kawa... ale dla lajków takie zdjęcia się "sprzedają" a jak sie wczytasz to detoks wieczny, wino raz w miesiącu. I wiecznie pisze jakie to matki zabiegane, że ona wciąż zimna kawę pije... a kiedyś pisze znów że czas dla matki jest ważny i ona celebruje swoje wolen chwile i kawę to ona zawsze ciepłą pije, niech dzieci wiedzą że ona tez się liczy... i takie sprzeczności w tych jej tekstach.. co jej pasuje to to pisze. Pisze że opinia jak pupa kazdy ma swoją... ale ona swoje mądrości to musi wygłosić. I jak masz inne zdanie to won.

Gość gość
pisze że księży nie lubi, do kościoła nie chodzi ale ślub kościelny to wzięła. Pisze że jej stosunek się teraz zmienił do kościoła... ale niedawno był tekst że ona niczego by nie zamieniła z perspektywy czasu, swój ślub to najpiękniejsze wspomnienia i niczego nie żałuje.... to kurde w końcu co? żałuje tego kościelnego czy nie?

Gość gość
Tak jak z tymi dziećmi. Kiedyś pisała jaka to polska szkoła nietolerancyjna, że nauczyciele się skarżą że dzieci wygadane i *****iwe a w Australii tak super, bo wszyscy jej dzieci chwalą i nauczyciele popierają takie zachowanie. A teraz, że na dywanik do dyrki poszła, bo dzieci rozrabiają. To jak w końcu? Jednak ta australijska szkoła wcale nie taka tolerancyjna, co? Albo, że ona dzieciom nie będzie zabierać dzieciństwa i nie posyła ich na dodatkowe zajęcia. A teraz tu basen, tu gimnastyka, piłka nożna... Jak chorągiewka.

Gość gość
jara sie że po tekście o kościele odeszło tylko 20 "fanów" ale ile się zraziło widać po lajkach. Od tego tekstu ma zdecydowanie mniej polubień pod tekstami.

Gość gość
Ale w jakie kompleksy można wpaść czytając ja? Ze niby zorganizowana? W czym? Matko jej dzieci maja 7 lat! To samodzielne jednostki. Ona nie pracuje, dom ogarnia jej gosposia. Cały dzień dla siebie, kino, siłka, jogging i kawusia na plazy. Umiera baba z nudów to robi koktajle, ciasteczka i lata z tym za dziećmi. I dorobiła sobie ideologie ze teraz jeszcze ciężej ma w życiu bo z maluchami to była zwykła obsługa dzieci a teraz musi się troszczyć o rozwój ich osobowości... ona ze zwykłej czynności potrafi zrobić wyprawę na mont everest.

Gość gość
A teraz planery sprzedaje, pomazała kartkę na odciśnie różu, napisała zrób to dziś i tadam! Wynalazek roku! A jak ludzie piszą ze woleliby z magnesem to ona im odpisuje ze u niej się magnes nie sprawdza i ona woli bez. Przepraszam ale dla kogo oba to wyprodukowała? Dla siebie? To niech wykupi sobie cały nakład.

Gość gość
W ostatnim wpisie kwintesencja dagmary: Bali brzydkie bo brud i ubóstwo... Świątynia fuj, bo nie taka jak w przewodnikach (pewnie nie dało się zrobić fotki na insta - smuteczek). A poza hotelem, o zgrozo, ludzie jeżdżą na ciężarówkach do pracy! Widzisz kochana, świat to nie tylko 5gwiazdkowe hotele i białe plaże... Nie tylko kawusia, siłka i pieczenie ciasteczek. Ty patrzysz na tych ludzi z obrzydzeniem z okna hotelu, wracasz do domku, piszesz tekst na bloga i nazywasz to PRACĄ. A tymczasem ludzie żyją inaczej. Tamte kobiety też mają dzieci i jestem pewna, że nie obnosza się z tym jak to im ciężko i jakie umęczone, bo są MATKAMI... Tymczasem daga przeżywa, że wstęp do parku wodnego kosztuje 1000zl. First World problems. Zawsze wiedziałam że daga jest odrealniona i żyje w swoim świecie, ale teraz to już się pogrążyła na dobre.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować