Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

cała reszta blog

Polecane posty

Gość Gość
Dnia 29.09.2019 o 22:31, Gość true that napisał:

Daga: "przerwa od remontu i pracy"

Jakiej k-wa pracy??? 😂 

Gość Gosc

Daga na bieżąco z naszym wątkiem 👍 Już nie zgrywa się na Krakuskę i nie kłamie, że mieszka w Krakowie. Wreszcie zaczęła się przyznawać do wsi. I co? Takie to trudne było, Daga? 

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Daga: "przerwa od remontu i pracy"

Jakiej k-wa pracy??? 😂 

to samo pomyślałam....

Gość gość
Dnia 28.09.2019 o 07:20, Gość Gość napisał:

Stu płaci. Zresztą jak za wszystko. 🤷🏼‍♀️

Ciekawe jaką pracę znalazł w Polsce. Tą jaką miał poprzednio czy nową. O tym Dagmara milczy. Musi chyba zarabiać min. 30 tys. miesięcznie aby mieć na utrzymanie dużego domu na wsi, trojga dzieci w prywatnej szkole, psa, remonty, dwa samochody, imprezy i koncerty co weekend i zachcianki żony, która ma jedynie mały kobiecy biznes. Jedna taka sesja mezoterapii to ok. 700 zł.

Gość Gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ciekawe jaką pracę znalazł w Polsce. Tą jaką miał poprzednio czy nową. O tym Dagmara milczy. Musi chyba zarabiać min. 30 tys. miesięcznie aby mieć na utrzymanie dużego domu na wsi, trojga dzieci w prywatnej szkole, psa, remonty, dwa samochody, imprezy i koncerty co weekend i zachcianki żony, która ma jedynie mały kobiecy biznes. Jedna taka sesja mezoterapii to ok. 700 zł.

Raczej do starej roboty nie wrócił, bo daga kiedyś pisała, że Stu właśnie znalazł nowa prace. 

Co do zarobków, to na 90% poszedł do korpo, bo tam robił całe życie. Nie ukrywajmy, facio jest już po 40tce, więc ma już spore doświadczenie i na pewno na byle korposiurka nie poszedł. W amwayu z tego co pamiętam był dyrektorem regionalnym, więc już całkiem spoko etacik. Nie znam się na zarobkach, ale myślę, że na pewno zgarnia sporo. Sam fakt, że musi utrzymać z jednej pensji całą rodzinę, dom, szkołę itd. 

Widać że im się status poprawił. W Australii robił po 12 godzin i starczało tylko na wynajem domu. A tutaj prywatna szkoła, wakacje, remonty, nawet na poprawki kosmetyczne u żony go stać 😂

Gość Gość

O!!! Jednak jest ten temat? Myślałam ze daga nas zablokowała?

Gość Moderator
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

O!!! Jednak jest ten temat? Myślałam ze daga nas zablokowała?

Zapchał się, ale już odblokowany. 

Gość keep it simple

Najbardziej mi się podoba, jak w swojej głupiej nieświadomości własnej hipokryzji, podkreśla (tak jak dziś na insta) że 'kocha rzeczy proste'. Tak, bardzo proste i tanie. Prywatna szkoła międzynarodowa za $$$ (dla szpanu), ciągłe zakupy, ciuchy, pazury, włosy doczepiane, kosmetyka estetyczna, wyjazdy zagraniczne na non stopie, rasowy pies za parę tysięcy (dla szpanu), szlajanie po drogich knajpach na mieście itd itp.

Serio, w życiu nie spotkałam równie zakłamanej osoby.

Gość Lol
25 minut temu, Gość keep it simple napisał:

Najbardziej mi się podoba, jak w swojej głupiej nieświadomości własnej hipokryzji, podkreśla (tak jak dziś na insta) że 'kocha rzeczy proste'. Tak, bardzo proste i tanie. Prywatna szkoła międzynarodowa za $$$ (dla szpanu), ciągłe zakupy, ciuchy, pazury, włosy doczepiane, kosmetyka estetyczna, wyjazdy zagraniczne na non stopie, rasowy pies za parę tysięcy (dla szpanu), szlajanie po drogich knajpach na mieście itd itp.

Serio, w życiu nie spotkałam równie zakłamanej osoby.

Dlaczego ta szkola dla szpanu? Gwarantuje Ci, ze gdybys miala wolne 4k / miesiecznie, sama bys wyslala swoje dziecko do miedzynarodiwej szkoly. Wiadomo, ze po takiej szkole latwiej o miedzynarodowa mature i studia na lepszych uczelniach + jezyki obce. 

Jesli dla was chodzenie po knajpach i do kosmetyczki to high life, to nie dziwie sie ze tak sie wkurzacie i nie rozumiecie. 

Sorry, ale to zazdrosc jednak...

Gość Gość

Co do tej szkoły to szpan szpanem

ale ona nie miała wyboru, nie mogła teraz posłać dzieci do zwykłej szkoły bo nie umieją pisać, czytać po angielsku.

nie poradziłyby sobie w państwówce.

mysle ze tez jej się średnio podoba płacenie grubej kasy za szkołę i wożenie dzieci do centrum.

Gość Gość

A skąd wiecie ze daga sobie coś wstrzyknęła w twarz? Gdzie to pisze?

Gość Gość
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

A skąd wiecie ze daga sobie coś wstrzyknęła w twarz? Gdzie to pisze?

Na instastory mówiła, że ma całą twarz w znieczuleniu, bo czeka na zabieg. Tylko nie wiem jaki, bo już później nie oglądałam. 

Gość Fiona

Nie wyświetlają się posty

Daga jakieś modły odprawia nad naszym tematem 😂

Gość Gość

mysle ze tez jej się średnio podoba płacenie grubej kasy za szkołę i wożenie dzieci do centrum.

A nie pisała gdzieś, że ta prywatna szkola jest tylko na kilka miesięcy, dopóki dzieci nie poprawią się z j.polskim?

Gość Gość
21 godzin temu, Gość keep it simple napisał:

Najbardziej mi się podoba, jak w swojej głupiej nieświadomości własnej hipokryzji, podkreśla (tak jak dziś na insta) że 'kocha rzeczy proste'. 

Też to zauważyłam, ale ja myślę, że to przemyślana zmiana strategii/wizerunku. Daga od początku miała różne strategie i pomysły na blog. Najpierw była umęczoną, niewyspaną matką pijącą zimna kawę. Potem poszła w celebryctwo: wywiady, spotkania z innymi blogerami, występy w tv. Jak to nie wypaliło, to postanowiła robić na blogu byznesy. Planery, koszulki, nawet książkę podobno pisała. Wyszło jak zawsze. Później to już daga w Australii - foty z plaży, winko, pazury, lenistwo, och ach ale jestem zajebista, mam czas dla siebie. To też zaczęło nudzić fanki więc mamy zmianę frontu. Teraz daga się nam przedstawia jako skromna, swojska dziewczyna, bez makijażu i pazurów, kochająca wieś i prostotę.

Co będzie dalej? Jaka strategia? 🤔 

Gość Gość

Teraz już nie pije zimnej kawy, bo dba o siebie i dla siebie ma czas.

Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Teraz już nie pije zimnej kawy, bo dba o siebie i dla siebie ma czas.

Teraz zamiast zimnej kawy pije zimne wino. Lol. Chociaż ostatnio coś mało fotek z kieliszkiem. Co jest? Jakiś odwyk? 

Gość Gość

Patrzcie polaczki-biedaczki, kupiłam sobie modny czajnik elektryczny za 700 zł. A wy co? Dalej gotujecie wodę w badziewiu z marketu? 

Dagusia - miłośniczka prostego, skromnego życia. 🤦‍♀️

Gość czajnik

Patrzcie polaczki-biedaczki, kupiłam sobie modny czajnik elektryczny za 700 zł. A wy co? Dalej gotujecie wodę w badziewiu z marketu? 

Gdzie taki czajnik za 700 zł mozna kupić? też taki chcę 😄

Gość Gość
7 minut temu, Gość czajnik napisał:

Gdzie taki czajnik za 700 zł mozna kupić? też taki chcę 😄

Wpisz sobie w Google SMEG. Wszystkie celebryty się jarają tą firmą, więc daga nie może być gorsza 🤣

Gość czajnik
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Wpisz sobie w Google SMEG. Wszystkie celebryty się jarają tą firmą, więc daga nie może być gorsza 🤣

Nieźle. Najtańszy za 500zł i wygooglowuje się też taki w etniczne wzorki za 2.000zł! Chyba musi być wyjątkowy np taki, że nie o siada się w nim kamień. Ale jak ktoś ma pieniądze jak Dagmara to czemu nie. Chyba, że dostała go za darmo w ramach współpracy i teraz będzie nam polecać. 

Gość Gość
15 minut temu, Gość czajnik napisał:

Chyba, że dostała go za darmo w ramach współpracy i teraz będzie nam polecać. 

Bardzo możliwe, bo widziałam posty sponsorowane tej firmy u kilku blogerów ostatnio. 

Gość Gość

Wczorajszy wieczór widzę tak: Daga zrobiła sobie drinka, przyozdobiła limonką: "ej Stu, chodź tu na chwilę, bo muszę zdjęcie na instagrama zrobić. Weź tego drinka i stań tu przede mną tak jakbyś mi go podawał. Bliżej, wyżej ręka, czekaj zobaczę jak wyszło, jeszcze raz, ej weź ku&wa prosto stój..... Dobra, może być. 😁

I cyk leci post o tym, jakiego mam cudownego męża, niech Karyny zazdroszczą 🤣

Gość gosc

ha ha

teraz się mężem chwali

zmienia profil bloga.

dzieci wyrosły, głupio narzekać jak to trzeba latać koło bombelków więc Stu na celowniku.

Gość Gosc

Jak ta baba życia nie zna. Widać, ze nic nigdy nie robiła.  Już od dwóch dni biadoli, ze REMONT trzeba zrobić. A chodzi tylko o pomalowanie ścian w małym pokoiku na poddaszu.. . I nie, nie robi tego sama. Ma fachowca. No rzeczywiście koniec świata! Jak skończą, będzie pewnie miesiąc odpoczywać i chlać wino. 🤦‍♀️

Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Oni strasznie duzo pija alkoholu, nie uwazacie? 

Dorosli są. Co ci do tego! 🤦🏼‍♀️

Gość Gość
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Dorosli są. Co ci do tego! 🤦🏼‍♀️

Zaszczany żul na ławce w parku też jest dorosły. 

Daga wciaz myśli, ze pozowanie z kieliszkiem i chwalenie się ile wypiła jest cool. Że niby taka wyluzowana i fajna. 🤦‍♀️

Gość Gość

Trzeba kochać wóde żeby sobie wieczor walnąć  drinka który składa się z wódki i wody mineralnej ....

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować