Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

cała reszta blog

Polecane posty

4 godziny temu, Cuda wianki napisał:

Taki trochę niezgodny z prawem, bo Dagmara "zapomina" oznaczać posty i zdjęcia sponsorowane 💩

Jest bardziej jak wiejski słup oblepiony ogłoszeniami 😂

Post o wyciskarce (i co, nie miałam racji, że go napisze?) ma na końcu oznaczony, że powstał we współpracy z tą firmą. 

20 minut temu, mmandarynkaa napisał:

Post o wyciskarce (i co, nie miałam racji, że go napisze?) ma na końcu oznaczony, że powstał we współpracy z tą firmą. 

A na insta i FB ani słowa o tym, że sponsorowany, choć powinno też być oznaczone. 

10 minut temu, Cuda wianki napisał:

A na insta i FB ani słowa o tym, że sponsorowany, choć powinno też być oznaczone. 

każdy kto ja zna wie, że to wszystko reklamy i nie ma sensu nawet tego czytać:) 

niech  reklamuje ile wlezie, bo widać że ma parcie straszne🤣 taka jej uroda i to się nie zmieni:) robi co może zeby do korpo nie wrócić bo nie chciałaby jak jej stary bo 12h tyrac na pewno 

Dlatego ja jej bloga nie czytam od dawna. Śledzę ją tylko na IG. 

Albo reklamy, albo wklejanie starych tekstów. No ileż można. 

Ale są fanki, które łykają wszystko jak młode pelikany. I te zachwyty: "och, Daga, dzięki za polecenie. Na pewno kupię." 🤦‍♀️

Myślą, że Daga tak z czystego serca poleca. 🤦‍♀️ Kurde, dostała sprzęt albo kasę za pozytywną opinię, to co ma napisać? Że lipa i nie poleca? 😂

Napisano (edytowany)

A tak poza tematem: kto z nimi pojechał na te Mazury? Jest zdjęcie, na którym Daga stuka się kieliszkiem z kimś, kto ma czerwone paznokcie i pierścionek. Czy znów ciągnie za sobą mamusię - nianię do bombelków?

W sumie współczucie dla męża dagi. Nie dość, że teściowa mieszkała z nim podczas kwarantanny, co chwilę u nich siedzi, to jeszcze na rodzinne wakacje ją muszą zabrać 😂

Edytowano przez Cuda wianki

No to faktycznie rodzinne wakacje 🤣

To jednak nie mamuśka tylko koleżanka. Dlaczego Stu nie zabrał na rodzinne wakacje żadnego swojego kumpla? 🤔😁

Myślałam że ona jest nad Kryspinowem (jeziorko zaraz  pod Krakowem ) A tu niby mazury:) ?

ludzi pełno na tej "plaży" , pola, krzaki i  lasek; czyli to samo co pokazuje od kilku miesięcy odkąd mieszka w Zielonkach. 

widać że nie ma już czego pokazywać, codziennie to samo. Ale najważniejsze że odpoczywa od w sumie nie wiem czego ;)?

Jest nad Jeziorem Zagłęboczym. To nie Mazury tylko pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie. Gdy planowała wyjazd to pisała na blogu, że albo to albo to. Wybrała to drugie. 

Jak ktoś jest fanem Dagmary i ma czas to może jeździć po Polsce za nią. Zawsze wiadomo gdzie jest. A tu ma być aż 3 tygodnie no tak pisała. 

Pewnie Stjuward będzie pracował zdalnie  a ona jak zawsze będzie się resetowc i latać z telefonem wszędzie.

Ale widziałam że to jakieś ekonomiczne wakacje skoro sami gotują? Już budżet wyczerpała w tym roku i trzeba naleśniki i kasze jeść?

• Haha 3

Tak ona przecież pracuje, lata z tym telefonem i robi zdjęcia wszystkiego. Stu ... chodź daj buziaczka, będzie na blogaska, niech fanki się skręcają jak to Ty mnie kochasz. A teraz drineczek, czekajcie nie pijcie trzeba zdjęcie zrobić. Stu rozpal ognisko.. trzeba zdjęcie zrobić. O kaszanka ... stop, nie jeść... trzeba fotę zrobić. Stu idź pobiegaj, powiedz majloskowi żeby ci łapę podał... o jest super ujęcie. Niech fanki sikają z zazdrości. 

• Thanks 2

Skrytykowała Weronikę rosati ze ta z dzieckiem do muzeum chodzi, ze słucha poważnej muzyki bo zal dupę ściska ze jej niemowlaczki wciąż babki z piasku robią 🤣

pisze to troche z przymrużeniem oka ale z drugiej strony tak sobie mysle ze jej dzieci tylko pozują do zdjęć, spacerują, jeżdżą na rowerze, chodzą po płacach zabaw. 

Nigdy nie widziałam żeby zabrała dzieci gdzieś do muzeum, teatru, opery. Jak gdzieś jedzie to zawsze leżą na plazy  i taplają się w wodzie, leżaki, drinki. Te dzieci nie zwiedzają, nie oglądają zabytków, na Wawelu chyba nawet nie były. 

Kiedyś miała dzień z córka, chodziła po Rynku od knajpy do knajpy. Tylko tyle tym dzieciom ma do zaoferowania.

Dzieci bez pasji, nie grają na żadnych instrumentach, nie biorą udziału w konkursach, podobno pływają ale jakoś do żadnej szkoły pływackiej nie chodzą, w Australii jakieś dziwne dyplomy dostawali za podanie ręki koleżance 🤪

dagmara od razu się podniecała, wrzucała na blogaska a teraz nic... rok w szkole polskiej i żadnych osiągnięć.

tez mam dzieci w szkole, są konkursy plastyczne, muzyczne, literackie, poetyckie. I mnóstwo w klasach od 1-3. Wiec na pewno ich szkoła tez organizuje.. ale jej dzieci wolą babki z piasku robić.

• Thanks 1

Patrzcie chyba daga mnie już przeczytała... zdjęcie z Lublina wrzuciła... teraz będzie dzieci edukować jak rosati 😂

pewnie po drinki i żarcie do miasta trzeba było jechać 😜

bo napisać coś ciekawego o Lublinie, opisać zabytków tamtejszych to się już nie chciało. 

Tylko kolejna fota pt patrzcie jacy my piękni jesteśmy i mamy firmowe ubranka.

• Thanks 1

21 godzin temu, malwinkaaaaa napisał:

Tak ona przecież pracuje, lata z tym telefonem i robi zdjęcia wszystkiego. Stu ... chodź daj buziaczka, będzie na blogaska, niech fanki się skręcają jak to Ty mnie kochasz. A teraz drineczek, czekajcie nie pijcie trzeba zdjęcie zrobić. Stu rozpal ognisko.. trzeba zdjęcie zrobić. O kaszanka ... stop, nie jeść... trzeba fotę zrobić. Stu idź pobiegaj, powiedz majloskowi żeby ci łapę podał... o jest super ujęcie. Niech fanki sikają z zazdrości. 

Tylko jej pozazdrościć, że ma taką "pracę" , w którą nie trzeba wkładać wielkiego wysiłku i jest samą przyjemnością, bo wystarczy tylko z telefonem latać. I że spośród tysiąca blogerek w Polsce udało jej się przebić, wyróżnić i zarabiać na tym więcej niż na kierowniczym stanowisku w korpo. 

Dnia 31.07.2020 o 21:59, malwinkaaaaa napisał:

Nigdy nie widziałam żeby zabrała dzieci gdzieś do muzeum, teatru, opery. Jak gdzieś jedzie to zawsze leżą na plazy  i taplają się w wodzie, leżaki, drinki. Te dzieci nie zwiedzają, nie oglądają zabytków, na Wawelu chyba nawet nie były. 

Kiedyś miała dzień z córka, chodziła po Rynku od knajpy do knajpy. Tylko tyle tym dzieciom ma do zaoferowania

Dagmarze w ogóle raczej nie po drodze z kulturą. Pamiętacie jak było w Singapurze? Największe atrakcje i główne punkty zwiedzania to: park rozrywki, kawiarnia w stylu Friends, sklepy z ciuchami. W Dubaju cały dzień wylegiwali się w basenie i biegali po galerii handlowej. W Australii mieszkała 2 lata. W tym czasie nie pokazała nic poza zdjęciami kubków z kawą i tysiącami ujęć tej samej plaży... Czy Australia nie ma nic więcej za zaoferowania? 

• Thanks 1

1 godzinę temu, Cuda wianki napisał:

... Czy Australia nie ma nic więcej za zaoferowania? 

Zdaje się, że tak. Nie raz pisała, że w Perth nic nie ma. 

Ciekawe jakby to o niej takie memy powstały  co o "Werce". Obrazu by screena robiła i drwiła z "hejterow"

1 godzinę temu, mmandarynkaa napisał:

Zdaje się, że tak. Nie raz pisała, że w Perth nic nie ma. 

Tak, pamiętam jak nazywała Perth zadupiem i dziurą. Nie ma to jak Zielonki - centrum kulturalno-biznesowe 😂

Ja mam pomysł🤣

Dadzia rok 2017:

"Polska to bagno. Owszem, jest dziwnie, to, co się dzieje może przerażać, ale przetrwaliśmy już wiele jako naród, więc i PiS przetrwamy. Bardziej niż polityka przeraża mnie inny realny problem, z którym muszę codziennie walczyć. Smog. Wydaje mi się zwykłym absurdem to, co się dzieje.

Ciągle się mówi że w Polsce jest źle. Ano jest, ale głównie przez to, że atmosfera jest ciężka. Warunki ekonomiczno-bytowe nie zachęcają. Kraj historycznie umęczony. Wiele osób ciężko pracuje a na nic ich nie stać. Zaplecze socjalne leży. Zżera nas korupcja i ...yczni politycy. Nawet pogoda do dupy..o czym już dawno śpiewał Kazik “Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca/nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące/tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w środku Europy”."

Dadzik rok 2020

(parafrazując bo nie chce mi się szukać jej wypowiedzi na insta)

Kocham Polske, jest taka piękna, te lasy i strumyki, te pierogi, jagodzianki, kaszankę, zobaczcie na moje zdjęcia, jeszcze nigdy nie było mi tak dobrze. Za granicą są tłumy, ja już wszędzie byłam wiec wiem, a Polska nasza taka piękna,dużo piękniejsza. Uciekłam z tej AU bo tam nie da się żyć. W Polsce mamy jakąś przyszłość, dorobiliśmy się bliźniaka,w AU z jednej pensji nie było szans. W Pl  Stu może harować w korpo żebym ja mogła być blogerka. Nie muszę pracować bo jedna pensja korpo człowieka wystarcza na przeżycie. Do tego jest 500plus żyć nie umierać. 

🤣🤣🤣

• Thanks 2

15 minut temu, Noeliaa napisał:

Ciekawe jakby to o niej takie memy powstały  co o "Werce". Obrazu by screena robiła i drwiła z "hejterow"

Ja w ogóle nie rozumiem co ten jej mem ma na celu. To ma być śmieszne? Wyśmiewa matki dające dzieciom do zabawy telefon? Czy to, ze Rosati powiedziała, że zabiera córkę do muzeum? 

2 minuty temu, Noeliaa napisał:

Ja mam pomysł🤣

Dadzia rok 2017:

"Polska to bagno. Owszem, jest dziwnie, to, co się dzieje może przerażać, ale przetrwaliśmy już wiele jako naród, więc i PiS przetrwamy. Bardziej niż polityka przeraża mnie inny realny problem, z którym muszę codziennie walczyć. Smog. Wydaje mi się zwykłym absurdem to, co się dzieje.

Ciągle się mówi że w Polsce jest źle. Ano jest, ale głównie przez to, że atmosfera jest ciężka. Warunki ekonomiczno-bytowe nie zachęcają. Kraj historycznie umęczony. Wiele osób ciężko pracuje a na nic ich nie stać. Zaplecze socjalne leży. Zżera nas korupcja i ...yczni politycy. Nawet pogoda do dupy..o czym już dawno śpiewał Kazik “Polacy są tak agresywni, a to dlatego, że nie ma słońca/nieomal przez siedem miesięcy w roku, a lato nie jest gorące/tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w środku Europy”."

Dadzik rok 2020

(parafrazując bo nie chce mi się szukać jej wypowiedzi na insta)

Kocham Polske, jest taka piękna, te lasy i strumyki, te pierogi, jagodzianki, kaszankę, zobaczcie na moje zdjęcia, jeszcze nigdy nie było mi tak dobrze. Za granicą są tłumy, ja już wszędzie byłam wiec wiem, a Polska nasza taka piękna,dużo piękniejsza. Uciekłam z tej AU bo tam nie da się żyć. W Polsce mamy jakąś przyszłość, dorobiliśmy się bliźniaka,w AU z jednej pensji nie było szans. W Pl  Stu może harować w korpo żebym ja mogła być blogerka. Nie muszę pracować bo jedna pensja korpo człowieka wystarcza na przeżycie. Do tego jest 500plus żyć nie umierać. 

🤣🤣🤣

GENIALNE 😂😂😂

No i prawdziwe 😂

• Thanks 1

To ja mam pomysł na mema. 

Daga:

Moje dzieci są samodzielne, od najmłodszych lat uczę je dbania o porządek, mają swoje obowiązki. Mój mąż mi nie "pomaga" w domu - on o niego dba tak samo jak ja, bo też tu mieszka i to nasz wspólny obowiazek. 

Też Daga (w tle zdjęcie góry brudnej bielizny):

Ech, dzieci wróciły z kolonii, czekają mnie 3 dni prania. Muszę odpocząć, to calodziennie jeżdżenie na mopie mnie wykańcza. Nie mam czasu na pracę, bo muszę zajmować się dziećmi. Stary zamyka się w pokoju na całe dnie, a ja w tym czasie ogarniam dzieci, dom, gotowanie. Byle do 20:00. Padam na pysk. 

• Haha 1

10 minut temu, Cuda wianki napisał:

To ja mam pomysł na mema. 

Daga:

Moje dzieci są samodzielne, od najmłodszych lat uczę je dbania o porządek, mają swoje obowiązki. Mój mąż mi nie "pomaga" w domu - on o niego dba tak samo jak ja, bo też tu mieszka i to nasz wspólny obowiazek. 

Też Daga (w tle zdjęcie góry brudnej bielizny):

Ech, dzieci wróciły z kolonii, czekają mnie 3 dni prania. Muszę odpocząć, to calodziennie jeżdżenie na mopie mnie wykańcza. Nie mam czasu na pracę, bo muszę zajmować się dziećmi. Stary zamyka się w pokoju na całe dnie, a ja w tym czasie ogarniam dzieci, dom, gotowanie. Byle do 20:00. Padam na pysk. 

piękne 👌👌🤣🤣

Jeszcze myślałam o językach jak to z jednej strony się chwali że ma 2 języczne dzieci, rozmawiają z ojcem codziennie po angielsku (bo Stju polskiego nie zna ), mieszkały 3 lata w AU, teraz chodzą do Brtitsch School bo Daga bała się że z polskimi sobie nie poradzą. 

A z drugiej strony zapisuje je na online korepetycje z angielskiego żeby nie zapomniały  🤣🤣 ????

Czy to nie jest chore?

ps. Jak myślicie dlaczego tak milczy jeśli chodzi o szkole  dzieci? przecież zawsze pokazywała dyplomy i chwalila się osiągnięciami dzieci, a teraz nawet słowa o szkole przez cały rok nie pisneła. Cos chyba jest tam nie tak.

47 minut temu, Noeliaa napisał:

A z drugiej strony zapisuje je na online korepetycje z angielskiego żeby nie zapomniały  🤣🤣 ??

Bo za DARMO 😂 Dej! Jestem sławnom blogerkom 🤭

50 minut temu, Noeliaa napisał:

ps. Jak myślicie dlaczego tak milczy jeśli chodzi o szkole  dzieci? przecież zawsze pokazywała dyplomy i chwalila się osiągnięciami dzieci, a teraz nawet słowa o szkole przez cały rok nie pisneła. Cos chyba jest tam nie tak

Może w tej szkole nie rozdają dyplomów za pożyczenie koleżance książki, tak jak w Australii. A może szkoła nie życzy sobie szastania wizerunkiem na blogaskach? 

A tak w ogóle to bombelki miały tam chodzić tylko przez kilka miesięcy, żeby przypomnieć sobie język polski. A tu już cały rok minął i nie zanosi się na zmiany 🤔

Mam nowego mema. 

Daga 2019: ściągam sztuczne rzęsy i tipsy - chcę być naturalna. Akceptuję siebie w 100%, kocham każdą swoją zmarszczkę.

Daga 2020: Od 3 lat robię botoks na twarz. 

🤷

4 godziny temu, Cuda wianki napisał:

Mam nowego mema. 

Daga 2019: ściągam sztuczne rzęsy i tipsy - chcę być naturalna. Akceptuję siebie w 100%, kocham każdą swoją zmarszczkę.

Daga 2020: Od 3 lat robię botoks na twarz. 

🤷

oj tak 🤣🤣 dobre 

Wszystkie jej ostatnie zdjęcia to ona sama i rozważania na temat swojego wyglądu.

Dla wszystkich fanów Dagmary polecam zajrzeć na profil jej męża. Jest tam filmik zrobiony na jej 30-stkę że zdjęciami z dzieciństwa i młodości zanim urodziła bombelki. Są nigdzie niepublikowane fotki z USA. Widać, że szalała i miała parcie na szkło. To wszystko osiągnęła, bo jest gwiazdą polskiej blogosfery. 

6 godzin temu, mmandarynkaa napisał:

Wszystkie jej ostatnie zdjęcia to ona sama i rozważania na temat swojego wyglądu.

Dla wszystkich fanów Dagmary polecam zajrzeć na profil jej męża. Jest tam filmik zrobiony na jej 30-stkę że zdjęciami z dzieciństwa i młodości zanim urodziła bombelki. Są nigdzie niepublikowane fotki z USA. Widać, że szalała i miała parcie na szkło. To wszystko osiągnęła, bo jest gwiazdą polskiej blogosfery. 

hmm jakoś nie wydaje mi się że jest gwiazdą. Na insta ma zaledwie 20tys fillowersow, blog notuje duże wejścia bo raz na kilka tygodni rzuca kontrowersyjnym tytułem np o Dudzie czy pożarach w  Australii. Tematy NIE związane z dziećmi ale napisane żeby ludzie klikali i statystyki się zgadzały inaczej nawet reklamy maści na grzybica pochwy nikt jej nie zaproponuje 🤣 Na fb udostępnia w kółko te same wpisy a nowe duuupy nie urywaja. Widać że nie ma już pomysłów jeżeli chodzi o tematy parentingowe. Ratuje ja sprzedawanie swojego życia na insta bo to ludzie chętnie oglądają. Ale czy to jest sposób na życie? 

bombelki za chwilę same insts będą mieć i zacznę się wstydzić że matka udostępnia ich życie w necie.

• Thanks 1

11 godzin temu, mmandarynkaa napisał:

To wszystko osiągnęła, bo jest gwiazdą polskiej blogosfery. 

Że co? 😁

Ona nawet wśród parentingówek się nie wybija, a co dopiero ogólnie w polskiej blogosferze. 🤭

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się