Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rock111

Moja kobieta miała litry spermy w buzi

Polecane posty

Gość Rock111

Witam Zacznę od tego ze mam 24 lata moja dziewczyna 22 lata jesteśmy ze sobą od prawie roku dodam ze bardzo kocham swoją dziewczynę ona mnie jest prawie idealnie. Przed nią miałem 1 stała dziewczynę uprawiałem z nią seks oralny analny i zwykły przez około pół roku oraz inna na jedna noc lecz moja dziewczyna była dziewica ALE robiła loda pierwszy raz w wieku 18 lat chłopakowi z którym była 3 miesiące - nie była jeszcze gotowa wiec tylko mu obciagala i to bardzo lubiła dostawała orgazmu gdy jej chłopak dochodził. On jej minety nigdy nie robił później ja zdradził. Poznała chwile później innego chłopaka z którym była do 20 urodzin nie była pewna i gotowa na seks ale lubiła obciągnąć robiła mu to praktycznie codziennie i nie tylko mu bo robiła to jeszcze im 2 kolega czyli 3 naraz niekiedy do tego stopnia lubiła spermę w swoich ustach lubiła patrzeć ja ma ja w buzi i połyka dlatego tez kręcili filmiki tylko dla własnego grona lecz później się z nim rozstała bo się nie dogadaywali. Gdy była sama i pracowała a pracuje do dziś w tej firmie obciągala swojemu szefowi tylko dla zabawy i uzyskania oragazmu Ale teraz tego nie robi nawet już ja pare razy podsłuchiwałem (wiem to głupie) Wiem ze mnie nie zdradzi ! Powiedziała mi to niedawno bała się ze z nią nie będę jeszcze dodatkowo widziałem filmik przypadkiem na którym 3 gości (jej chłopak i koledzy) spuszcza się jej "litrami"spermy do buzi. Nigdy nie usprawniała seksu z nikim nikt jej nie robił minety palcowy tylko ja ! mówi ze po prostu kocha to robić uwielbia spermę robi mi to codziennie przynajmniej raz na wszystkie sposoby wysysa co do kropelki i widzę jak jej sie usta kleją przez długi nawet nie płuczę bo tak łubi i już i wtedy myśle o byłych ze jeszcze więcej jej w buzi zostawiali :( obrzydza mnie ze miala w buzi tyle spermy ale z drugiej strony ja kocham ona wiem ze mnie też. Ją to bardzo bardzo kręci mogłaby nie uprawiać normalnego seksu tylko to robić a ja już prawie nie daje rady z produkcja spermy żeby ja zaspokoić i wiem ze im tez musiała to ciagle robić i najgorszy nie jest fakt ruszenia ręka ustami czy językiem tylko ta sperma ile jej musiała już mieć w buzi ??? Teraz pytanie jak się ogaramac wreszcie ? NIE PRESZKADZA MI TO ZE TO ROBIŁA JAK MÓWIŁEM (penis to skóra w sumie jak by palca ssała i to mechaniczne bez miłości ale ta sperma :( ) ALE ZE MIAŁA SPERMĘ INNYCH W BUZI I TO NIE MAŁO. Spermę która śmierdzi i zasycha zostaje na buzi ustach twarzy :( po mojej się trochę brzydzę wole odczekać a co dopiero ze świadomością innej spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie też połyka? Bo jak nie to ku/rwą jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rock111
Połyka rosamrowuje na ustach twarzy różnie niby fajnie zawsze mnie to podniecało ale fakt ze innym np. Na filmiki który zobaczyłem dokładnie stało 3 kolo sobie ona klęczała jeden jej wkładał do buzi do końca mocno przy spuszczeniu inny walili konia spuścił się jej trochę wyciekło bokiem i zaraz wzięła do ust następnego który tak powiedzmy na ustach doszedł pół na ustach zostało pół na języku następny podobnie jak pierwszy później dochodzili jeszcze raz ona leżała wkładał jej całego od góry następny na twarz się spuścił a 3 już nie. Z tego co widzę przynajmniej jeden miał większego ode mnie w dodatku. Widziałem oprócz tego wiadomości niektóre od nich co będą robi dziś w jaki sposób jak by tam była inna dziewczyna czy do innej byłby to wiadomości to by było podniecające ale nie do mojej przyszłej żony. Wydaje mi się ze pewnie gdy chciałbym zaprosić kilku kolegów na obciaganie bo by mi się to podobało zgodziła by się i wiem ze to głupie ale czytałem kiedyś ze jeden gościu miał schize na punkcie ze jego żona uprawiała kiedyś seks z kimś przed nim i ktoś polecił mu żeby patrzeć jak jego żona uprawia seks taki jak go podnieca z innym i to niby zadziałało od tamtego momentu nie miał problemu i sam żonę namawiał ale czy to prawda ? może i tak bo np. jak byłem na poczatku związku i bym zobaczył ten film to bym na pewno zerwał i się pozygal a jednak teraz inaczej na to patrzę i nie brzydzi mnie aż tak żeby zerwać ale nie wiem czy dałbym radę patrzeć jak obciąga innym nawet jak by to zadzialalo i później z nią być niby takie filmy lubiłem ale to co innego. P******a jest ludzka natura i myśli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poznałem swoją kobietę to już po 2 godz mi ciąg... Kuta.... Później powiedziała że 6 chłopaków ja brali razem i że sasiada ssa... Cała noc i czy mi to nie przeszkadza powiedziałem że nie i fajnnie że tyłu skończyło na buzi i teraz często mają kobieta bierze mi i obcego do ust lubię jak mnie całuję po tym spotkaliśmy jej byłego i piliśmy a on zaczol mówić co robiła jemu i pokazał filmik poszedłem do sklepu i napisałem do niej wsadz mu rękę do spodni jak wracałem to wszystko widziałem a ona napisała mi że chce mu dobrze zrobić ustami i później jak poszedłem do sklepu niby ona to zaczęła robić szybko skończył a ona ze chce do domu i po drodze mówi że fajne było to zrobić ustami i pocałowała mnie a on napisał że mu to zrobiła i jak chce to niech wpadnie do nas bawiliśmy się fajnie cała noc aż ja usta bolały było fajnie jak ona jemu ssa. .. I patrzyła na mnie tylko on powiedział jej siostrze o tym i wtedy wszystko się wydalo o tym jak się bawimy później znajomi chcieli się zabawić we trójkę albo z nią ale tylko 3 znajomych ja moalo jeden tylko dawał jej ssa... Pisał żeby wyjść i jak wsiadaliśmy do auta to on wyjmował go i tak jak dziw... SSI... Go a ona chętnie to robiła do końca 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, agent of Asgard napisał:

Skąd się takie cucki biorą...

To tylko fantazjowanie. Zaspokojony by się tak w szczegółach nie rozwodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamil32 napisał:

Jak poznałem swoją kobietę to już po 2 godz mi ciąg... Kuta.... Później powiedziała że 6 chłopaków ja brali razem i że sasiada ssa... Cała noc i czy mi to nie przeszkadza powiedziałem że nie i fajnnie że tyłu skończyło na buzi i teraz często mają kobieta bierze mi i obcego do ust lubię jak mnie całuję po tym spotkaliśmy jej byłego i piliśmy a on zaczol mówić co robiła jemu i pokazał filmik poszedłem do sklepu i napisałem do niej wsadz mu rękę do spodni jak wracałem to wszystko widziałem a ona napisała mi że chce mu dobrze zrobić ustami i później jak poszedłem do sklepu niby ona to zaczęła robić szybko skończył a ona ze chce do domu i po drodze mówi że fajne było to zrobić ustami i pocałowała mnie a on napisał że mu to zrobiła i jak chce to niech wpadnie do nas bawiliśmy się fajnie cała noc aż ja usta bolały było fajnie jak ona jemu ssa. .. I patrzyła na mnie tylko on powiedział jej siostrze o tym i wtedy wszystko się wydalo o tym jak się bawimy później znajomi chcieli się zabawić we trójkę albo z nią ale tylko 3 znajomych ja moalo jeden tylko dawał jej ssa... Pisał żeby wyjść i jak wsiadaliśmy do auta to on wyjmował go i tak jak dziw... SSI... Go a ona chętnie to robiła do końca 

Ja piedzielę, ale patologia. Nawet jednego zdania poprawnie i zrozumiale nie potrafisz sklecić fantasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZIGI napisał:

Ja piedzielę, ale patologia. Nawet jednego zdania poprawnie i zrozumiale nie potrafisz sklecić fantasto.

Bo mi moja robiła las.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chciałem poinformować Autora i innych tytanów intelektu, że moje słowa „skąd się takie cucki biorą” oznaczają, że mnie to dziwi w sposób negatywny i jest to dla mnie obleśne na wielu poziomach, a nie zaproszenie do trójkąta. 🖐

Edytowano przez agent of Asgard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym się spuścił w kobiecie usta nawet grupowo a czy temat jest aktualny czy to tylko pisanina to inna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×