Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala na wesele

Polecane posty

Gość mikran
nie widzę żebyś napisała jaka część polski cię interesuje, ale jeżeli śląsk były dla Ciebie ok to bardzo fajna jest sala w hotelu Pałac Wiśniewski, bardzo elegancka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zwróć uwagę na salę best western efekt express w krakowie. Bardzo duża i ładna sala bankietowa. Przy okazji to hotel, więc goście z daleka mogą od razu się przenocować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie polecam Hotel Witek w Krakowie. Przepiękne wesela w stylu rustykalnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam kiedyś na weselu w hotelu http://www.chotynia.pl/. Powiem tak, jak ktoś lubi klimat rodem z Pana Tadeusza, to jest to idealne miejsce dla niego. Piękna sala w szlacheckim stylu, jedzenie dobre, ślicznie zaaranżowany teren wokoło. Na mnie zrobiło bardzo dobre wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim poszukującym ciekawego miejsca na swój wymarzony dzień polecam Zajazdu u Przemka. Znajdują się tam dwie eleganckie sale- Kryształowa i Brylantowa. Jedzenie jest zawsze przepyszne i różnorodne. Bardzo dużo miejsca dla gości przy stołach jak i na parkiecie. Na zewnątrz budynku jest również ładnie i przytulnie. Dużym udogodnieniem jest możliwość zarezerwowania noclegów na miejscu. Polecam wszystkim. salakrysztalowa.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładną salę weselno-bankietową ma hotel http://www.palaczakow.pl/. Byłam w niej kilka razy i jedzenie naprawdę bardzo dobre. Łazienki czyste, zadbane, duży drewniany parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie na Chatę z Zalipia w sarnowie. To piękna sala bankietowa. Orgnizują tam wesela do 150 osob, więc jest całkiem spora. oglądnij sobie też zdjęcia, bo w środku jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście wynajęłam dworek na moje wesele. Chciałam czegoś lepszego niż zwykła sala weselna i to był dobry wybór. Moje wesele odbyło się w dworku www.bobrza.pl i polecam wam to miejsce. Jest idealne do tego typu imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasze wesele odbyło się w hotelu best western efekt express w krakowie. Spodobała nam się ta sala od samego początku. Duża, więc nam pasowało, bo mielismy 180 gości. I bardzo dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mieszkacie w Katowicach lub innym z miast metropolii śląskiej to polecam wam zgłosić się do www.rafael.com.pl Jest to świetna sala weselna, która znajduje się w miejscowości Sławków. Mają świetne jedzenie i elegancki domek weselny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia888
Ja byłam miesiąc temu na ślubie przyjaciółki i organizowali wesele w hotelu Biały Dom pod Rybnikiem (Czerwonka). Nigdy nie widziałam tak pięknej sali. No i jedzenie bomba ;) Bardzo fajnie się tam bawiliśmy, zdecydowanie jedno z najlepszych wesel na jakich byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezależnie od swojej lokalizacji, sali weselnej czy ogólnie firm z branży ślubnej polecam szukać na http://GdzieWesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weż również pod uwagę restaurację instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Organizuje się tam bardzo duzo wesel i różnych imprez. To bardzo fajne i oryginalne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z kolei organizowalismy przyjęcie weselne w Chacie z Zalipia w Sarnowie. Bardzo nam się tam spodobało i od razu zarezerwowaliśmy termin. Piękna i elegancka sala z dobrym jedzeniem i miłą obsługą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o centralną Polskę to bardzo fajnym miejscem w Łodzi jest sala Venge. Sama tam właśnie miałam wesele. Było rewelacyjnie. Jedzenie tam jest jak najbardziej super. Obsługa też fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zorganizowaliśmy wesele w hotelu best western efekt express w krakowie. Piękne miejsce, ładny i przestronny hotel, gdzie pomieści się nawet 200 gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lyka
Otóż to, jak planujesz duże wesele to koniecznie wybieraj dużą salę, my mieliśmy nieco ponad 150 gości a sala Albizja w Lemanach spokojnie pomieści 300 gości, łatwo sobie wyobrazić że miejsca tam jest dość zarówno wewnątrz jak i na świeżym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowaliśmy wesele w restauracji instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. To piękne i wyjątkowe miejsce, bo niby w centrum miasta a w ogóle tego nie czuć. Jest ogródek i świetny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina22
Jeśli już znajdziesz odpowiednią salę to pomyśl także o atrakcji. ostatnio spotkałam się z pokazem sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego. To oryginalna atrakcja ale bardzo się wszystkim podobała, gościom jak i parze młodej. Było super. http://kojakfree.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muniaczka
mogę ci polecić taką wyszukiwarkę http://www.saleweselne.com/ sama z niej korzystałam, kiedy szukałam sali na wesele Dla mnie przede wszystkim najważniejsze było to żeby sala była duża i pomieściła 150 osób i dodatkowo, żeby miała klimatyzację. Udalo mi się taką znaleźć pod Warszawą, więc było też taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam swoje wesele pod Warszawą w http://www.salaujakuba.pl/ , bo to zawsze taniej wyjdzie. A tutaj jest dobry dojazd, bardzo dobre jedzenie i obsługa. Wesele wyszło w 100% idealnie, jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie mogę polecić to miejsce innym parom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marlena
ja byłam na weselu na prawie 200 osób w centrum Amore, w mieście Płock. Młodzi z miejscem naprawdę się postarali, bo na wesele to idealne. Chociaż każdą imprezę w sumie można tam zorganizować. Z gustem wszystko, na zewnątrz ogród, zieleń. Nie jakiś surowy budynek czy typowy hotel. Bardzo mi się tam podobało, dużo atrakcji też dla gości i mimo że spore wesele, to obsługa jak w zegarku. Jak się o coś poprosiło to moment i już było. Też pysznych rzeczy się najadłam. Super jak profesjonaliści urządzają takie imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak oszczędzać pieniądze na najważniejszej imprezie w życiu? Chociażby na kwiatach.. Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych <- rok nauki za darmo! Dowiesz się jak przystroić kościół, sale weselną, zrobisz swój wymarzony bukiet! <- a to wszystko w szkole NOVA Bydgoszcz ul.Krasińskiego 2 w Bydgoszczy 790400178 facebook.pl/novacebydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość salomea
My mieliśmy salę w Kameliowym Zakątku w Bielksu Białej .Było fantastycznie. Sala piękna ,elegancko ozdobiona. Dużo miejsca do tanca. Jedzenie bardzo dobre,obsługa miła.Naprawdę nie można w zadnym calu powiedzieć nic złego. Super było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dobrze sprawdził się hotel Amber w Gdańsku – tam organizowaliśmy wesele. Wszystkiego dopilnowali, pysznie tam gotują, mają bardzo miłą obsługę a sam hotel ma strefę spa, z której skorzystaliśmy po weselu :) Tu więcej informacji https://amber-hotel.pl warto wziąc ich pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy wesele w zajeździe hetman w Łuszczowie, mają tam ładną bardzo przytulną salę i doskonałą restaurację z przepysznym jedzeniem, obsługa też jest miła i bardzo pomocna więc wszystko się idealnie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×