Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sala na wesele

Polecane posty

Gość gość
Osobiście polecam Hotel Europejski w Radomiu. Byłam gościem na weselu, które się tam odbywało i stwierdzam, że było to najlepsze wesele, na jakim byłam. Hotel bardzo elegancki, restauracja stylowa, jedzenie wyśmienite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem całkowicie oczarowana Willą opal w Grzybowie. To piękny kameralny ośrodek, wesele miałam bardzo malutkie, bo tylko na 15 gości, a pomimo to i tak było bardzo huczne. Jedzenie było pyszne, smaczne i porcje byly ogromne. Obsługa bardzo miła, przyjemna i uśmiechnięta, pomimo,że bawiliśmy sie do białego rana. Jak ktos chciał, to w trakcie wesela mógł skorzystać z basenu, lub knajpki z lokalnymi piwkami, pokoje były super zadbane, pięknie urządzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jotka
Bardzo fajna salę maja w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej .Piękne sale ,smaczne jedzenie,miła obsługa. Bardzo byliśmy zadowolenii z naszego wesela ,które tam zorganizowaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaoszczędzić na ślubie i zapisać się do rocznej DARMOWEJ szkoły na kierunek Florysta z aranżacją ceremonii ślubnych w Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2, 790-400-178. Zapraszamy także na naszego facebook.pl/novacebydgoszcz ! Pozdrawiamy NOVA Centrum Edukacyjne Bydgoszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łuszczowie koło Lublina w zajeździe Hetman mają konkurencyjne ceny bo od 160zł za osobę, kuchnia też dobra, sprawdzona więc nie będzie wtopy żadnej, my tam mieliśmy wesele pod koniec roku i było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaa12345
Kilkukrotnie byliśmy w sali bankietowej Triana w Mogilanach pod Krakowem, niestety nie na weselu, a na zabawie karnawałowej i sylwestrowej i musze przyznać, że z przyjemnością poszłabym tam na wesele :) Sala jest ogromna, ma duży parkiet i miejsce dla orkiestry, szatnię, duże i zadbane łazienki, klimatyzację. I najważniejsze - dobrą kuchnię! Poza tym szefowa to przemiła i ciepła osoba i wydaje mi się, że dba o każdy detal. Szczerze, jak dla mnie - bajka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakiś czas temu zostałam zaproszona do koleżanki na wesele w miejscowości Studzienice w pomorskim i cała impreza odbyła się w bajecznym miejscu „Kaszubski Bór” . Wesele było jak z bajki a Państwo młodzi mogli zrobić plener w towarzystwie koni z tamtejszej stadniny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sala Bankietowa Venge jest bardzo fajna i niedroga, jest spora i ceny zaczynają się od 99zl/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam ten zajazd www.zajazdnakepie.pl - mieliśmy tam wesele na 80 osób i było fantastycznie. Ten zajazd położony jest bardzo malowniczym miejscu co nadaję jeszcze większego uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karina
Ja swoje wesele planowałam od dawna, ponieważ chciałam żeby było idealne i żeby każdemu się podobało. Udało mi się spełnić moje oczekiwania, wynajęłam przepiękna sale wraz z hotelem w rancho Colorado- klimat tego miejsca robił duże wrażenie na gościach, jedzenie (czego najbardziej się też bałam) było bardzo dobre, ale równie ważna jest miła i profesjonalna obsługa, które to jedzenie podawała. w koło natura, lasy, piękne widoki również do sesji zdjęciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
Jak ktoś szuka w woj. lubuskim to z całego serca polecam salę w Ośrodku Wypoczynkowym Nad Borkiem w Kosarzynie, gmina Gubin. Ja pochodzę z Krosna Odrzańskiego i właśnie tam robiliśmy wesele. Cenowo bardzo ok i jeśli chodzi o zapłatę "za talerzyk" i o pokoje dla gości i dodatkowe usługi. Bo można sobie i orkiestrę od razu wynająć od nich i fotografa. Pani Kasia bardzo pomaga w organizacji, duże wsparcie dla młodych. A sama sala i okolica idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka23
Piękną sale weselną mają na Zamku w Janowie Podlaskim. Przestronna, elegancka, z dużym parkietem. Dodatkowo bardzo smaczne jedzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007
Jedzenie na weselu jest akurat bardzo ważne! Ale Janów Podlaski to sprawdzone miejsce, więc ja także polecam ten zamek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dobrze się bawiliśmy na weselu przyjaciółki w gospodzie Gospa Ejo we Wrześni http://gospaejo.pl/ Pyszne jedzonko ( kuchnia polska i śródziemnomorska), fajny klimat, dobra obsługa, ogółem restauracja na pięć z plusem. W sumie jakbym miała wyprawiać wesele to chyba właśnie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My przypadkiem znaleźliśmy niedaleko Kalisza piękną salę, która ma stadninę obok - https://www.hotelwolica.pl/ z tego co się dowiedzieliśmy można nawet tam zdjęcia zrobić! no cudowne to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Dużo osób nam polecało na wesele Ludwinkę ( ludwinka.pl) i to był dobry wybór. Duża przestronna sala, odpowiednio klimatyzowana, dużo miejsca też na terenie przy ośrodku, do dyspozycji hotel, także można było przenocować chociaż część gości z tych najdalszych części Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninka

Ja mogę polecić salę w Bohuminie, piękne miejsce - Pod zielonym dębem. Super jedzenie, obsługa, sala jest przepięknie udekorowana. Dodatkowo w ofercie jest romantyczna noc poślubna ze śniadaniem, wielopiętrowy tort weselny, dekoracja stołów weselnych żywymi kwiatami, rabat na wynajem limuzyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić dom weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą. Jeżeli ktoś organizuje wesele w stolicy, lub okolicy, to wtedy według mnie powinien zerknąć na tę salę, ponieważ jest ona bardzo klimatyczna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota Dudek

Mam przetestowaną salę w Gdańskich dokach. Świetna zarówno na zjazdy rodzinne, chrzciny, komunie i wesela. Mowa o sali w Szkole Tańca SoSalsa. My zdecydowaliśmy się na 220m a mają powierzchnie od 30 do 300m. Absolutnie nie ma się do czego przyczepić... Wyjątkowe miejsce z klimatem, wystrojem i niesamowitą przestrzenią. Ja byłam zachwycona i moja rodzina również. Z ręką na sercu polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza

w Łowiczu jest Dworek Eden, bardzo urokliwe miejsce, w sam raz na wesele, niepowtarzalny klimat, bardzo smaczne jedzenie, taka typowo domowa, tradycyjna kuchnia, no i fajne jest tez to, co do atrakcji to jest ich sporo, np barman na wesele, animator dla dzieci, slodki kącik, wiejski stól, wszystko to oczywisie wedlug upodoban i po uprzednim dogadaniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli poszukujecie fajnego miejsca na wesele na terenie województwa mazowieckiego to polecam wam www.siodmeniebo.info Miejsce to jest świetnie przygotowane a obsługa profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jowita

Super wesele kuzynka organizowała w hotelu Srebrna Góra w Górach Sowich. Praktycznie wszystko mi się podobało - od obsługi, przez salę po pyszne menu. No i do dziś wspominam te zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Gór Sowich i Bardzkich oraz masaże i zabiegi w strefie SPA i Wellness 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbarrrarra

Moja znajoma robiła wesele w Hotelu u Kroczka i jako gość byłam nim naprawdę zachwycona. Sympatyczna okolica, wprost idealna do świętowania takich wydarzeń. Sala bardzo ładnie urządzona, pięknie przystrojona, smaczne jedzenie, podane w elegancki sposób, porcje takie że można się było nimi najeść, nie to jak na niektórych innych weselach urządzanych w restauracjach. No i goście mieli od razu zapewniony nocleg na miejscu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

A co powiecie o restauracji Okrasa we Wrocławiu w okolicach rynku? Byłam tam ostatnio i wydaje mi się bardzo ładne i ciekawe miejsce:) Czy ktoś robił tam już wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna44

My woleliśmy wybrać taniej i nie brać mega kredytu. U nas w Sosnowcu jest takie miejsca, spokojne na uboczu nazywa sie Leśna Kraina. Nawet animatora mieliśmy, dzieciaki były zachwycone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Moje wesele odbyło się w Harasówce. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z okolic, to się nie zastanawiaj. Ja się u nich bawiłam na weselu przyjaciółki kilka lat wstecz i jakoś tak utkwiła mi w głowie, dlatego tez sama się zdecydowałam, bo wszystko było ok. I wielkość sali i kuchnia i nocleg. A jedzenie serwuja tam wyśmienite. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada
Dnia 26.09.2019 o 13:56, Gość Patrycja napisał:

Moje wesele odbyło się w Harasówce. Nie wiem skąd jesteś, ale jeśli z okolic, to się nie zastanawiaj. Ja się u nich bawiłam na weselu przyjaciółki kilka lat wstecz i jakoś tak utkwiła mi w głowie, dlatego tez sama się zdecydowałam, bo wszystko było ok. I wielkość sali i kuchnia i nocleg. A jedzenie serwuja tam wyśmienite. 

To racja. U nas Harasówka również spisała się na medal. Jedzenie pierwsza klasa, wystroj znakomity, no wszystko było tak, jak zaplanowaliśmy. Rewelka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post z 2017, ale może teraz ktoś będzie szukał sali gdzieś w okolicach Kołobrzegu. Swoje miałam w Grzybowie w zeszłym roku. Wybraliśmy salę w Willi Opal. Wielu znajomych polecało to miejsce, więc byliśmy spokojni o organizację. Wszystko się udało, jedzenie przepyszne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudy Tomek

No ja szukam miejsca nad morzem jestem bardzo zainteresowany tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×