Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taka tam prawda życiowa

Lepiej dziewictwo sprzedać za krocie, niż je za darmo oddać idiocie

Polecane posty

Gość taka tam prawda życiowa

Kto się ze mną zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego cie nie wybrałam idioto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaj !!! Tylko poinformuj swojego przyszłego faceta jak straciłaś dziewictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tam prawda życiowa
Och już się porządni oburzyli :classic_cool: Ja akurat oddałam idiocie i w związku z tym byłam stratna piniondze oraz 3 lata życia. Dlatego nie polecam tej metody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też w sumie oddałam idiocie, pewnie w ówczesnym czasie mogłabym na tym zarobić kupę kasy, bo nawet kręcił się jeden taki bogaty koło mnie (w dodatku kulturalny, miły itp.), no ale czułabym się źle ze świadomością że oddałam się za kasę, to nie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porady mądrości burdel mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej pieniądze wyrzucić w błotko niż wpaść po uszy z dziewicą idiotką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że lepiej dziewictwo stracić z idiotą, niż całe życie ;) pierwszy wybór partnera rzadko jest udany, ale zdobyte doświadczenie pozwala uniknąć katastrofalnych błędów w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Żabka. Ja w życiu nie miałem dziewicy i wcale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Zaznaczam że jestem w związku już 30 lat i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXV
Błony idą fdrogo tylko jeśli samiczka jest sławna (Vide za wyimaginowaną cnotę Britney ofiarowano 1 mln $). 00 Przeciętna kobieta nie dostanie więcej niż 2-4 k PLN. 00 Oczywiście zakładam, że jak kobieta bierze za to pieniądze, to nie oczekuje, że on się zatrzyma jak ją zaboli prawda? W końcu on płaci za przyjemność. Rozumiem, że skoro się sprzedało dziewictwo to pozostałe dziewicze otwory również stoją... no, tego... otworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy seks boli krótko, świadomość że się to zrobiło z kretynem dużo dłużej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj W każdym burdelu wisi takie hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2017 o 22:17, Gość gość napisał:

Masz rację Żabka. Ja w życiu nie miałem dziewicy i wcale nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. Zaznaczam że jestem w związku już 30 lat i nie narzekam.

Ja też nie miałem a chciałbym mieć, czekam na oferty

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękny temat odgrzebany. To ja też błysnę przysłowiem rymowanym:

Lepiej zjeść i zwymiotować, niż by miało się zmarnować😏

  • Haha 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
Dnia 18.03.2017 o 19:06, Gość XXXV napisał:

Błony idą fdrogo tylko jeśli samiczka jest sławna (Vide za wyimaginowaną cnotę Britney ofiarowano 1 mln $). 00 Przeciętna kobieta nie dostanie więcej niż 2-4 k PLN. 00 Oczywiście zakładam, że jak kobieta bierze za to pieniądze, to nie oczekuje, że on się zatrzyma jak ją zaboli prawda? W końcu on płaci za przyjemność. Rozumiem, że skoro się sprzedało dziewictwo to pozostałe dziewicze otwory również stoją... no, tego... otworem.

No za pozostałe otwory to się płaci osobno. Nie stać cie golodupcu i oczekujesz promocji? Spokojnie za 8-10 k moze dziewczyna młoda sprzedać. Na pewno lepsze to niż oddanie sie za darmo jakiemuś prymitywowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, AntyBazyl napisał:

No za pozostałe otwory to się płaci osobno. Nie stać cie golodupcu i oczekujesz promocji? Spokojnie za 8-10 k moze dziewczyna młoda sprzedać. Na pewno lepsze to niż oddanie sie za darmo jakiemuś prymitywowi.

Są ludzie, którzy są gotowi zapłacić 10k PLN za seks z dziewicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2017 o 18:21, Gość taka tam prawda życiowa napisał:

Kto się ze mną zgadza?

Jeśli miałoby wybierać to za jakiś dar. Nie lubie seksu i bez pieniedzy to dla mnie tylko i wyłącznie byłby gwałt. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepi to się gó.wno, glina, plastelina. Pierwszy raz z kimś ważnym, nie ważne jak to skończy się. Gdyby wszystkiego żałować to człowiek całe życie miałby w gorzkich żalach. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Lepi to się gó.wno, glina, plastelina. Pierwszy raz z kimś ważnym, nie ważne jak to skończy się. Gdyby wszystkiego żałować to człowiek całe życie miałby w gorzkich żalach. 

Pierwszy raz z kimś ważnym? 

Ja nie żałuje zrobic to znobcym człowiekiem. Dlaczego? Każdy dla mnie wazny kto mnie dobrze traktuje. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ToiTobeznazwy napisał:

Proste

Acha... To ja nie o takim czymś mówię. Dla mnie mało kto jest ważny stąd rozbieżność w pojmowaniu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, DavidoffZino napisał:

Wystarczy Cię dobrze traktować abyś dawała dupy? 😁😅

Nie daje pupy tylko te pierwsze. Tak. Dokładnie. Śmieszne ? Ok. Dla mnie to normalne. No ale. Ze ktoś widzi w tym coś nienormalnego. I skoro twierdzicie ze sekks to poniżenie to wy robiąc to samo tez się poniżanie. Logiczne . Pozatym seksss to nie poniżenie czyli obydwie grupy są spoko.

maz z żona= upominki prezenty, opłaty za dom

prostytutki tez upominki lub kasa

To samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, DavidoffZino napisał:

Tyle się o tym pisało w przeszłości... Krew na poscieli, bez dziewictwa dziewczyna była niczym 😎

Dziewica to jest to 😎🤠 

Narzekają, że to kłody itp... Bzdury, to zależy od osoby. Taka Maryla31 chwali się, że lubię polykac, lubi ciepły mocz na twarzy, a takie przysłowie: krowa która dużo ryczy, mało mleka daje. .. Nie jedna dziewicą może być bardziej seksowna nie będąc tak wulgarna

 

Szkoda że nie pisali jakie cyrki były odpierrrdalane, żeby ta krew się jednak pojawiła. I o tym, że w królewskich i szlacheckich domach pod drzwiami czekała cała rodzina w napięciu, czy już wsadził i zerwał, czy jeszcze. No i jeszcze ocenianie całego człowieka przez pryzmat kawałka błony, to takie dojrzałe i w ogóle szlachetne 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Leżaczek napisał:

10k to gowno później przyszły partner może być oburzony tym wyczynem mając w portfelu ćwierć pół czy milion.

Nie obraź się, ale w takim razie, gdybyś miał w portfelu milion, zaczął się spotykać z dziewczyną i dowiedział się że ona sprzedała dziewictwo za dwa czy cztery miliony, to co, potraktowałbyś to jako okazję, promocję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Teraz są inne wartości. 

Niemożliwe, przecież ostatnio pisałeś, że czasy się zmieniają, a potrzeby ludzkie nie... To jak to w końcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla31
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Taka Maryla31 chwali się, ..........................

A czy wiesz notoryczny koniobijco że wyrosną ci z tego powodu błony między palcami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Są ludzie, którzy są gotowi zapłacić 10k PLN za seks z dziewicą?

Osobiście widziałem oferty 5kzł sprzed kilku miesięcy przesłane mi jako ciekawostkę przez znajomą 18-latkę.

Z tym, że to Białystok. Tu jest raczej tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Osobiście widziałem oferty 5kzł sprzed kilku miesięcy przesłane mi jako ciekawostkę przez znajomą 18-latkę.

Z tym, że to Białystok. Tu jest raczej tanio.

Zawsze można sprzedać Niemcowi jak Polacy golodupcy i nawet dziewictwo by chcieli po promocji 😂 nie stać kogoś, nie kupuje. Proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl
28 minut temu, KermitZaba napisał:

Rozważanie sprzedaży czegoś tak osobistego, intymnego, delikatnego jak pierwszy stosunek seksualny, może świadczyć o sporych problemach emocjonalnych, molarnych i osobistych. Zresztą, twój agresywny sposób wypowiedzi, to potwierdza.

Poza tym nie rozumiem, dlaczego problem tematu jest przedstawiony w taki binarny sposób. Przecież na świecie są też lepsi lub gorsi, ale normalni faceci. Jeśli jakaś kobieta jest "skazana" na 1di0tów, to powinna odrobić pewne lekcje, bo prawdopodobnie problemy wynikają od niej. Może ze złych wzorców z domu, a może z całkowicie zaniżonej samooceny, przez co pierwszy lepszy, który na nią zwróci uwagę, nawet kiedy jest 1di0tą jest dla niej jak książę na białym rumaku.

Ja się odniosłam do tematu a Ty od razu oceniasz. Zenujace. Wypowiadaj się na temat. 

Ogólnie, zazwyczaj dziewictwo traci się za mlodu kiedy kieruje się wzorcami wyniesionymi z domu. Niestety, nikt ani domu ani rodziny sobie nie wybiera. Nim odrobi się życiowe lekcje mija kilka lat. I dziesiątki popełnionych błędów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×