Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

mysle ze htc robi lepsze telefony niz apple

Polecane posty

Iphone super telefon bo kamera 4k. Htc zawsze byla lepsza firma jesli chodzi o telefony niz apple. Dzisiaj iphone to tylko ich system a sam telefon njczym sie nje rozni od tych z androidem. Pan steve jobs sie w grobie przewraca buahahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieś Namysłów
a mnie swendzą jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
htc to trup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xiaomi numer 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdychaj śmieciu, zaśmiecasz tylko forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
htc nawet o takiej firmie nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To macie problem. Ja pierwszy telefon dotykowy jaki widzialem to htc i bylo to bodajze 2002 z windowsem millenium. Dawno przed tym zanim powstal iphone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:56 to masz bardzo ograniczoną wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stul pysk alfonsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słyszałem o tej firmie, ale po prostu nie interesuję się tą tematyką. Sam mam stary telefon, który nawet nie jest smartfonem i nie przeszkadza mi to. Niektórzy się dziwią jak ja tak mogę, ale to już ich problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:01 a jakiej firmy i jaki masz tel? Bo ja mam klawiszowca od kilku lat, z własnej chęci i woli, po prosty nie chce dotykowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie lubie smartfonow ale maja jedno dobre zastosowanie. Mozna na nich robic muzyke elektroniczna jak na komputerze. Zamiast bulic za macbooka, za protools i za licencje za niego co rok, mozna sobie kupic smartfona za 130 funtow i jest ok. Ja tutaj robie muze to nawet nie mam opoznien jak naciskam na dany dzwiek na ekranie, a z komputerami juz tak nie jest. Naciskam na klawiaturze midi dzwiek a komputer odbiera to po sekundzie na laptopie hp z procesorem i5 i 8 gb ramu hahah... ale na szczescie znam w anglii goscis co ma seoje studio profesjonalne w swojej chacie ktora warta jest 600tys funtow. Naliczylem u niego 14 imakow i 7 macbookow bo co chwilr nowe kupuje hahah...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam klawiszowca, starą kultową nokię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim ulubionym telefonem jest nokia e72. A iphone 4 tez jest piekny nie powiem, ale mnie idea komputera w telefonie nie trafia. No chyba ze do robienia muzyki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej no to tak samo jak ja :D też nokie, czyli jest już nas trójka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cynik wypiertalaj wąchać majtki swojej starej śmieciu na jej garnuszku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio?:) i nikt się z Ciebie nie śmieje. Ja nie jestem jakimś gimbusem, mam 32 lata, ale reakcje są różne, od zainteresowania, przez uznanie, po ocenianie jako troglodytę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja słyszałem, że na Zachodzie prawdziwy szpan to mieć stary telefon, a nie jakiegoś smartfona czy i phone'a zmienianego parę razy do roku, bo jest nowy model. Wszystko nastawione na robienie kasy. Nie przemawia do mnie idea wydawania 2-3 tys na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam SE K800i :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszedzie ponizaja ludzi ktkrzy nie maja smartfonow xD. Moj kumpel anglik ma stara plastikowa nokie male gvwno i mowi ze na smartfona go nie zmieni tez mu kazdy eypomina BRAK SMARTFONA hahah. Smartfon dzisiaj to narzedzie do przeglania facebooka i instagrama. 3000zl za telefon do wrzucania zdjec ns fejsbuka. Dobre kvrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evil na allegro i olx takie mozna dostać. Ja miłośniczka X2 i zawsze będę wierna klawiszowym. Zasuwam sms'ami nawet jak mam oczy zamknięte :D a przy dotykowym nie było by szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zara po przylocie do anglii zmieniam karte sim z androida do mojej nokii e72 :D. To jest dopiero piekny telefon, jak go trzymam w rece to czuje sie jakbym trzymal moje wymarzone auto mercedes sls xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doctor evil: dobrze to ująłeś: 3 tys za wysyłanie zdjęć na fejsa. Niestety ludzie się na to nabierają. A wszystkiemu winne jest wyrobienie przekonania wśród ludzi, że ktoś kto nie ma smartfona jest gorszym człowiekiem, jest wręcz jakimś śmieciem. Do czego to doszło, że o tym, jakim się jest człowiekiem decyduje telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D czyli taka namiastka merca :) A ja w sumie nie mam żadnych technicznych i bajeranckich wymagań, bo ani fejsa, insta, twitera itd. Mi telefon jest tylko potrzebny do rozmów i sms, no niekiedy do słuchania muzyki jak gdzieś wybywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:21 bo większość ludzi jest próżna i snobistyczna, ale to nie tylko przy tel. wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myślicie o takiej naprawdę starej nokii typu cegła?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak kiedys szedlem parkiem w Polsce i trzymalem nokie e72 i jakis zul do mnie fajny telefon haha. A czy ktos mi kiedys powiedzial fajny smartfon gdy trzymalem smartfona?? No chyba nie xD. Kiedys firma z telefonami robila 100 roznych modeli a dzisiaj firma zrobi jeden na rok i kazdy te same cegly trzyms w rekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:25 no moja najstarsza cegła :P to nokia 6070

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×