Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamasierpien

propozycje imienia dla dziewczynki

Polecane posty

Gość mamasierpien

Wiram. w sierpniu bede miala druga coreczke. <3 Mam juz 3 letnia Jowite Lene (poczatkowo urodzona jako Lena Jowita, ale szybko w USC zmienilismy kolejnosc). jakie imiona wam sie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania, Celina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Małgosię. Lekarz był przeszczesliwy, że w końcu miał na oddziale dziecko z normalnym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośka, Gocha, okropne imię. Wiem bo sama mam takie a mam 25 lat, i zawsze cierpialam z powodu imienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jowita to imię rzadko spotykane,oryginalne,budzące skojarzenia z czyś magicznym. Pasowałoby drugą córkę nazwać równie ciekawie. Daruję sobie propozycje ładnych, ale oklepanych imion (moja córka ma na imię Hania a druga Marysia), za to może spodoba ci się któreś z tych: Aurora Diana Rozalia Anastazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spotkałam nikogo kto by miał obiekcje do tego imienia, u starszych czy młodszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sobie wszywasz, że Gocha to twój problem. Ja wołam córkę Siosia, ma 6mc więc idealnie pasuje do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest po prostu przasne i brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze siusia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faustyna, Michalina, Weronika, Katarzyna, Dominika, Paulina, Magdalena, Agnieszka, Karolina, Lidia, Monika. Proponuję wejdź na księgę imion i po kolei czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leokadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może dżesika, andżlika? Wyśmiewanie się z czyjegoś imienia pokazuje tylko jak płytkie jesteście. No ale na tym forum raczej mózgowcy nie przesiadują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasierpien
bardzo dziekuje. w zasadzie wszystkie sa ladne : marzyła mi sie zawsze Lena i Oliwia. ale po tym jak nasza miała 10 mcy i w bloku w tym samym wieku 6 Lenek, szybko zrobilismy z niej Jowite. ale zastanawia mnie ta Oliwia i Marcelina, albo moze Aleksandra. co sadzicie? ps. Małgosia to ładne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Aleksandra, mama Małgosi i dumnie nosimy swoje imiona. To do ciebie należy nadanie imienia i sprawienie aby córka je pokochała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasierpien
mi sie jessica angelika vanessa nie podobaja. szanuje oczywiscie ale mnie sie nie podobaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamasierpien
dzieki wam wielkie dziewczyny :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziala tylko w jedna stronę, jak rozumiem ? Mozgowcy moga wysmiewac Julki czy Amelki, ale w druga strone nie ? Co za hipokryzja. Kazdy niech nadaje, jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się te imiona nie podobają ale mam koleżanki Angeliki i co, mam im się śmiać w twarz? Bo jak słyszę ta obłudę, że ktoś się wyśmiewa z imion, kiedy ma znajomego z takim i mu nic nie powie to się noz w kieszeni otwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura Roza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma na imię Aleksandra, bardzo lubi swoje imię. Ja.proponuję Łucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daria, Małgosia, Michalina, Monika, Alicja, Agata, Joasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakoś do Jowita pasuje mi Julita. Znałam kiedyś dziewczynę o tym imieniu (Jowita), wyrosła na mądra babkę. W każdym razie według mnie imię powinno być z jednej parafii, żeby później nie było pretensji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyłka, znałam Julitę oczywiście:) a wszystkie Gośki, które znałam to fajne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kordula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłem że czym wyższy poziom społeczny/intelektualny, tym imiona bardziej stonowane, klasyczne natomiast plebs nadaje imiona cudaczne z Nikolą i Brajanem na czele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo chcą być światowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena i Jowita to tez cudaczne imiona, moga stanac w szeregu z Amelka, Natanielem itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Zauważyłem że czym wyższy poziom społeczny/intelektualny, tym imiona bardziej stonowane, klasyczne natomiast plebs nadaje imiona cudaczne z Nikolą i Brajanem na czele x znajoma ma Nikolę i Adasia to do jakiego poziomu społecznego się zaliczają? odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Lena i Jowita to tez cudaczne imiona, moga stanac w szeregu z Amelka, Natanielem itp x nie dziwaczne tylko nowoczesne, a to różnica, ludzie idą się z duchem czasu a nie zatrzymuje gdzieś za murzynami, ale jak widać nie wszyscy... Wolałabym mieć na imię Lena czy Jowita niż Aniela czy Helena jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ni ziebi ni parzy jak czyjeś dziecko ma na imię. Syn ma w grupie Kevina i jest to jego najlepszy kolega, a ze ma takie imie to co z tego ? Uczmy dzieci tolerancji to nie bedzie problemu. Moj syn ma na imię Piotr, ale w zadnym wypadku nie przeszkadzaja mi Lenki, Nikole itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×