Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zespół na wesele warmińsko mazurskie

Polecane posty

Gość gość

Czy zna ktoś dobry zespół na wesele z warmińsko-mazurskiego? Słyszałam dobrze o zespole Holiday. Ma ktoś z nimi jakie doświadczenie i się podzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Holiday jest bardzo dobry na wesele. Fajnie grają i śpiewają, z energią. Wiedzą co to znaczy dobre wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto rozzważyć również dj? moge podpowiedzieć Playdjs od siebie, ja byłam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Holiday. Kto lubi prawdziwe, dobre polskie wesela z pewnością będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś poszukuje zespołu na wesele proponuje zespół holiday z Ełku. Grali na moim weselu i wszyscy świetnie się bawili i starsi i mbodsi. Polecam nikt nie będzie zawiedziony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Holiday Zespół wręcz genialny.Aż szkoda czasu na jedzenie przy stole hehe nogi same rwą się do tańca.Zespół także świetnie zabawia gości różnymi konkursami naprawdę polecam Holiday !!! DRUGIEGO TAKIEGO ZESPOŁU NIGDZIE NIE ZNAJDZIESZ:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super zespoły są na www.gdziewesele.pl macie spory wybór i opinie o nich można od razu poczytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Zespół holiday z Ełku . Są rewelacyjni prowadzą śmieszne zabawy, męski wokal brzmi rewelacyjnie . Serdecznie polecam zespół holiday

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KinguszkaW
Na weselu mojej siostry ostatnio grał zespół The Good Sound i byli świetni! Możesz się do nich odezwać, przemili ludzie :) http://www.wesele-muzyka.pl/oferta.htm Tu masz do nich stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaWaliszek
Ostatnio wzięłam się za szukanie zespołu na moje wesele i chyba zdecyduję się na zespół ,, Format'' bo bardzo go chwalą w sieci. Z tego co sama widziałam to mają szeroki repertuar i podobno świetnie zabawiają na imprezach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszał ktoś może o zespole Silver sępopol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Grzeszczak Na Przykład. DJ, wodzirej, prowadzi też zabawy na życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Przykład serdecznie polecam, super atmosfera, a zabawa jeszcze lepsza, zapewniam że nikt nie będzie się nudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannawz
Wiem ze swojego doświadczenia jak ciezko mi bylo dobrac orkiestre weselna. Zeby i starsi i mlodsi byli zadowoleni. Tez zalezalo mi na poprowadzeniu calej uroczystości na sali ale bez przesady bo nie lubie glupowatych konkursow czy dziwnych zabaw weselnych. Pomimo ze jestvduzo stron w internecie wybor byl trudny. Zespolu Holiday nie znam. Z mezem i rodzicami wybralismy natomiast zespol z Olsztyna Gajewskiband i bylismy super szczesliwi ze udalo nam sie ich wynajac zecwzgledu na pozajmowane terminy. Dlatego moge ich polecic jesli szukasz nadal. Joasia z mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kameralny zespół Starius Band grają klasycznie, dobrze, wszystko tak jak należy. Polecam spróbować, cena a jakość jak najbardziej adekwatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Przykład to Paweł Grzeszczak? Proszę o odpowiedź jeśli to możliwe bo jestem zainteresowany a wyszukiwarka coś mi szwankuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starius Band to ten kwartet z olsztyna? dwie panie i dwoch panów ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie :) Pan Jacek i Pan Tadeusz oraz ukochane Panie wokalistki Bożenka i Małgosia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli dobrze pamiętałam :D to była muzyka, przepiękny wokal a ludzie go tworzący niesamowicie uprzejmi z ciągłym uśmiechem na twarzach :D muzyka mojej młodości była grana przez Starius, świetnie się wtedy bawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Staś R
tak na przykład jest najlepszy na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam StariusBand! Super zabawa w przystępnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc nie jestem przekonana co do zespołu na weselach, , zdecydowania wolę dj, ja od siebie mogę polecić Pawła Grzeszczaka, który nie tylko jest dj, ale i doskonale wie, jak poprowadzić imprezę tak, aby wszyscy bawili się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się, zespół ma przeważnie zawężony repertuar u DJa jest zdecydowanie większy. U nas również grał Paweł Grzeszczak i nie mogłem sobie tego lepiej wyobrazić. Dodatkowo ma super nagłośnienie i efekty świetlne w zestawie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×