Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szybka pożyczka na komunię

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję około 6 tysięcy złotych - nie wiem czy to ma znaczenie, ale chodzi o imprezę komunijną. U kogo dostanę takie pieniądze przed weekendem? Zaznaczam, że nigdy nie braliśmy pożyczki, po prostu nieoczekiwane zdarzenie do tego doprowadziło, a nie chcemy wszystkiego odwoływać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może rodzina pomoże? Albo zawsze można zrobić komunię w domu, skromną, obiad + deser ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Karty Trzynastka
może My pomożemy? Nowość na PL rynku. Alternatywa dla drogich chwilówek i biurokratycznych banków. zapraszam www.kartatrzynastka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 tysięcy na komunię? ludzie, czy wyście poszaleli? ile wy zarabiacie, skoro na obiad dla najbliższej rodziny potrzebujecie 6 tysięcy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi, że wcale nie jest to dużo. Lokal, jedzenie i alkohole na chrzciny, dla 20 osób, kosztowały nas 3 tysiące, a wcale nie było szaleństwa. A komunie też mają swoje cenniki. Dochodzą stroje i inne tematy. Jeśli nadal potrzebujesz tych pieniędzy to zostaw wniosek w MikroRata. Dają do 10 tysięcy na 2 lata. Koszty rozsądne - zresztą możesz sobie zrobić na stronie kalkulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na http://www.magal.oferty-kredytowe.pl/ tam masz wiele ofert pożyczek bankowych - dostosuj odpowiednią do swoich potrzeb. Również możesz z konsultantem online porozmawiać jeśli masz jakieś pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie w Mikro Rata dostaniesz te pieniądze - nie ma się czym specjalnie stresować. Rozłóż płatność na dwa lata, odsetki i tak nie będą wysokie, a jak będziesz miała wcześniej z czego spłacić, to tak zrobicie. Nie ma co na siłę wybierać maksymalnie krótki okres - skąd wiecie, jak się wam losy potoczą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z tego co ja tam widzę, to ta Mikro Rata wymaga wykazywania dochodów. Osiągasz je? Tylko na jakiej podstawie je sprawdzają, skoro odpowiadają na wniosek w 24h? I jeszcze jak rozumiem - online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamdan
Potwierdzam. Ogólnie lepiej to załatwiać pożyczką, bo wniosek o kredyt dłużej trwa, a warunki robią się coraz bardziej zbliżone, poważnie. Kilka lat temu różnice były ogromne, a teraz jednak są już bardzo zbliżone, tylko formalności nie ma co porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobić porównanie kilku ofert, ale nie spodziewaj się, że wiele firm zaoferuje takie warunki. Przy pierwszych klientach odpuszczają ryzyko i chcą zwrotu kasy jak najszybciej. A przy okazji jeszcze oferują niewielkie kwoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalkapopis
Tak na szybko 6 tysięcy będzie ciężko... wiem, bo sama potrzebowałam. W końcu udało mi się wziąć 1000 zł w feniko, troche mnie podratowali, bo innych miejscach odrzucili mój wniosek. Coś tam pożyczyłam od rodziny. W każdym razie jesli bardzo potrzebujesz to polecam mniejszą chwilówkę, lepszy rydz niż nic, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,sprobuj na jakies porownywarce chwilowek napewno znajdziesz cos dla siebie a jesli oddasz w terminie nie muszisz splacac odsetek,pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadzwoń do bociana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_karta13
Polecam rewolucyjne rozwiązanie: Pożyczka na kominię od 1000-3000zł ;) www.kartatrzynastka.pl Będąc nowym klientem, za pierwszy miesiąc korzystania z karty nie ponosicie żadnych kosztów! W kolejnych miesiącach tylko 6,60 zł miesięcznie za każde wykorzystane 100 zł. No i coś co jest obecnie rewolucją: jeżeli nie używasz, to nie płacisz! Zapraszam ;) ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinax90
Może w Kredyty Chwilówki? Mają całkiem ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz możliwość najlepiej pożycz od znajomych - w chwilówki się nie pakuj - z 6000 zł będziesz musiała oddać z 10 000 lekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borom
do 1000 zl maja kredyty chwilowki zerowe oprocentowanie, wiec chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dirtydianaa
Jesli trzeba pożyczać na takie cele, to może faktycznie zrobić cos skromniejszego i ograniczyć koszty? Albo pożyczyć, ale mniejsza kwotę, żeby później nie było problemów ze spłatą... Jeśli ja mam coś pożyczyć to max 1000 zł i w feniko, tam mam 4 miesiące na spłatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczki na dowód na kumunie w 30 min na Twoje konto http://kredytyk.net.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Chwilówki na Dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Kredyt Samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rynku jest wiele ciekawych ofert, z których można skorzystać. Ja zawsze staram się wybierać sprawdzone miejsca z dodatkowymi możliwościami. Niech takim przykładem będzie chociażby aktualna oferta Ferratum Bank https://www.ferratum.pl/wakacyjny-konkurs-ferratum-bank. Można dodatkowo wygrać bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach stacjonarnych Decathlon. Myślę, że warto zapoznać się ze szczegółami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupiłam nowy rower za 1199zł oczywiscie kasy nie miałam bo wypłata za 30dni dlatego wzięłam pożyczkę za darmo do 60dni na stronie: http://xchwilowki.pl spłacę sobie za wypłatę a z prezentu nie bede musiała sie wstydzic pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×