Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie widziałam, go ponad 2 lata, a nadal kocham bardzo;(

Polecane posty

Gość gość

Faceta, którego kocham najbardziej na świecie nie widzialam ponad dwa lata, a ciągle nie potrafie o nim zapomnieć. Co zrobić? nie mogę ułożyć sobie życia z nikim bo nadal szukam podobnego do Niego. Chiałabym sie do niego odezwac, ale boje sie, ze nie odpisze i wpadnę w jeszcze wieksze załamanie. Poradźcie proszę, bo nie mam komu o tym powiedzieć i nikt mi nie dordzi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To się nazywa obsesja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obsesja, a głupia miłość niestety kolezanko. jezeli masz nr do niego s=to napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno ponad dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w grudniu minęły dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam podobnie.jestem facetem.a kobiete widzialem przez chwile i kilka razy przez tel gadalem z nia.siedzi mi w glowie i sercu i nie chce sobie pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki i gość 20:37: macie nr napiszcie do tych swoich ukochanych. co wam szkodzi, nie odpisza trudno, a jak odpszą to bedziecie najszczesliwszymi ludźmi na świecie. mówie wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie była podobna sytuacja. trzy lata go nie widziałam. on byl juz tez przez te ostatnie lata w szczesliwym zwiazku i ktoregos dnia napisalam:) i tak oto w czerwcu bierzemy ślub. nie załamuj sie i do odwaznych swiat nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zadnych szans u niego;( jego dziewczyna jest ladna i ma lepsza kase i znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20:39 az się usmiechnelam :-) slodko zabrzmiało. Fajnym człowiekiem musisz być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:07 a jestem fajna:) ale wiem, że cierpią na swoj sposob i jezeli nie wezmą sprawy w swoje rece w tym przypadku nie napisza do nich to sie nigdy nie dowiedzą co bedzie dalej. Jezeli nie odpisze jej to trudno, bedzie bolalo, ale trzeba zyc dalej. natoomiast jezeli odp to bedzie najszczesliwasza. i wspomnicie moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jego dziewczyna jest ładniejsza to nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jako facet moge powiedziec ze wyglada nie jest najwazniejszy.oczywiscie pomijajac ekstremalne przypadki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli to on zerwał i tyle się nie odzywa, to znaczy, że nie zrozumiał nagle, że jednak cię kocha. Odpuść więc, zapomnij i staraj się szukać innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×