Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Ala

Co byście zrobiły na moim miejscu?

Polecane posty

Gość gość Ala

Nie lubię swojej szwagierki. Ale to raczej częste zjawisko wśród kafetarianek. Ona w tym roku wychodzi za mąż. Ja mam swoją fryzjerkę do której chodzę już 8 lat i szwagierka z teściową chcą żeby je uczesała na wesele ponieważ ta fryzjerka bardzo ładnie czesze. Kiedy się o tym dowiedziałam nie spodobał mi się ten pomysł i powiedziałam fryzjerce co o tym myślę i oczywiście nie mogę jej zakazać czesać szwagierki ale wolałabym nie. Natomiast fryzjerka powiedziała że ona je uczesze bo dla niej to dobry dzień na zarobienie dużej kasy. Jestem wściekła jak cholera ale nic nie mogę zrobić oprócz zrezygnowania na dobre z tej fryzjerki. Czy Wy tez byście tak zrobiły czy zacisnąć zęby i udawać że wszystko gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem z doooopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu ci to przeszkadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na znak protestu ogol się na łyso. (Będzie gładko na czaszce, jak i pod nią.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponieważ zostanie mi godzina 8 rano na czesanie bo szwagierka już sobie zaklepała fryzjerkę na 10 i będzie czesać pół rodziny od niej więc zostaje mi albo 8 rano albo wcale. A poza tym szwagierka już mi się pytała czy ja też będę się czesać? Dała mi do zrozumienia że ona jest najważniejsza w tym dniu, zakosiła mi fryzjerkę i najlepiej jakbym ja poszła do innej albo w ogóle się nie czesała. Nie znosimy się nawzajem więc ustawiła wszystko pod siebie tak żebym ja musiała ustąpić. No i chyba ustąpie bo nie chce awantury w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na weselu stan na środku i zaczni tupać nogami i płakać. Zostaw ta fryzjerkę,Bogu ducha winna kobieta a ty jakieś wywody do niej :/ logiczne ze ona chce zarobić i ma w d***e co ty myślisz. Ile ty masz lat? 15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 8 latach to chyba cie fryzjerka zdradzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Fryzjerka poleciła na kasę wiadomo że to nie jest moja przyjaciółka i wybrała pieniądze. Choć w ciągu roku zostawiam u niej trochę kasy bo robię pasemka i czesanie na wesele też się zdarza nie rzadko. A dla szwagierki to jest jednorazowe czesanie. No cóż po waszych komentarzach widzę że muszę sobie poszukać na czesanie innej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale z.ciebie wiesniara. Specjalne czesanie na wesele, pasemka :D Pewnie będziesz mieć koka z toną lakieru z brokatem i wypuszczonymi pejsami po bokach :D zgadłam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pt przed weselem spal jej zaklad. I chalupe moze tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz fryzjerce, że liczysz na chwilę w tym dniu, myślę że Cię uczesze a że o 8 rano to nawet lepiej, cały dzień do przodu. Rozumiem, że one znają tą fryzjerke, nie musialas dawać namiaru? Bo jeżeli nie to mogłaś nie dawać i teraz się nie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Gość 21.28 napisałam że często chodzę do tej fryzjerki bo co 2 miesiące robię u niej pasemka i co najmniej raz w roku mam jakieś wesele to się u niej też czesze. Dużo u niej kasy zostawiam. Tu nie chodzi o tupanie nogą czy obrażanie się tylko własnie o to czy ustąpić szwagierce. Nie znosimy sie to zrobiła mi na złość ale w końcu to jej dzień i niech robi co chce, ustąpie i już. Chciałam się doradzić. Dzięki za jadowite komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ala
Nie znają jej ale nie mogłam tego zataić bo to byłoby nie w porządku z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szwagierka z piekła rodem. Ja na twoim miejscu poszlabym do innej fryzjerki zrobiła super fryzure makijaż od wizazysty kiecka żeby rodzimce szczęka opadła i bawiła się do białego rana świetnie na zlosc im. A fryzjerce po 8 latach oscentacyjnie podziękowała za długo letnia wspolprace i nigdy więcej do niej nieposzla. Raz zarobi parę stowek straci kilkanascie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem troche z doopy no ale jest rozwiązanie! Albo iść na 8 na to czesanie, albo dogadać się i w między czasie jak będzie fryzować rodzinę i szwagierkę przyjść i się uczesać, albo iść do innego fryzjera. Ta daa! Rozwiązane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×