Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka antykoncepcja jest najskuteczniejsza?

Polecane posty

Gość OlkaŚ

Jak nigdy nie brałaś tabletek to vibin mini jest fajnym rozwiązaniem, mniej hormonów, organizm zdąży się przyzwyczaić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się zgadzam z "gość marzenka". Zero skutków ubocznych. Regularny okres. A biorę już kilka lata z małą przerwą na ciążę

Edytowano przez Justynka81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Też biorę vibin. Nie ma dużo hormonów, dobrze go znoszę i nie muszę pamiętać o blistrze po przerwie, bo nie wypadam z rytmu brania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elf

A czy miałaś jakieś skutki uboczne przy nich? Nie wiem... tyłaś albo puchłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama8

tycie albo chudnięcie to skutek uboczny, ponadto nie tyje sie od anty, a tabletki co najwyżej mogą zwiększać apetyt, wiec to czy jemy czy też nie, wszystko zależy tak naprawdę od nas 🙂 ja stosuję niskohormonalne tabletki vines i nie spotkałam się z puchnięciem ani tyciem, tabletki sa idealne, wydaje mi sie tez ze wiele zależy od naszego trybu życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki

najskuteczniejsza jest taka, która tobie służy i przede wszystkim nie psuje ci zdrowia bo żadna wygoda nie jest warta np żylaków czy słabego libido. ja mogę polecić ci diafragme caya, zakłada się ją przed seksem wraz z żelem plemnikobójczym więc zawsze jesteś nawilżona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliana

pamiętajmy zeby przy kazdej antykoncepcji hormonalnej po prostu robić regularne badania, ja przy vines robię badania niemal dwa razy w roku 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Jeśli nie macie czasu na wizytę u lekarza to skorzystajcie z przychodni, która obsługuje online. Wpiszcie sobie w google: Dimedic. Na początku się bałam czy to nie oszustwo ale skorzystałam i korzystam do dziś. Recepty wysyłają normalne, papierowe z podpisem lekarza a jeśli zamówimy tabletki to przyjdą z polskiej sieci aptek z paragonem. Korzystajcie z kodu rabatowego -25 zł na konsultację: marta202285

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Miałam nieregularne miesiączki, a jak już wystąpiły do strasznie obfite. Borykałam się też z problemem depresji, miałam straszną sytuację, ale zgłosiłam się w końcu na leczenie do www.knapik-rybka.org.pl/ z polecenia dobrej koleżanki, też z branży medycznej. Przyznam, że mnie wyprowadziła z tych problemów po prostu przez zmianę antykoncepcji. Okazało się, że miałam źle dobraną i żadnej ginekolog poprzedni na to nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się zabezpieczacie?

Moje drogie, mam taki problem. Mamy z mężem dwójkę dzieci i nie chcemy więcej, jednocześnie mam problem z zabezpieczeniem się.

Kiedyś brałam pigułki, ale po ich odstawieniu 2 lata nie mogłam zajść w ciąże z pierwszym dzieckiem. Z drugim to był już pierwszy strzał.

Problem jest taki, że chce się kochać z mężem 2-3 razy dziennie, ale obawiam się ciąży. Do tabletek nie mam zaufania, bo wiem, że nie pozostają obojętne dla zdrowia i mogą powodować raka.

Biorę pod uwagę spiralę https://sklep.meringer.pl/wkladki_wewnatrzmaciczne.html

Metoda Rotzera - nie ma szans, bo śpię i funkcjonuje nieregularnie, poza tym przy naszej "częstoliwości" ta metoda jest bez sensu.

Proszę doradźcie coś - czym się zabezpieczacie, jaka jest najlepsza, najskuteczniejsza i najzdrowsza metoda antykoncepcji, najlepiej taka, która nie sieje spustoszenia w organiźmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że to bezczelna reklama wkładek, to czemu nie pojedziesz za granicę się podwiązać? Albo czemu mąż sobie nie zrobi wazektomii? To są jedyne metody, które na 100% Cię zabezpieczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Microgynon 21, stosuję od 6 lat. Nie zawiodła. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2017 o 16:44, Gość gość napisał:

A właśnie biorąc regularnie, codziennie o 20:00 tabletkę zaszłam w ciążę. Wyjechałam do ciepłych krajów, może zmiana klimatu, jakieś zawirowania w organizmie, nie wiem, ale wiem że nie pominęłam tabletki, kochaliśmy się po kilka razy na dobę i z wakacji wróciłam w ciąży o czym dowiedziałam się dopiero w jej 5 miesiącu, biorąc ciągle tabletki 😉

Miałaś krwawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2017 o 10:27, Gość gość napisał:

Mam 22 lat a mój chłopak 23,jesteśmy ze sobą 5 miesięcy i jak do tej pory nie uprawialiśmy seksu.Mam na myśli stosunek ,jedynie Petitng.Panicznie boimy się ciąży, mam wrażenie że mój chłopak bardziej, ponieważ on studiuje,ja pracuję .Wiem,że nie ma stuprocentowej antykoncepcji ..Ale jaka jest najskuteczniejsza?Bo moja siostra brała tabletki anty i mimo tego wpadła z trzecim dzieckiem,dwoje ma planowanych. Z kolei moja koleżanka brała jakiś zastrzyki hormonalne i też zaszła w ciążę 😮

Najskuteczniejsza jest wstrzemięźliwość.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Biorę od 6 lat anty , każdego dnia o tej samej godzinie i do dziś nic mi nie jest. Microgynon 21,polecam i życzę powodzenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach nie tak łatwo zajść w ciążę, serio. Odradzam tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Teraz Ja napisał:

W tych czasach nie tak łatwo zajść w ciążę, serio. Odradzam tabletki.

No co Ty nie powiesz 😄

to co doradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brałam tabletki ponad 2 lata, ale stwierdziłam, że mam już dosyć, bo często mi się zdarzało o nich zapomnieć. Zmieniliśmy na prezerwatywy i jest według mnie lepiej 😉 

Moim zdaniem najlepiej jest jednak skonsultować się z ginekologiem, który doradzi jakie metody będą najlepsze:

https://rcmniepolomice.pl/zakres-uslug

Od siebie polecam ten ośrodek zdrowia w Niepołomicach - warto jest wykonać przy okazji badania cytologię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×