Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki10

Czy zdradza?

Polecane posty

Gość wiki10

Witam,mąż po wypiciu alkoholu jest czepliwy,agresywny,wyzwiska,powiedziałam jemu,ze przez te wyzwiska nie pójdę z nim do łóżka,na co on bo kupilismy działkę ogrodową,i po pracy ciągle jeździ tam robić malować,i powiedział brzydko ze jeździ na działki p******* sobie,na drugi dzień przepraszal ze to nie prawda,jak on jest na działce dzwonie zawsze odbiera robi zdjęcia to co zrobil na działce w domu ,ja nie wiem czy jemu juz wierzyć,a może rzeczywiście mnie zdradza,dzisiaj znowu jedzie na działkę robić stół ,a ja znowu z dzieckiem w domu,czy dzisiejszy może jego przyszpiegowac,jest kawalek na działkę bo autobusem dojechac,później dwa kilometry spacerem,jak myślicie?wczoraj sie kochalismy zapewnial ze kocha,ale tez narzekal ze seksownie do łóżka sie nie ubieram juz tylko w koszule,ze nie dbam o to,a przeciez przy dzieciach nie będę świeciła tylkiem,bo małe mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba pojechalabym na działkę, bez uprzedzenia, zawiozlabym mu obiad czy jakieś kanapki. Tak od czasu do czasu wpadalabym tam niby zobaczyć co robi, jak mu idzie, zawiozlabym jedzenie. Przy okazji i Ty coś może tam zrobisz, dziecko będzie na powietrzu a on pod kontrolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zdradza Cie na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie napewno pojadę dzisiaj,zrobil osobne ogrodzenie dla dziecka sam wcześniej twierdził ze jak zrobi ogrodzenie możemy z dzieckiem jeździć nie będzie uciekała,ale i tak widzę ze nie za bardzo jak sam powiedział że woli sam,bo na dziecko ciągle trzeba uwagę zwracać a to jego rozprasza ciekawe ja za dzieckiem biegam,a jutro ładna ma byc pogoda w koncu chcialam grilla,ale on widzialam nie za bardzo,bo pewnie jutro ma wolne i sam siedzialby i robil na działce,to co mam ciągle z dzieckiem w domu siedzieć?obiad odpada bo po pracy zje i jedzie na działkę,myślę ze wezme dziecka zabawki i przyjadę powiem ze niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie bierz obiadu, możesz po prostu zrobić niespodziankę. Ja bym pojechała i często bym mu takie naloty robiła. Nie musisz tam siedzieć do nocy, ale kontrola nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki10
Dokładnie i jeszcze dziwnie bo tak to siedzi do 15-tej w pracy,przed chwilą dzwonił ze już wraca ,bo w firmie budowlanej pracuje ze wspolnikami,pewnie wpadnie i na działkę pojedzie,hmmm,mowi przez tel.ze mnie kocha i buziaki,to tez mógłby zdradzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×