Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin2793

Zazdrość o koleżankę, która mi się podoba

Polecane posty

Gość Marcin2793

Witam. Mam koleżankę, z która ... no dość świetnie się dogadujemy, lubimy to samo. Wszystko było pięknie, pisaliśmy, gadaliśmy i w ogóle, do momentu kiedy nie pojawił się jej nowy kolega. Jak wcześniej wspomniałem, pisaliśmy cały czas i było super, starałem się aby było jak najlepiej, ale po tym jak pojawił się on jakoś się wszystko zmieniło. Koleżanka co jakiś czas nie chce pisać, znika, wiem że pisze z nim bo mam na to dowody ( trochę dziwnie to brzmi, ale tak jest ). Rozmawiałem już z nią na temat tego że jestem o nią zazdrosny i odczuwam to mocno, ale ona powiedziała że nie mam o co być zazdrosny. Jakoś nie mogę sobie z tym poradzić i non stop odczuwam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz konkurenta a Ona kłamie inaczej by z nim nie gadała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tylko koleżanka, to w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin2793
Bardzo mi się podoba ta koleżanka ... zakochałem się w niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry gościu ale ty już jesteś we friendzone i raczej z tego nie wyjdziesz. Za długo się obijałeś i pojawił się kolega który najwidoczniej ma większe jaja od ciebie bo niedługo zobaczysz na facebooku jak laska zmienia status i to nie ty będziesz jej chłopakiem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjgu7hj
Nie masz prawa byc zazdrosnym...jestes tylko kolegą..ona juz wybrała i uszanuj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dlugo zwlekales, teraz to juz po herbacie wyciagnij wnioski i nie popelnij z inna kobieta tego bledu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma miłości bez zazdrości, prawda stara :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś jej kolegą, on też, z Tobą pisze a z nim dlaczego nie może? Bo Ty jesteś zazdrosny? Nie bądź śmieszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcinowie są za miękcy. :D Znalazł się konkretniejszy gość, szybko jej włoży ręce pod bluzkę i spódnicę i tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tam dołujecie go specjalnie, albo ludzi ciągnie do siebie albo nie i musisz to zrozumieć, nie ktorzy od razu lecą do wyra a inni potzrebują czasu,poznania i frendzlone i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisała z Tobą, pisze z tamtym a wczesnie pewnie z całym tłumem, robi sobie zwykły przesiew, kalkuluje po co ci taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ma duzo adoratorow dlatego tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×