Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie ubranie do biura?

Polecane posty

Gość gość

Witam, od kilku dni pracuje na stanowisku asystentki dyrektora. Najczesciej decyduje sie na stroj formalny typu biala koszula, czarne spodnie, ciemna marynarka. Niemniej jednak po pierwsze znudzila mi sie juz ta kombinacja, a po drugie juz troszke mi wstyd, bo praktycznie caly czas w tym samym chodze do pracy, tzn. podobne do siebie biale koszule i podobne do siebie ciemnie marynarki. Czy macie jakies pomysly, jak inaczej mozna sie ubrac, zeby nie bylo monotonnie typu ciagle biala koszula, a jednoczesnie nadal dosc formalnie? Dodam, ze wole spodnie niz spodnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnóstwo jest stylizacji ,w[pisz sobie np w grafice googla fraze office style". Możesz ubrać np kremowy kombinezon plus ciemną marynarkę, czerwone spodnie,białą bluzkę i granatową marynarkę,niebieska koszulę,szarą marynarkę i czarne spodnie... Kombinacji multum wszystko zalezy od Twojej wyobrazni. Ja np mogę w pracy nosić jeansy z czego z radoscia korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mogę wiedzieć, z czym te dżinsy łączysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubie golfy,wiec często ubieram golf plus marynarka,mam też kilka bluzek a własciwie bawełnianych t-shirtów z nadrukowanym krawatem,łączę tez z koszulami,eleganckimi tunikami i swetrami. I oczywiście szpilki,ale takie klasyczne,żadne platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie dobre buty to podstawa każdej biurowej stylizacji. Stawiaj raczej na dobre marki, bo to gwarantuje nie tylko ładny wygląd obuwia, ale i komfort chodzenia na obcasie przez kilka godzin dziennie. Ja stawiam najczęściej na buty Clarks, bo są porządne i klasyczne. Zobacz sobie tutaj http://clarksonline.pl/damskie/buty/list.aspx?page=all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dziwię się ,że znudziły ci się czarno-szaro-białe zestawy. A przecież jest tyle innych możliwości . Szczególnie teraz , na wiosnę warto rozjaśnić i ożywić swoją garderobę. Bazując na pozostałych biznesowych kolorach granatowy, jasnoszary, beżowy, jasnoróżowy, błękitny można stworzyć kilkadziesiąt stylizacji. Materiałowe spodnie można zastąpić klasycznymi granatowymi jensami noszonymi z jasną bluzką i marynarką. Zamiast koszuli możesz włożyć bluzkę z małym dekoltem albo wiskozowy top z krótkim rękawem. To co założysz na bluzkę tez może mieć rożny fason od klasycznej marynarki z klapami poprzez żakiety bez klap wcięte w pasie, zapinane na zamek po pudełkowe żakieciki bez zapięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o coś wygodnego i zarazem eleganckiego to polecam taką sukienkę https://cosmosmoda.pl/odziez-damska-sukienki-wizytowe/12672-sukienka-z-kolnierzykiem-grafitowa-cm436.html?search_query=cm436&results=9 Osobiście ją posiadam i na prawde godnie służy. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność, jestem z nich mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemne eleganckie spodnie , ładna koszula i jakaś marynarka. Tutaj masz spory wybór https://naia.com.pl/marynarki-zakiety . Myślę, że taki ubiór idealnie wpasowuje się w w biurowy strój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w banku Jestem niska najcx nosze spodniczki z podw stanem.wydluzaja nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×